1. 1.
  1979 doğumlu, schalke 04 forması giyen, brezilya'lı futbol cambazı. inanılmaz yetenekli bir futbolcudur. hiç milli forma giyememiş olması, yanlış ülkede doğmasından kaynaklanmaktadır.
  12 -4 ... fowler
 2. 2.
  galatasaray ile büyük ölçüde anlaşmış 10 numara.
  4 -4 ... selmagezinir
 3. 3.
  yamulmuyorsam alex'in cruzerio'dan takım arkadaşı.*
  10 -5 ... tttddd
 4. 4.
  galatasaray'ın gücüne güç katacak futbolcu.
  6 -7 ... eqin
 5. 5.
  daha önceden tanıdığımız, fenerbahçe sayesinde daha da yakından ilgilendiğimiz, o maçta show yapıp dumur olmama sebebiyet veren, velakin asparagas haberlerle galatasarayla anlaştığı söylenen, sana beşiktaş yakışır dediğim futbolcu kişilik.
  6 -14 ... bylait
 6. 6.
  gazetelerde galatasaray ile anlaştığı yazan futbolcu.
  (bkz: yalancının)
  6 -3 ... deatly
 7. 7.
  bugün tüm gazetelerde galatasaray ile kesin olarak anlaştığı yazılan topçu. işin enteresan tarafı linderoth ile yapılan röportajlar. linderoth galatasaray'a gelmeden önce lincoln ile görüştüğünü ve lincol'un kendisine beraber oynayacağız gel dediğini söylemiş.

  doğruysa muhteşem bir olay. beklemedeyiz.
  4 ... sle7in
 8. 8.
  adnan polat'a posterini göndermesini beklediğimiz futbolcudur...
  7 -41 ... ismini vermek istemeyen yazar
 9. 9.
  anlaşıldığı kadarıyla, ismini vermek istemeyen * bazı fenerbahçe taraftarlarının galatasaray' a gelmesinden korktuğu futbolcu. aslında düşününce hak vermemek elde değil.
  11 -2 ... legend of the stranger
 10. 10.
  şayet galatasaray ile anlaştıysa seyir zevki açısından ligimizin kalitesinin artmasını sağlayabilecek oyuncudur.* yok ama bu transfer de juninho işine dönerse orası başka. neticede eğer gerçekleştiyse galatasaray yönetimini tebrik ederim, alex'in koşanını buldukları için.

  haa ama şöyle de bi durum vardır ki, türkiye'ye gelen yabancı oyuncuların bir çoğu paramı alırım, alemlere akarım, yan gelir yatarım, iki gol atarım sonra da kaçarım moduna geçmektedir. lincoln ancak doğru kullanılırsa yararlı olur ve kimse de lincoln'den ikinci bir hagi olmasını beklemesin. hagi gibileri dünyaya belki bir belki iki kez gelir. hagi'den önce de maradona olduğu için herhalde ikiyi tamamlamış oluyoruz.

  galatasaray bu adamı on numara diye transfer ediyor, yani yeni bir hagi beklentisi içerisindeler. her daim bu adamı hagi'yle karşılaştırırsanız bu adam tabiiki başarısız görünür, küser ve oynamaz.
  6 ... shyer
 11. cassio de souza soares lincoln Başlığındaki Önemli Entry'ler