bugün

entry'ler (1209)

melike şahin

son zamanlarda bir dolgunlaşmış hoş kadın. kaliteli ses ve güçlü yorum.

boşanma oranlarının artma sebepleri

insanların sosyal medya kevaşesi olması.

demet akalın

bu kadını yıllar önce bodrumda görmüştüm,cüretkar bikinisi,muhteşem yanmış teni,diri vücudu,havalı gözlükleri ile muazzam görünüyordu. nasıl bu kadar kötü yaşlanabildi ve iticileşebildi aklım almıyor.

doktor

en iyisinin anasını sikiyim. bunları savunmaya çalışan ılık götlü hümanist tiplerin de şerefini sikeyim. daha doğrusu;bu ülkede sırtını bir yerlere yaslayıp işini iyi yapmayan herkesin anasını götünden sikeyim.

erasmus

polonyanın küçük bir şehrinde tam 1 sene yaptığım,hayatım boyunca unutamayacağım anılar biriktirdiğim,esnasında polonyalılardan oradaki türk soydaşlardan daha fazla adamlık gördüğüm öğrenci değişim programı.

hadise

jennifer lopez konserde tanga giyer sanatçı olur, rihanna mayo giyer süperstar olur, beyonce giyer diva olur. amına koyim bırakın hadise de giysin istediğini, türk müzisyen yapınca mı kabahat oluyor? iki yüzlülüğünüzü sikeyim.

tanım:seksi sanatçı.

defne samyeli

ulan bu kadın en son yıllar önce show tv'de haber sunuyordu? tabi para bitti herhalde tekrardan magazinsel davranmak zorunda hissetti kendini. şu ülkede zamanı geçen biri de evinde otursun çoluğunu çocuğunu büyütsün kendi hayatına odaklansın ya. son zamanlarda gözlerimin televizyonda gördüğü en itici kadın figürüdür. ne defne samyeliymiş arkadaş. orta yaşlı bir ton taş gibi kadın sayarım size. nereyi açsam defne samyeli yeter amk.

vfs global

tanım: konsolosluk adına getir götür evrak işleri yapan acente.

yakın zamanda buradan vize alan,hele de polonya vizesi alan mesaj atabilir mi acaba? bir iki sorum var da aciliyeti var.

ülkücüler

para,silah,güç,itibar aşığı dönek insan kitlesi.

pınar altuğ

yıllar geçtikçe daha da dolgunlaşıp cildinin güzelleşmesi ve dövmeleri beni benden alan harika kadın.

pınar altuğ

uzanmış bikinili fotoğrafı çıkmadan yazın geldiğini kabullenemediğim kadın.

yulaf ezmesi

sadece yoğurdun icine tek öğünde paketin yarısını lapa yapıp yediğim mükemmel,sağlıklı besin.

az bilinen harika diziler

gangland undercover. beyler şöyle saçma sapan süper kahraman dizilerinden bıkan birine güzel önerilerinizi bekliyorum pls.

kaslı olmanın zengin işi olması

aslında zengin işi değildir. son yıllarda tüm dünyada fitness olayı dehşet ilgi gördü. eskiden yolda kaslı adamlar görünce şaşırırdık vay be diye. şimdi 5 erkekten 2,3'ü en azından fit. şimdi gelelim olaya. vücut geliştirme bir ticari sektör haline geldi,fitness zincirleri kuruldu,spor salonları her ilçeye açıldı,eskiden eczaneden alınan protein tozları decathlon'u bırak semtlerde mağazalarda satılmaya başlandı. üç beş dangoz youtuber çıktı. günde 1 kilo et yemezsen vücut yapamazsın dedi. sabah 10 yumurta beyazı ye dedi. insanlarda adam kaslı o diyorsa doğrudur dedi,günde 2 kilo tavuk göğsü yiyen insanlar türedi. işte olayın aldatmacası burada başlıyor. arkadaşım,güzel kardeşim bu bir kandırmacadır. sen günde 2 kilo tavuk göğsü 5 paket ton balığıyla kas yaparsın. ama sağlığından olursun. sadece personal trainerının cebine ve marketlere haybeye gider paran. bugün meyvenin içindeki şekerle kilo alacağını sanan insanlar türedi. neymiş cheat mealmış,lan sen biraz omuzlarını genişletmeye çalışan bir liselisin. kendini ayda bir kez çikolota ile ödüllendirsen ne olur. alt tarafı haftada 2-3 gün vücut çalışan insanlarız hepimiz. günde 1 kilo tavuk yemenin 10 yumurta yemenin hiçbir akla yatan yeri yok. günde 70-80 gram protein alın yeter.sağlığınızdan olmayın. kabız olursunuz lan.

gangland undercover

sons of anarchy yokluğunda ilaç gibi gelmiş,pek bilinmeyen harika bir mini motosiklet dizisi. gördüğü ilgiden sonra 2.sezonuna başlandı ve henüz türk sitelerine düşmüş değil yeni sezon.

geceye bir film bırak

road to pertition.

hülya avşar

yaşlılığı bana gençliğinden daha çekici gelen etli butlu kadın.

kısmetse olur

bu programda ağır abi takılan millete adamlık öğretmeye kalkan dalyaraklara sözüm,siz adam olsanız,sizin aileleriniz de adam olsa siz o programda zaten olmazsınız. ilgi orospusu kıllı madamlar sizi.

marlboro blue ice

hayatımda içipte keyif aldığım tek sigara.

azer bülbül

canlı yayında mahcup bir gülümsemeyle "abi müsadenizle ceketimi çıkartabilir miyim, ben terliyorum da" diyip müsade isteyecek karakterde bir adamdır. allah sana gani gani rahmet eylesin bu hayatta yüzü gülmeyen azer baba.