1. 1.
  gta 4 serisinin ardından planlanmaya başlayan oyunun devam serisi. 2-3 sene içinde ps3 ile daha sonra pc ile beraber piyasaya çıkması beklenir.
  4 -3 ... a place where no one goes
 2. 2.
  (bkz: olsada oynasak)
  -1 ... gurbetci yazar
 3. 3.
  internette yayılan haberlere göre liberty city'e elveda diyeceğimiz oyun. yeni durak "theatre seagull"

  grand theft auto v

  --spoiler--
  opens march everywhere...
  --spoiler--

  alternatif lokasyon somali.*
  grand theft auto v
  6 -2 ... never neverland
 4. 4.
  gta 4 ün devam oyunlarının çıkacağını düşünürsek, daha uzun müddet çıkmayacak oyundur.
  4 ... billiejean
 5. 5.
  merakla beklediğim oyundur.gta 4 gibi bir şahaserden sonra nasıl bir oyun yapacaklar çok merak ediyorum. rockstar çığır açacak bir iş çıkaracaktır eminim. ama şu şehir kasvetinden oyunu kurtarıp dağlar,bayırlar da eklenirse iyi olur. 2 yılı doldurdu oyun. umarım çıkması uzun sürmez.
  6 ... kendini begenmis
 6. 6.
  gta iv'ye ek paketler geldiği için, askıya alınmış bir oyundur. tabi rockstar north'da max payne ile uğraşmakta. ne zaman çıkacağı asla belli değildir. çünkü, gta iv ve ek paketleri lost and damned olsun ballad of gay toni olsun bunlar başlı başına bir oyun gibidir. isim olarak da böyle mi çıkar bilinmez. çünkü gta serisinde eğer bir rakam değişikliği oluyorsa, o oyunda çok büyük değişikliklerin olduğu sonucu ortaya çıkar.

  gta 2 bambaşka bir oyundu. sonra gta 3 çıktı. devrim niteliğindeydi. 3 boyutluydu, 3rd person shooter şeklindeydi. o dönem için muhteşemdi. sonra ek paketleri geldi. vice city, san andreas vs. fakat gta 4 çıktığında o da bir devrim niteliğindeydi. çokça yenilenmiş, aşmış bir oyundu.

  gta 5'te muhtemelen çok farklı yenilikleri olacak ancak bu 3 oyunun hemen peşinden çıkartılmayacaktır sanıyorum. en erken 2011'de çıkar. 3d özellikleri falan olur. bambaşka bir oyun olur. ancak tek isteğim, hikayenin uzun olması. çok çabuk bitiyor amına koyim. sen tut o kadar kas oyun yap, 2 dakikalık hikaye koy. yapmayın lan öyle.
  3 -1 ... dark jedi in da house
 7. 16777211.
  gta iv ün devam oyunlarının çıkacağını düşünürsek, daha uzun müddet çıkmayacak oyundur.

  edit: oyun daha çıkmasada duyurulmuş 2011 in 11. ayının 2 sinde ilk görüntülerini görebileceksiniz. logosundan anladığımız kadarıyla teması "canlı" yani dolar..

  edit: los santosta CJ yi seslendiren young maylay bu oyundada varmış. buda oyunun los santosta geçeceği savlarını kuvvetlendiriyor ve içerisinide ana karakter olmasada (belkide olur)CJ olacak gibi duruyor.

  edit : evet tahmin doğru çıkdı san andreasta geçiyor yeni oyun. ve büyük ihtimal cj de orada olacak.
  2 -4 ... billiejean
 8. 16777212.
  spekülasyonu bile heyecan yaratmaya yeten oyun. oyun dünyasında serinin önceki halkaları gibi kilometre taşı olacağı kesin.

  http://www.merlininkazani...e-oyun_haber-37909p1.html
  2 ... tu kaka bana
 9. 16777213.
  çıktığı zaman tekrar satış rekorları kıracağı, Türkiye'de çoğu bilgisayarda gene oynayamayacağımız oyundur. arkadaş her gta çıktığında bilgisayarı yenilemek zorundamıyız ya? düşürün biraz şu sistem gereksinimlerini diye buradan yetkililere seslenmek istiyorum.
  not: yalnız oyun sistem gereksinimlerini ve ücretini tamamen karşılayacak b undan da eminim.
  ... kamyonarkacisi
 10. 16777214.
  bu oyunu ve ötesinde çıkacak oyunalrı oynamak isteyen insan ps3veya xbox 360 almalı. bastım 300 tl yi aldım xbox ı. oynadım gta yı. 100 tl ye ekran kartı alıp 45 tl ye ram aldığım pc de oynadığım kalitenin 3 katı yani full kalitede oynadım.

  not: aleti sattım. durumum olursa bi daha alır gta v i oynar satarım.*
  4 -1 ... ukraynali