bugün

barcelona' daki programında lokantada " domuz eti yiyoruz tadı da çok güzel allah affetsin" diyerek beni benden almış, eğlenceli kişilik, dünyaca ünlü müzisyen.
alem adam. hayalimdeki sevgili modeli. facebooktan bir mesaj yazdım adam ispanyolca yanıtlamış. allahtan sözlükler var.
ahahaha halen gülüyorum. yerim ben bunu yeriiim. *
(bkz: sicim teorisi)
serbest çağrıştı hocu.
çok eğlenceli, çok sevimli aynı zamanda tam bir beyefendi olan kişiliktir. programında kullandığı müzikler şarkılar da muhteşemdir, kısaca harika bi kişiliktir.
mfö'nün neden hala bu adamla dalga geçen şarkılar yapmadığını merak ediyorum, adamda bir düzelme yok.epey bir malzeme çıkar bu adamdan mfö'ye aslında.adamın rahatlığına hayranmış bazıları.o zaman git recep ivedik'e de hayran ol.
Yakinen tanidigim, kulturu bilgisi ust duzey olan ve tanimaktan cok memnun oldugum kisi. Ulkedeki sakirt sayisinin %1'i (bak sadece yuzde bir) bu adamin yarisi olsa bu ulke seviye atlar.

Hala elestiriyorsun dallama.
kültür ve yemek bilgisi birikimine hasta olduğum adam. günde 1 öğün yediğini duydum. bi de hastasıyımm
kendisi geçtiğimiz günlerde joy fm'in bünyesine katılmıştır. 'ayhan sicimoğlu ile latin lover' isimli programıyla bu haftadan başlayarak her pazar günü saat 17:00'de mikrofon başında olacak.
bir belgesel kanalında yaptığı programla tanıdığım perküsyoncu. rastgelirsem, ilgiyle seyrediyorum. babacan snob tavırları* ilgi çekici.

(bkz: limonata)
gezip gördüğü yerden rol çalan bir antipatik insandır. bana göre çok irite edici.

Ben bu adam bu kadarla kalır diye düşünürken alttaki tanım çıktı:
az önce cnn türk'te öğrenmek bilmek harikadır dedikten sonra ağır sıçan adam.

"eskiden ekg vardı şimdi mr var". artık ekg çekilmiyormuş bak bak... "babam ekg okurdu, her şeyi bilirdi, ekg'ye bakarak şurada kaçak var derdi". aferin babana, ekg'nin neresinden çıkardı kaçağı acep...

cahilin bu hali çekilmez oluyor.

edit: bence kaçak daha aşağıdan geldi...
yerinde duramayan, kıpır kıpır, cana yakın, bilgili, yeniliğe açık, müzikten anlayan bir gezgindir. renkli masallar adlı kitabı vardır.
bilgisiyle,kültürüyle,tatlılığı ile o konuşsun ben dinleyeyim adamı.
ağzım açık izliyorum bu adamı, bu kadar mı tatlı,içten olur bir insan ya, her lafı her yere bağlayabiliyor.
sadece bu özellikler de yetmiyormuş gibi bir de perküsyon üstasıymış ya kendisi.
böyle biri olsun hayatında,daha ne istersin ki.
ölmeden önce tanışmak istediğim insan.
duy beniii.
kerem görsev trio ve kızı ayşe sicimoğlu ile birlikte kocaeli ve sakarya'ya eşsiz bir müzik ziyafeti sunmuştur.
yarışmadan soğutan kişi.
Hazırlayıp, sunduğu yemek programında, sık sık kullandığı "Hastasıyız" kelimesiyle, şirinliğini ve sempatikliğini katlamaktadır...
Yarışmacıdan fazla konuşan sunucu.
hobi olarak bile sunmaması gereken kişi.
Hayatımda ilk defa kim milyoner olmak isterde gördüğüm ve bir daha görmek istemediğim şahıs. Biraz fazla ve boş mu konuşuyor ne.
Hastasıyız dede .
hakkında bugün yazı yazanlarin, fikir sahibi olmak adına, evvelden aynı baslik altında yazılmış 100 kusur entryi okuması gereken kişi.
önce fikir, sonra zikir.

boş beleş bi adam degildir.
hayatı yaşayan adamdır. çok okumaktan ziyade, çok gezer... müzisyenliğinde yetenek aramayı bir kenara bırakmakla beraber, eğlenmeyi ve insanları eğlendirmeyi iyi bildiğini söyleyebiliriz. biz ise hep stres, hep stres amınakoyim...
ölmeden önce tanısıp,hasbihal etmek istediğim adamdır.
(bkz: türkmax gurme) de program yapan adam.
çok eğlenceli. birkaç programdır, avrupa şehirlerini geziyor. komik adam.
mfö nün pek peki anladık şarkısını kendisine ithaf ettiği adam.

--spoiler--
hastasıyızzzzz.
--spoiler--
aynı zamanda iz tv de limonata programını hazırlayan ve sunan perküsyoncu kişisi.

(bkz: hastasıyım)