bugün

yeni bir mizah dergisi, 4 kasımdan itibaren her hafta bayilerdeymiş.
çok güzel bir internet sitesine sahip, cenk ve erdem'in bitmeyen muhabbeti. bitmesinde.

http://mmm.muebbetmuhabbet.com
içinde cenkerdem varsa her türlü alınacak dergidir.
arka sayfadaki eğitici bizon yazısıyla beni çok güldürmüş mizah dergisi. resimli ve haftalık dozlarda alınabilen cenkerdem olarak tanımlanabilir. fiyatı 1.75 tl ve çarşamba günleri çıkıyor.
ilk sayısıyla ayar vermeye başlamış dergidir.

--spoiler--
kraliçe parmak istiyor!
ingiltere, şampiyonlar ligi'nde mücadele eden beşiktaş kulübü'nün oyuncularından bile parmak izi aldı. buyurun bu da bizim izimiz... miz miz zz...cıtonk, bzzzt.. czzt
(burada orta parmak resmi var.)
--spoiler--

ayrıca tayyar özkan'ın çizdiği 'caveman' karikatüründe de büyük bir ayar vardır aslında; anlayana tabi...
uzun ömürlü olmasını dilediğim dergi. fakat zor gözüküyor. zaten bir kere farklı bir dergi. herkes sevmez cenk ve erdem'i. o yüzden en azından çizer kadrosu olarak çok farklı olmak zorunda bu dergi. ve şu an bu konuda çok eksikleri var ama henüz yeni çıkmış bir dergi ve zamanla daha da zenginleşecektir eminim. bu arada dergideki renkler ve sayfa kalitesi olarak da diğer dergilerden daha geride. bu konuya da dikkatlerini çekimendantooori...
çıkmıştır diye penguen ve uykusuzu almaya gittiğimde gördüğüm dergi. aha lan alayım bakayım dedim, aldım okudum, pek beğenmedim ama haftaya bir şans daha vereceğim.
bundan 12-15 sene evvel cenk-erdem'in programinin ismi.
(bkz: kasmışsın be hocam)
birbirinden sinir iki tipitipin yıllardır yaptıkları bir kere dahi izlemeye tahammül edemediğim geyik ötesi bir programdı(ne progrmı o da belli değil) şimdi o yetmemiş gibi muhteşem bir iş başarabilmişler gibi mizah dergisi çıkarmaktalar. türkiye'de mizahın geldiği seviyeye bak selam dur..mizah dergisi biraz altyapı, birikim gerekir çocuk oyuncağı mıdır bu kuzum? sözlerimi büyük haberci(!),anhcormen reha muhtar'ında dediği gibi bitirmek istiyorum, vah türkiyem vah!
cenkerdem'in hot tv'de yaptıkları programın adı. mükemmel bir programdı. dı kelimay incelemay bölümü müthişti.
şimdi aynı isimde mizah dergisi yapmışlar. hemen gittim aldım. bir iki espri haricinde güldüremedi ama yine de bu cenkerdem beylerin süpersonik şahsiyet olduklarını değiştirmez.
almadım dergiyi, uzun soluklu da olmaz tahminimce, zaten bu tarz dergiler almıyorum ama alıcam cenk ve erdem için. ama onların muhabbetleri güzel asıl. yine de sonraki sayılar güzel olacaktır, yaracaktır. ilk sayıyı beğenmeyenlerin ilk on entrylerini okumasını isterim. öyle değil mi ama ?
cenk ve erdem beylerin bir dönem televizyonda bir dönemde radyoda yaptıkları program. televizyondaki programlarda uzay mekiğine binip uzaya gitmek isteyen kişilerin telefonla arayıp yaptıkları muhabbetler görülmeye değerdi. duyduğuma göre bir mizah dergisi çıkarmışlar. alıp okumaya fırsatım olmadı henüz. ama mutlaka alacağım bir dergidir. ilginç ve orjinal bir mizah anlayışları vardır.
cenk ile erdemin bir dönem yaptıkları radyo programının ve başka dönem yapmış oldukaları tv programı ve bunun dışında radyo söyleşilerinin yer aldığı kitabının ve son olarak da çıkardıkları mizah dergisinin adı.

ekleme: televizyon programı olanı internetten izlerim arada canım sıkıldıkça. diyorum keşke zamanında haberim olsaydıda canlı canlı izleyebilseydim. oldukça başarılı ve orjinal muhabbetler dönmüş. halen daha muhabbetleri bizlere ulaşıyor power fmdeki programları sayesinde fakat pek açmadı doğrusu. ya da ben kötü günlerine denk geliyorum.

zamanın öteisinden gelen ekleme; son olarak youtube kanllarının da adıdır.

herdaim devam etsin muhabbetleri ve bizlere ulaşsın. müebbet olsun essahtan.
(bkz: namütenahi muhabbet)
şuan için http://mmm.muebbetmuhabbet.com sitesi açılamamaktadır.
cenk & erdem'in yayın hayatına devam ettiği çiçeği burnunda yeni radyosu ve radyo programı. power fmden ayrıldıktan bir süre sonra yalnızca kendi muhabbetlerinin olacağı bu radyoyu duyurmuşlardı sosyal medya hesaplarından. henüz dinleyemedim ama dileyenler http://www.radyonom.com adresinden dinleyebilir. hayırlı olsun diyelim, umarım uzun soluklu olur.

yayın akışı şu şekilde olacakmış :

görsel
yutubda her hafta yeni videolar koymaya başladılar, cenk erdem beyler.

https://youtu.be/gsu52RjOVpU
adamlar yaşlandı esprileri yaşlanmadı ya hala komikler hala gülüyorum.
sıkıldıkça youtube dan eski bölümlerini izlediğim cenk ve erdem ikilisinin yapmış olduğu mükemmel ve eğlendirici program, bu adamlar da olmasa güleceğim az şey var doğrusu.
hala yok sanırım. gideyim de efsane cenk ve erdem ikilisinin eski videolarını izleyeyim...
“ Müebbet muhabbet, hafta içi, her gün 19’ da ntv radyoda “ şeklinde bir tanıtıma sahip programdı.
En son yine bir radyoya başlamışlardı youtube kanalı yetim kaldı.

Erdem beyin sesinden; gerçekten iğrenç bir hayat.