bugün

C harfini nasıl okuyacağımı çözemediğim adam. Sevenleri çok. imkanları çok.
o nimetlere hasta,biz de onun tarzının hastasıyız.
Hastasıyım. An itibariyle Bloomberg ht'de hasta olmaktadır.
Yediği ton balık burgerın hastası olduğunu söyleyen acaip bi adam. Hastasıyım hastasıyız diyip diyip geziyor şuan kanada'da. Farklı bi kafası var ve ingilizcesi çok leş bence. Allah yardımcısı olsun.
mfö nün "peki peki anladık" şarkısını ayhan sicimoğluna yazdığı rivayet olunur .

https://youtu.be/OU1k0t95Aj4
Türkiyenin en meşhur perküsyon sanatcisidir. (bkz: gurme)
bir röportajda izlemiştim, "peki peki anladık" şarkısı ayhan sicimoğlu'na yazılmıştır.
Pek cok mfö sarkisinin da bestecisidir kendileri.
reis.türkiyedeki en iyi gastronomici.
kendisi aslen kayserilidir.

kayserili olup kaliteli yaşaması ile çorbacıları kudurtması arasında korolasyonal bir ilişki kurduğum makalem bu ay diriliş postasında yayınlanacak inşa'allah.
Sevdiğim adam, hafiften gurme hafiften gezgin, ağzı iyi laf yapıyor.
Kültürlü kendini yetiştirmiş birisi.
ingilizce, italyanca, portekizce,fransızca ve ispanyolca bilen boş adam.
Birçok dili detayıyla konuşabilen, gezgin, gurme, tv programcısı, kültür canavarı, uluslararası bir insandır.
Sempatikliği de cabası.
Hastasıyız!
https://www.instagram.com/p/BEl4KRaq7VX/
Bloomberg'te gezi programı yayınlanmaktadır.
"Hastasıyız " ünlemiyle, sempatikliği katmerlenen, aydın, donanımlı, yaşının fersah fersah üstünde enerjiye sahip, gezgin programcı.
Klonlanıp evrene yayılması dilenen adam.
mazhar alanson un yakın arkadaşı olduğu ve mfö nün peki peki anladık şarkısını şahsına yazdığı rivayet edilen sempatik modern zamanların evliya çelebisi. sadelik ve tevazunun uğramadığı insan.

herşeyin iyisini o bilir efendim. hastasıyız
Bu adamdan on yüz milyon tane olsa Dünya nasıl bir yer olurdu merak ederim hep. Hastasıyız.
Dünyanın en rahat en kafa ama bir o kadar mükemmel insanı. Hayattaki idolüm. Sicimoğlu olmak kolay mı? Büyük bir kültür birikimi gerek. Çok seviyorum Ayhan abi seni uzun seneler daha izleriz umarım. Evet.
eşittir italya.
bloomberg te yaptığı program gerçekten çok zevkli.
Sonradan gurme değil gerçek gurme, entellektüel ve kibar.
En son nepal yolculugunda izledim. Sakal bırakıp üzerine Yeşilleri çekince fidel castro'ya evrilmiş.

görsel
(bkz: hastasıyız)
Hassstasıyım. Çırağı olmak isterim, baya çok isterim.
güncel Önemli Başlıklar