1. 1.
  * sinema ile amatör olarak ilgilenen, conmech nickiyle videolarına ulaşılabilecek kişilik.
  ayrıca; http://vimeo.com/channels/conmech
  5 -3 ... nunu
 2. 2.
  bildiğimiz conmech olup harika çalışmalara imza atan bir kişidir.
  4 -2 ... der meister
 3. 3.
  "türkiye ben" isimli skeciyle yarmıştır beni. 2.5 saat gülmüşlüğüm vardır, evet.

  http://vimeo.com/11862456
  1 -1 ... jackmesrine
 4. 4.
  conmech olarak bilindiği bilinen apaçık kişidir rumuzuyla da adıyla da hiçbir şekilde saklanmaz delikanlı biridir; inci ruhuyla hareket eder, ruhu inci'cidir, yobazları incitir...

  kendisi yeni zamanların levent kırca mizahı ihtiyacına denk düşüyor, saray soytarılarının elinde iyice kalitesizleşen (ata demirer - cem yılmaz - yılmaz erdoğan) onların ekseninde tıkanan, kabız olan apolitik mizahı sikerten şahan gökbakar - şafak sezer'i yaratan ama onlarla da yetinmeyen brechtyen politize mizaha meyyal kitleye sesleniyor.

  bütün işleriyle çok başarılı ama şu dönemde radyo ve tv de işi zor.

  ıssız adam sikertmesi olsun, deniz feneri sikertmesi olsun akp'ye yaslaması olsun, taraf'ı goppolayıp pançak pinçik etmesi olsun nur yüzlü badembıyıklı topsakallı kardeşliklerin, cicişlerin işine gelmiyor; o zaten onları rahatsız etmek için çalışıyor etkileniyorlar işte olumsuz da olsa yorumlarından besbelli.
  6 -9 ... delibelge
 5. 5.
  mübarek insandır. gerek mizahi zekası gerek ironik videoları ile bizi güzelcene kırıp geçirir.
  4 -1 ... baki77
 6. 6.
  skecleri yavaş ilerler, izlerken iyi yerleri vardır ama oraya gelene kadar uyumamak gerekir.bence biraz daha canlı tutmalı
  4 ... sisyphe
 7. 7.
  kişisel olarak ercik kral ile yaptığı videolar sonrasında tanımaya başladım. aslında çok değişik bir tarzı vardır. hani ince mesajlar verilir ya bazı şeylerde, bu arkadaşımızın skeçlerinde bu olay inceninde incesidir. bittiğinde "bu muydu lan" diyip kapatıp gidebilirsiniz. yani bu açıdanda zor ama asil bir tarzının olduğunu söyleyebilirim.
  3 ... mozambikli
 8. 8.
  Bir de yobazlığa, kalıp görüşlere karşı durur, hiçbirşeyi ilahlaştırarak dokunmamazlık yapmaz, yani sorgulama işini sokmayacağı yer olmayan biri gibi sanırdım ama kemalizm konusunda bir sosyaliste 'seni 5 sene sonra görürüm' diyecek kadar kafasının kapalı tarafına şahit oldum. Ne yalan söyleyeyim hem üzüldüm hem de sen de mi diye sinirlendim.Bir taraftan açınca diğer taraftan kapanıyor bu kafa denen alet heralde..
  3 -2 ... sisyphe
 9. 9.
  okumayı yeni sökmüşçesine...
  1 -1 ... duman6kelimeler
 10. 10.
  sessiz kalmayan adam. her iki kişiden biri olmayan adam. türkiye de azınlıkta olan aydın kesimden bir insan. umarım hiç vazgeçmez.
  3 -5 ... badredrose
 11. efe aydal Başlığındaki Önemli Entry'ler