bugün

erdem bey; 'çimen' kelimesini cümle içinde kullanır mısınız cenk bey ?

cenk bey: bu ne biçim entari erdem bey !!!
sarkıları kendilerine özgü hale getirmekle; "bir adım geride zıplaştık, sonra ortalarda dolaştık, titredik masanın altında, Zorro gelince kaçtık" veya kelimeleri cümle içinde kullanmakla; "kelime: duvar. Cümle: elimde fındık kurDU VAR." tanınan ikili.
nickelback'e sırtı nikel diyen adamlar..
geyiğin had safhasını gerçekleştirebilen yapışık arkadaşlar... özellikle, müebbet muhabbet'in bir bölümünde yer verdikleri telefonla katıldığınız yarışmaları ile koparmışlardır... şöyle ki; stüdyodaki bir kara tahtaya telefon tuşları nümerik olarak dizilir. her bir tuşun altına, basınca nasıl tepki verdiği yazılır. sonra izleyici bağlanır. amaç; telefon tuşlarının tepkilerini alması için, kıçından monte edilmiş bir verici kabloyla, siz tuşlara bastıkça, cenk bey'de ona göre stüdyo içinde hareket ettiriyorsunuz. tuşalra basarak, stüdyodaki rastgele konmuş engellere çarpmadan, öbür uçta bekleyen erdem bey'e ulaşmayı, ve öldürücü tuş darbesini atıp, erdem bey'e tokat attırmaya çalışıyoruz. bunu başaran olmamış daha... birisi burnunun dibine kadar getirmiş cenk bey'i, ama tokat tuşu yerine, erdem bey fıkra anlatsın tuşuna basmış eleman... böyle sapık adamlar işte...
iyicene yaşlanmış insanlar. hele erdem kişisini bayağı bi çökmüş gördüm. ulan yaşınız kemale erdi, artık laflar ağzınızdan zorlamayla çıkıyor, hala mizah yapmaya çalışıyorunuz, bırakın artık ya, gidin ne bilim biriniz bahçelievlerde emlakçılığa başlasın, diğeriniz de istiklal'de cafe açsın, kahve-tarot falı baksın, yakışmıyor artık size...
- cenk bey şirinler e irin diyebilir miyiz?
+ ii..iiii..iiirrr... hayır diyemiyoruz erdem bey.
bildiğim kadarıyla ikisi de itü elektronik mezunudur. pardon yav. maden olmasın?
itü elektronik değil itü maden mezunudur ikisi de.
eko tv zamanlarinda dikkatimi cekmi$ muthi$ ikili. ayni kanalda yer alan diger sunucular da ne hikmetse unlu olabilmi$tir.
saatlerce sacma sapan geyik yapabilme yetisi konusunda ulke sinirlari icerisinde sadece kendilerini rakip gormekteyim. -ki rekorum 4 saat civaridir.
(bkz: muebbet muhabbet)
sonuçta ikisi de itü mezunudur.
bu dünyaya hafif fazla gelen ultra şahsiyetlerdir kendileri, soylendiği üzere sevmeyen insanlar fazla kasmasın esprileri anlamak için ,zira anlamaları pek mümkün değildir, avrupa yakasına falan baksınlar.
mormarmaramermeri mermarmaramormoru
seni bir pakize suda boğarım
her maça şimşir tarak
by cen kerdem*
bi de süper coverları var bunnarın:
la vidan yok la

Çok güzel bir kız gördüm
Yolda yürürken geçen gün
Tanıştım öğrendim ki
Tamirciymiş bizimki

Düşündüm tamirci olur mu hiç hatun kişi
Çağırdım gelsin görelim nasıl yapıyormuş işi
Anladım bilmiyor bi'şiy

Tamire geldin ve Torna Vida'n yok ha!
Baktım la çantana çivin la vidan yok la
Boy pos endam tamam güzel hepsi var da
Tamirci olunmaz Torna Vida yoksa
Torna Vida yoksa
La bir vidan bile yok la

Bir kız daha gördüm
Otobüste geçen gün
Olur ya bu da tamircidir
Şimdiden hazırdır sözüm

Derim ki tamirci olur mu hiç hatun kişi
Çağırdım gelsin görelim nasıl yapıyormuş işi
Bu da bilmiyor bi'şiy

Tamire geldin ve Torna Vida'n yok ha!
Tarihe geçtin la Torna Vida'n yok ha!

Torna Vida yoksa
La bir vidan bile yok la

aynı zamanda (bkz: müebbet muhabbet)
show tv'de bir programı bir hatunla sunuyorlar.
dün gece (aslında bu günün ilk saatlerinde) show tv 'deki vidivodo programında yeniden seyretme fırsatı bulduğum ve "mr terim", "haykırı kişilik emrah" ve dans klipleri ile ilgili yorumları ile yarmış geçirmiş bünyeler.
geyik denen şeyin esasını hakkıyla yapan insanlar.
yıllaar yıllar önce ilk kez best tv de rastladığım sonra da bi daha yakalayamadığım, yamulmuyorsam o zaman her cuma müebbet muhabbet * programlarıyla tv basına kitlenip kalmama neden olan mükemmel insan kişileridir kendileri..

kelime oyunlarıyla zekalarını birlestiren süper adamlar bunlar. çoğu zaman kendi kendime gülmeme de neden olurlardı o zamanlar aklıma geldikçe gülerdim kendilerine. bir de radyo programlarındaki dialogları barındıran kitapları vardır ki * o da süper eğlenceli . kullandıkları kelimeler olsun, uyarladıkları deyimler , şarkılar olsun, saçmalamaları olsun anlamak kolay değil gercekten. bu yüzden de çoğu insana itici gelirler aslında dillerinden anlamak lazım sadece.
bi de CEP vardı programlarında cenk erdem pazarlama adı altında abuk sabuk buluşlar yaparlardı aah ah özlettiler kendilerini. pek izleyesim geldi sözlük inanır mısın. *
http://www.youtube.com/watch?v=SOPGdRJtAQc
'ha mor marmara mermeri ha mer marmara mormoru'sözleriyle gönüllere taht kurmuş, saçmasapan buluşları, abuk sabuk geyikleriyle pek sevilen ikili. bide albümleri var bunların, dinle dinle gül.
(bkz: kulaklara kaçar oldum)
(bkz: the albüm)
Recep ivedik gibi adamların cirit attığı komedi ortamında Olympos'daki yanartaş gibi ışıldayan ikili.
şahsımca ülkemizin en komik ikilisi. cenk bey şu anda malt grubundadır.
ikilinin Cenk olanı, Şu anda var olmayan ülkemizin ilk glam rock grubu badluck'un vokalisti idi.
--spoiler--
-makremeyle uğraşıyor musunuz cenk bey?
-valla geçen beni bi arkadaş makremeye verdi kendisine hakaret ettiğim için, baya uğraştırıyor
--spoiler--
kariyer gunleri kapsamında odtu kkm de gerceklestirdikleri soylesinin sigara molasinda, neden populer kanallarda artik program yapmamalari ile ilgili sorumuza, buyuk kanallarda yaptıkları cogu isi boktan olarak niteleyerek bu tarz kanallarda ozgurce ve dogaclama calısmanin zorluklarindan dem vuran super ikili.. *