bugün

100.5 joy flm. Tüm zamanların en güzel aşk şarkıları, hayatımın vazgeçilmezlerinden biri.
"istanbul's easy listening joy fm" der arada cool bir ses. enfes bir radyo kanalıdır sahiden. sanırım istanbul dışında yayın yapmıyor lakin webten dinlenebilir.
joy fm dinlerken uykuya dalmak büyük zevktir.. önce radyo açılır, sonra joy fm bulunur.. radyonun sesi hafiften kısılır.. sonra sıcacık yatağa girerek joy fm dinlenir, dinlerken hayaller kurulur.. daha sonrada büyük ihtimal ile uyuya kalınır..
bir kaç yıl önce inanılmaz popüler bir radyoydu. hala öylemi bilmiyorum.
1993'ten bu yana tüm zamanların en güzel şarkıları sloganlı *, günün her saatinde dinlenmesi farklı tatlar veren ruhu dinlendiren radyo kanalı. genelde aşık olunduğunda ve geceleri yorgunluk atmak için tercih edilse de güne iyi ve huzurlu bir başlangıç için idealdir.
100.5'ten sadece istanbul'a yayın yapar. internet üzerinden http://www.joyfm.com.tr adresinden dinlenebilir ve online olarak şarkı istenebilir.
ocak 2007 itibariyle frekansı 100.6 olarak değişmiştir. internet sayfalarını yenilemişlerdir.
an itibari ile çılgın atmakta olan radyo istasyonudur.

dinlerken, acaba ne eksik diye sordurmuş,

tabi ya ne salağım, sevgilim yok cevabını aldırmıştır.

sevgilin varsa, sarıl dinle kardeşim,

yoksa da dinle, hayalini kur.

para ile değil ya..

(bkz: saçmalamak)
http://www.joyfm.com.tr/
kaliteli yabanci müzikte ilk sıralarda...
ders çalışırken online radyo dinleyeyim bari , dj sesi duyayım bi insan sesi girsin eve dusturuyla açtım..kahvem hazır, masa derli toplu..başlıyorum ders çalışmaya , çok gaza geldim..saat 10da sözlü var , prof. sorucak gene bi dolu soru milletin ortasında..ben de atılgan ve grişimci bir öğrenci olarak çat çat cevaplayacağım..

neyse bu hazırlığın tabiri caizse amına koyan istasyon olmuştur bu joy fm..

kalemi elime aldı kitabı açtım , gloria estafan başladı hold me thrill me kiss me diye..hafif bi sallanmayla , içimdeki hırsın erimesi bir oldu..dedim sikerim prof.u hırsı..aşk ne güzel şey..

sonra reklamlar girdi araya.."tahsildaroğlu benim peynirim , lezzetle yer afiyetle öderim" bu reklam gerçeklere aymam sebep oldu..tam gene gaza geldim başlıcam , bu sefer yatak odası sesiyle konuşan bi hanım ablam başladı "bu soğuk kış gününde " diye , bi de üstüne bonnie taylor çaldı..ben direkt yatağa yatay geçiş yaptım..kitapla kalem masada bensiz öksüz kaldılar..

okulu bitiremezsem joy fm'in suçudur lan!
kaliteli radyodur.insan dinleyince dinleniyor.sanki dünyada hiç bir şey umrunda değilmiş havası veriyor.
asena nın sevişirken dinlediği radyo istasyonu. reklam girince ne yapıyor acaca...

http://www.haberler.com/a...leyerek-sevisiyor-haberi/
sabahın köründe bir fincan kahve ile keyif içerisinde kendini dinlettiren slow radyo.
kafa düzmeyen radyo. diğerlerine bile bile kafamızı düzdürüyoruz. bu radyoyla düzülen kafa kendine geliyor.

sadece gece dinlerim, ben kendimi en iyi gece dinlerim.
aksamları uyumak icin en ideal radyo kanalı history channel kadar kuvvetli bir uyutma kanalı...
sabahları moda sokar ve dinleyene huzur verir. cooldur.
10 numara radyo, severek dinliyoruz sıkıntılı iş ortamında.
istanbul'da yüksek okul mezunu ve çalışan kesimin en çok dinlediği radyo, yine birinci sloganı var sayfalarında. iyi de bu mantığa göre radyo'yu dinleyen lise, ilkokul mezunlarına haksızlık yapılmıyormu. işsiz olan ve joy fm dinleyenler ne olacak. bizi işsiz güçsüz, kesim ve yüksek okul mezunu olmayanlar, varoş kesim dinlemesin onlar ile işimiz olmaz mantığımı bu.
güzel bi yemekten sonraki çay gibi.
gri, soğuk, sisli, yağmurlu, hüzünlü akşamüstü-sabahakarşı dinlencesi. *
yıllardır ah dogru durust bır radyo bulamadım yakarıslarımı bırı duymus olucak kı , arayıslarımın sonucunda al işte benım radyom bu seklınde sevındırık olup murada erısımdır.
hani sahilde kumlara oturmuş, denize bakarken,
ilerde güneş batmaya başlamıştır,
insanlar yavaş yavaş evlerine dağılmıştır ,
kafa dinlenir dalga sesiyle gün batımında,
işte hep o hissi verir. mükemmel bir radyodur. her gün dinlense sıkmaz, arşive yeni şarkılar katar.
bana nedense yağmurlu bir sonbahar gününü hatırlatıyor çaldığı şarkılar. artık her yerde duyulan ve sıradanlaşmış şarkılardan bıkanlar için dinlenesi.
istanbul'dan sonra ankara'da 106.5 frekansından yayına başlayan radyo kanalı.
çok güzel yabancı slow çalıyor özellikle geceleri hani aç radyoyu gir yatağa o tarz.
istanbul 100.6, ankara 106.5 frekanslarından ve internet üzerinden dinlenebilir.
en iyi yabancı müzik yayını yapan radyo istasyonudur.