1. 1.
  kanadali bir grup. cok guzel, gaz parcalari var ama sanki hep ayni parcalari yapiyorlarmis gibi geliyor.
  6 -1 ... laz pacino
 2. 2.
  someday şarkilari harika olan grup *
  3 ... bilmem
 3. 3.
  (bkz: How You Remind Me)
  3 ... devedikeni
 4. 4.
  How You Remind Me, too bad ve spiderman(soundtrack) şarkıları çok güzel olan ve amerikada da istediği şarı grafiğini sağlayan hard rock grubu. Vokalde Chad Krueger var
  2 ... machiavelli
 5. 5.
  guzel parcalara imza atmis grup.grubun solistinin sesi creed grubunun solistinin sesine benziyor.kanimca da sesi daha guzel.should ve listened sarkisi guzel olan grup.
  1 ... hexagram
 6. 6.
  bu adamlarının hangi klibini seyretsem anlamadığım bir şekilde aklıma nirvana'nın rahmetli üyesi kurt cobain gelir
  2 ... gerko
 7. 7.
  grunge turunde musela beraber ilk sıralarda yerini alan gruotur ayrıca kendileri kanadalıdır!iki kardes vardır bu grupta biri solist digeri bass gitarist...
  1 ... dave mustaine
 8. 8.
  how you remind me

  photograph ve

  savin me şarkıları kesinlikle dinlenmesi * gereken güzel,hoş bir grup.

  evet,hep birbirinin benzer şeyler yapıyorlar.zaten yukardaki 3 şarkıyı dinleyip hayran kaldıktan sonra hadi diğer şarkılarını da indireyim diyebilirsiniz.

  gerek yok.bu üçü yeter zaten.

  diğerleri bunların klonları işte.***
  1 ... elrond miriel
 9. 9.
  ilk albumu curb le fazla tanınmayan,silver sıde up la yıldızı parlayan,the long road la başarısının devamını getiren çok sevdiğim ve herkese dinlemelerini tavsiye ettiğim grup.
  1 -1 ... morfin
 10. 10.
  an itibari ile solistlerinin feci bir sekilde metallica fanini oldugunu ogrenmis olduk. gerci gitar tutus sitili ile james hetfield'e ozendigi belliydi. The Four Horsemen ve sad but true'yu soylemistir.
  http://www.youtube.com/watch?v=0QSBD9EZT34+
  http://www.youtube.com/watch?v=lVA0vHrG89U+

  ayrica solistlerinin james hetfield hayrani oldugunu surdan da anlayabiliriz. too bad kliplerinde solistleri aynen turn the page sarkisinda oldugu gibi james hetfield gibi gozunu kapatip geri cekilerek sarki calis sekli gibi. boylece iyice gozumuze girmislerdir. ayrica sarkilari cok iyi olmasa da iyi yorumlamislardir.
  3 ... hexagram