bugün

''diyemedim ya la'' diyerek yüzüne verdiği ağlak ifade yüzünden omuza yatırılıp, teselli edilmesi gereken sempatik bi o kada da datlı oyuncu. sözlükte arkadaşı da varmış hazır, bizle bir tanıştırsanız da adam gibi bir ünlü gördük disek, he bebe. *
"Ne kadar da tatlı bir o kadar farklı"
Maske taklidi aslında her şeyi özetler nitelikte...

http://s14.directupload.n...mages/120727/izu2e3ra.swf
bir televizyon dizisi olan işler güçler ile varlığından haberdar olduğum ne gada da yakışıklı bi o gada sempatik olan yıldızı par par parlayası aktör.
gazi gazi deyi deyi neymiş bu gazi deyi merak ettirip ona da bakdıdı ya la.
mütevazı olduğunu düşündüğüm, yetenekli oyuncu.
son derece yetenekli bir oyuncudur. asıl şöhretini çalgı çengi filmine borçludur. üsküdara giderken dizisinde de gayet başarılıydı. murat cemcir ile mükemmel bi ikili olduğunu da belirtmek gerekir. yolları açık olsun, her şey gönüllerince olsun.
bir insan 48 saniyede yeteneklerini nasıl konuşturur bize göstermiştir. o ,sordum sarı çiçeğe ilahisini söyleyen bir dilenci.

http://www.youtube.com/watch?v=xxB2m6-G350
biraz daha izlersem aşık olcağım için izleyemediğim muhteşem oyuncu.
türkiye de jön yok diyenlere kapak olacak kadar iyi oyunculuğa sahip aktör.
sempatik bir oyuncu.
Gayet sempatik, doğru sahneyi doğru mimikle süsleyen yetenek. Kısa zamanda ün yapacak, yükselişi göz dolduracak diye tahmin etmekteyim.
"her türlü rol tipini" sırıtmadan oynayabilecek yetenekli oyuncu.
6.bölümde seçmelere çağıran yönetmene verdiği ayar ve yaptığı oyunculuk gerçekten müthiştir. çok şahane çook.
(bkz: diyemedim ya la)
ne kadarda datlu..
bu kadar yetenekli bir oyuncu nasıl farkedilmemiş. adam döktürüyor yahu. verilen rolun hakkını fazlasıyla yerine getirmiştir. taklit yeteneği ise bir başkadır. zeki alasya , faruk k. , sayid jarrah , münir özkul... gibi bir çok kişinin taklidini gatet iyi bir şekilde yapmıştır. ayrıca mütevazı kişiliği hayran kalınsı türdendir.
mimikleri sağlam olan ve badminton'cu olmayan oyuncudur.
çalgı çengi'de senaryoya bağlı kaldığı için gösteremediği çok yönlü oyunculugunu işler güçler'de tavan yaptıran başarılı ve yetenekli oyuncudur.
ayrıca bu adamın mimiklerini jim carrey'e benzeten bir ben miyim?
yakışan ve ekol bir bıyığı var.
(bkz: işler güçler) dizisinde, ilk filmini çekecek yönetmene , hatta onun nezdinde herkese evrensel nitelikte, ''oyunculuk'' dersi vermiş ve kendisine hayran bırakmıştır!
http://www.youtube.com/watch?v=5bYJpQ_BtBQ
ramazandan sonra şöyle bizim fakirhaneye gelsede beraber rakı içsek dediğim has adamdır.
kaşlarıyla meksika dalgası yapabilen oyuncu.
muhteşem oyunculuğu ve yüz mimikleriyle ve tabi ki Murat Cemcir'le müthiş bir ikili olan çok sevdiğim aktördür. Kendisini perşembe akşamları işler Güçler adlı dizide görebilir, kahkahalarınıza engel olamayabilirsiniz.

not: niye engel olacaksanız!
Kendi tanımıyla gazide 150 bölüm başrol oynamış insandır.
adam boşuna gazi'de 114 bölüm baş rol oynadım demiyor. tekrar gaziyi izleyince yeteneğini tescillediğimiz oyuncudur. cidden yeteneklidir. işler güçler'deki performansı zaten ortadadır. ve bi oyuncuya göre sesi oldukça iyidir.