1. 1.
  turksatta 11729-v-15555 frekansıyla fta* yayın yapan belgesel kanalı.
  1 ... janjan
 2. 2.
  15 mayısta turksattaki şifresiz yayınına son verilip, sadece digiturk ve modullu digiturk ailecek paketi ile izlenilebilecek olan belgesel kanalıdır.
  1 ... janjan
 3. 3.
  türkiyenin ilk belgesel kanalıdır..
  vedarı iftarımız..
  1 ... dosthane
 4. 4.
  universite ogrencilerinin hazırladıgı belgeselleri ve diger bagımsız belgeselleri de yayına sunmakta bu kanal. hem tarihi hem de cografi bir suru aydınlatıcı programı var. nasuh mahrukinin sundugu en, coskun aralla turkiyenin notları, wilco'nun karavanı, yemegin yolculugu, ve derin tarih bilgisiyle ruknu ozkokun istanbulu anlattıgı omur biter istanbul bitmez gibi eglenceli ve bilgilendirici yapımlarıyla gercekten izlemeye deger bir kanal. digiturkte izleyecek adam gibi bir sey bulamadıgınızda aklınıza gelecek ilk tercih olmalı, discoverynin yoklugunda national geographic channela gayet iyi arkadaslık ediyor. tebriklerimizi ve tesekkurlerimizi iletiriz.
  ... kostebek
 5. 5.
  Türkçe yayini Türkçe seslendirerek bir ilke imza atmis olan kanal. * yavrum her gün bunu içer ben hazırlıyom bunu güçlünsin yavrum diye. *ahmet her gün benim hazırladığım bu gayet besleyici, enerji veren içeceği içer.
  1 ... botanik
 6. 6.
  Coşkun Aral'la bir şekilde konuşmam neticesinde özetle

  " daha çok destek " isteyen kanal, "bizi izleyin" dedi, digitürk kendi içinde yaptığı rayting sistemine çok önem veriyormuş
  1 ... thefirstfbli
 7. 7.
  türkiye'nin yeni belgesel kanalı. gezerken öğrenmeyi sevenlerin yeni adresi.
  ... ciddik kusu
 8. 8.
  logosu feci hâlde tatlıses lahmacunlarının logosunu andıran çok çok çok kaliteli belgesel kanalımız...özellikle, sürpriz özel gösterimler ve aydın boysan'ın istanbul'u şiddetle tavsiye edilir...
  3 ... annemin sigaralari
 9. 9.
  genel yayın yönetmenliğini coşkun aral gibi bir ustanın üstlendiği, 6 şubat 2006 tarihinde digiturk'te yayına başlayan, az da olsa uydudan da açık yayın yapan türkiye'nin ilk ve tek yerli belgesel kanalı.

  (bkz: alkışlıyorum)
  1 ... illumination
 10. 10.
  07.08.2007 Salı saat 22.30
  11.08.2007 Cumartesi saat 22.45
  12.08.2007 Pazar saat 13.45 de saint benoit lisesi'nin belgselinin yayınlandığı tv kanalı..
  ... hugo_emre