bugün

entry'ler (2125)

üstteki yazar hakkındaki fikrini söyle

Ucuz gibi biraz.

aşık olunan kişilerin ortak özellikleri

Hiçbir insan evladında şaşmayan özelliklerdir. Köpek çektiğinde peşinden koşup, değer verdiğinde arazi olması.

30 yaşında bekar kadın

34 yaşında evli kadının olmak istediği kadındır. Şaka şaka.

"boşon o zomon" çok biliyosun sen.

hüseyin nihal atsız

Sağda islami bir politika izleyen ve Anadolu comarlarına kaktıran Alparslan Türkeş e "senin Allah'ın benim tanrımı yendi" diyen Türkçü, tarihçi, edebiyatçı...

oytunkaran

Yıllar sonra Uludağ sözlüğe bakayım derken arama motorunda direkt adı beliren kişi. Benden sonra troll oldu. Evet.

adam öldüren lezbiyen çift

Aşırı salak lezbiyen çifttir. Ya mal mısınız? Kankayız deyip takilsaniz kimse size bir şey demeyecek. Hem legal hem düzenli gorusmelerleis gibi istediğiniz kadar kalın birbirinizde sevişin. Sokakta el ele görseler teyze samimiyeti zannederler zaten değdi mi şimdi?

regl olmak

Korunmadan sex demektir. Prezervatif yok, geri çekilme yok, ertesi sabah hapı yok, vajinal kuruluk yok. Üstüne hormanlar da in the sky. Daha ne olsun.

dolar kapatılsın

Kesinlikle el atılması gereken mühim konu.

Yıllarca bu ülkede kapalı olan her şeye zulüm uygulandı. Başörtülü bacılarımız çok zorluk çekti. Ama bugün öyle mi? Dolar dahil her şey kapanacak. Güneşin zaptı yakın.

azerbaycan ın bayrağa sarıp vurduğu iki ermeni

Hocalı katliamında insanlık suçu işlendi. intikam duygusu yaşananları asla geri getirmeyecek. Bir ayıbı başka bir ayıpla tedavi etmeye çalışmak hiçbir yönden insani değildir. Suç bireyseldir. Kitle suçu ise donemseldir. Atalarının yaptığı katliam bugün bir savaşa sebep oldu ve zaten konuyla hiçbir ilgisi olmayan onlarca insan yine öldü. Üstüne bir de elleri bağlı bir şekilde intikam duygusuyla iki insanı öldürmek, katliam yapanlardan farksız kılar insanı.

türk hamamlarının iğrenç yüzü

Yatak uyuma yeridir, mutfak yemek yapmak içindir, banyo duş almak; tuvalet hacet gidermek için vardır, salon misafir için, oturma odası oturmak için vardır, araba bir noktadan diğer noktaya gitmek; public tamamen sosyalleşmek içindir. Amacı dışında kullanan ve aksini iddia eden miğdesizdir, teröristtir vatan hainidir.

bu gece sözlüğün sıkıcı olması

Sözlüğün bir eğlence mekanı olmadığını unutan yazar sitemi. Hepiniz buranın bilimsel sohbetlerin edildiği, felsefik konuların tartışıldığı, geleceğe umutla bakmamızı sağlayan bir ilim yuvası olduğunu anlayacaksınız. Tek tek anlatacağım bunu size.

sevişirken 1 dakika içerisinde boşalan erkek

Öpüşürken boşalan erkekten iyidir.

Sıfır şaka, anlatıyorum.

Yıllar yıllar önce sözlükten tanıştığım bir afeti devranla flört ediyoruz. Tabii o zamanlar flört yok direkt ya sex yapcaz ya aşk oyunu oynicaz. Ben sex i seçtim tabii. Önce kısaca bahsedeyim, kendisi aşırı sosyal, boylu poslu, daş gibi bir endüttürü mühendisi. Şimdilerde yok gibi en son 2017 de entry girmis inşallah Gelmez. Neyse ben buna "aslanım uzatmaya gerek yok ikimizin de amacı belli" diyemedim tabii, bana gelsene film izleriz dedim. Netekim geldi. Şimdi kadınlığın şanındandır iki naz yapayım dedim. Yok sığır gibi atladı. E tamam ona da okayim. Yaşansın bitsin saygısızca dedim. daha hunharca öpüşme aşamasındayız, anaa baktım bi ıslaklık. Yemin ediyorum altına kaçırdı zannettim öyle ıslak. Arabada kıyafetim var alıp geleyim dedi, gelme canım dedim, yarın iş var. O günden sonra bir daha hiçbir sözlük erkegiyle sex yapmadım. Garibim o günden sonra o da beni bir daha aramadı. Öyle de aklı selim bir arkadaşımızdı.

covid 19

Geçirdiğim ve kronik kalp hastası olmama rağmen atlattığım. Aylarca ugrasmama rağmen fazla kiloları veremezken 10 günde 7 kilo verip olumlamaya çalıştığım. Yakalanmayın lan. Ciddiyim.

sözlükte gezerken eski nesillere denk gelmek

Yıllar sonra benim hesap ne alemde diye girip bakayım dersin ve arar o eski nesli gözler. Ah komunistimam üzümlü kekim, ahh oytunkaran seksi erkeğim, ah serefsizimbenimaklimagelmisti tatlı memurum, ah kukla sevgili doğan güneşim...

Edüt: Ah en arka cam kenari cam kenarim.

çaylaklar tarafından taciz edilmek

Yeni yeni adetler edinen Uludağ sözlüğün cilvesidir. Yani sanırım oyledir. Uzunca bir süredir yoktum. Garip garip fonksiyonlar gelmiş bu nedir yea.

entry ne be

Bakın burda kim var?

Edit. Eksileyen çaylak, rencide ederim.

Eskiler bı toplanın la hade çok konu var skipp addacak.

entry ne be

sen her bahar aşık olursun. ben her bahar;

http://www.youtube.com/watch?v=lEaR4vUx2tg

tek cümleyle gezi olayları

Gezdik geldik.

manikserce

ipleri dolasmis ucurtmam.

manikserce

O yagmur yagacak canimin pacasi. Soyleyeceksin sarkilarimizi. Eslik edecegim sana soz.