bugün

entry'ler (592)

işletme okuyan insan sayısı

işletme okumayanlar sayılır ise sayma işlemi çok daha çabuk biter.

sözlük yazarlarının lakapları

Şimdilerde yok ama, üniversite boyunca "ihtiyar" ve "dede" idi lakabım.

sağlık ocağı doktoru

Şu piyasadaki her işten anladığını iddia eden lakin herhangi bir halttan anlamayanlar var ya, hah işte bunlar da onların tıp fakültesi bitirmiş versiyonu.

Gazi üniversitesi tıp fakültesi hastanesindeki profesör doktorun yazdığı ilaca "ne gerek varmışta yazmış bu ilacı yaa" deme cüretinde bulundu. Kahkaha atarak "adam prof. La, anabilim dalı başkanıydı zaten" dedim, "okumakla olmuyor bu işler" dedi. Bali yalıyor sanırım.

facebook tan soğuma nedenleri

Hayatı boyunca tarihle ilgili herhangi bir kitap okumamış cahil ve sığ insanların tarih hakkında atıp tutmaları.

Ha bir de hangi parti olduğu mühim değil, durmadan siyasi paylaşımlar yapan tuhaf bireyler.

Bu iki tayfa tiksindiriyor beni facebooktan.

şehirlerarası yollardaki garip benzinlikler

kaçak mazot için otobüs ve kamyonların tercihi olan s oil vardır bir de.

ertuğ evrekli

20 yıl bodybuilding yapıp her türlü anabolik ürünü kullanıp da herhangi bir başarı elde edememiş yahut mahalli şampiyonluklar elde etmiş zavallıların da takdir etmeyi beceremediği adamdır ayrıca.

Adamın bilgi seviyesi deryadır fakat halen bu adamı hazmedemeyip "sen daha dünkü çocuksun biz yirmi yıllık hocayız" diye öğüren tayfaya da maruz kalmaktadır.

aynı otobüste iki yazar gördüm mobil giriyorlardı

(bkz: odaya girdiğimde klavyeyi sıvazlıyordu)

kürt halkının türk halkından üstün olduğu gerçeği

görsel

kürtler sizin uşağınız değil tamam mı

görsel

türkiye nin en modern 5 ili

ilk sırayı yozgat'ın aldığı sıralamadır.

ulaşımı pahalı şehirler

ankara;
Belediye araçları(otobüs, metro, ankaray): 2,50 lira
Özel halk otobüsü: 2,75 lira
Dolmuş: 3 lira

çocukluğa ait unutulmayan detaylar

Her davranışıma babamın kızıp bağırması, maddi imkansızlıklarımız, birkaç beden büyük kıyafetler, tarikatların palazlanması.

bir vatan haininde olması gereken özellikler

mustafa kemal'e düşmanlık beslemesi, milli mücadele kahramanlarını küçük görmesi, türk düşmanlığı, arap seviciliği.

aşkım annen mi ben mi

bir kezonun sevgilisine, nişanlısına yahut kocasına sorabileceği en aşağılık, kalitesiz, ucuz sorudur.

sözlük yazarlarının zaafları

annem ve babam, gerçekten.

sözlük yazarlarının whatsapp durumları

Tanrı Türk'ü korusun ve yüceltsin!

yazarların hissettiği en şiddetli fiziksel acı

Morfinin bana çok geç ve az tesir ettiği için gönüllü olarak tedaviye başlanılmasını kabul ettiğim kanal tedavisi.
işkence bildiğin ya.

kürt ırkı üstündür

görsel

ankara

Çatır çatır ayazı başlamıştır artık.

üniversite itiraf sayfaları

sırtlan avı sayfalarıdır. Biz üniversiteyken bu tip sayfalar yeni türemişti, neler dönüyordu neler.