bugün

cm dilinde, attacking midfielder centre
hücuma dönük oynayan ortasaha oyuncusudur.
forvet arkası olarak da bilinir.
(bkz: ceyhun eriş), (bkz: sasa iliç), (bkz: marcelinho), (bkz: alex) , n (bkz: ricardinho).
hem orta sahaya, hem forvete dönük oynayan, forvete pas çıkartmasının yanında, forvet hattında yardımcı olan futbolcu.
(bkz: cassio de souza soares lincoln)
amrc ve amlc olarak sol ve sağ kanatta da ileriye dönük oynatabileceğin yaratıcı özelliği yüksek oyunculardır.
abd'de sinema salonları zinciri. bilet fiyatları biraz tuzlu olsa da (öğrenci 11$) gayet konforlu koltukları ve büyük perdeleri vardır. birisi önünüzden geçmeye çalışırken kıçı başı toplamaya gerek bırakmayacak kadar geniş koltuk araları sizin rahatınız için düşünüldü. her şey siz sevgili müşterilerimiz için.

http://www.amctheatres.com/
air mobility command, C-5 Galaxy, KC-10 Extender, C-17 Globemaster III, C-130 Hercules ve KC-135 Stratotanker, VC-25(air force 1), C-9, C-20, C-21, C-32, C-37, C-40, UH-1 gibi ucaklari barindiran birlesik devletler hava kuvvetleri* ana komutasidir. temel sekillenmeyi 1 haziran 1992 tarihinde gerceklestirmis, 1 ekim 2003 te yeniden yapilandirilarak gunumuzdeki temel halini almistir.

Afganistan, Bosna, Irak, Kambocya, Somali, Ruanda ve Haiti de baris icin mucadele etmis olan amc, terorizme karsi verilen kuresel savasta cok onemli rol sahibidir.

http://www.amc.af.mil
fifa ve türevi oyunlarda omc* diye geçebilir. bir menajerlik oynuyorsanız mutlaka çok kaliteli bir adam almalısınız bu mevkiye. yıllardır cm, fm gibi oyunlarda bu nokta için fiyat/verim oranı en yüksek oyunculardan biri arjantinli andres d'alessandro'dur.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.