bugün

atv'nin yeni dizi gazi'de başrol oynayan, oyunculuğuyla göz dolduran genç kuşak oyuncu.
gazi dizisinin başarılı ve karizmatik oyuncusudur.
selçuk üniversitesi radyo televizyon ve sinema bölümünden mezun olan oyuncu. levent kırca & oya başar tiyatrosu'nda ateşin düştüğü yer ve gereği düşünüldü oyunlarında rol almıştır. gazi dizisinden önce trt'de ekrana gelen evimin erkeği ile show tv'de yayımlanan fikrimin ince gülü'nde oynamıştır.
yücel arzen ve devrim güvenç'in iki alyans klibinde eşini kaybeden bir kocayı, fikrimin ince gülü adlı dizide ise aydan şener'in yeğeni savaş'ı canlandırmış olan oyuncu.
Güneşin Oğlu filminde Ahmet adlı karakteri canlandırmıştır. Arkadaş, kriz geçirtti bana, hem filmin en güzel diyaloğunu kapmış hem de layıkıyla oynamış. Hele oya değil mi derken ben dayanamadım koyverdim.
şimdi ise kahramanlar dizisinde oynamaktadır.
neredeyse 1 senedir göremediğim, gerçek hayatta da aynı canlandırdığı karakterler gibi tez canlı ve yakışıklı olan canım arkadaşımdır, yolu açık olsundur, ileride iyi olacakır.
(bkz: çalgı çengi) adlı filmde (bkz: murat cemcir) ile birlikte başrolu paylaşan ve harikalar yaratan yetenekli oyuncu.
elde var hayat dizisinde müdür rolünde oynayan adam.
(bkz: çalgı çengi) adlı filmi aynı salonda izlediğim karizmatik insan.
aynı salonda çalgı çengi adlı filmi izlemeyi bir günle kaçırdığım usta oyuncu.
o tiple hala havada kapışılmamasına hayret ettiğim, temiz yüzlü, efendi duruşlu oyuncudur. güneşin oğlu filminde kendisini bir kere daha beğenmişimdir. ekranlarda daha çok görmek istediğimdir.
an itibariyle küçük bir kaza geçirip ayağını kırmış olan canım arkadaşımdır, geçmiş olsundur.
edit: 1 hafta filan oldu.
adam benimdir dağılın! demek istediğimdir. çalgı çengi de pek beğendiğim, an itibariyle kingo disco'da tatlılığına doymadığım, az önce sol el bileğinin dışında dövme gördüğüm adamdır. acayip bişeydir. seviyoruz, severek izliyoruz.. *
ülkücü bıyığa sahip olan hemşo!
çok güzel ney üfleyen dostumdur kendileri.
adam gibi adam gözükmesi nedeniyle uykusuz gecelerimin müsebbibi olmuştur. hayallerimi süsleyendir.
Lise arkadaşımdır.
-Yarrak var yen mi?
star tv de yeni başalayacak olan işler güçler adlı dizisiyle ekrana gelecek olan süper komik bir anadolu taklidi yapan şahsına münasır nam-ı diyar gürkan.
"yarrak var gürkan yer misin?" sorusunda bahsi geçen gürkandır kendileri.
işler güçler'de ilk bölümden yardırmaya başlamış,mimiklerine bayıldığım adamdır.
ayrıca bir sonraki yaşamımda bu adamın kaşı-bıyığı olarak dünyaya gelmek istiyorum böyle muazzam bir ikili görmedim .
gencligindeki kiro halinin yaslandikca evrildigini gormekten mest oldugum karizmatik yuz hatlarina sahip, biyikli adam.
işler güçler dizisinde yakışıklılığı tavan yapan genç oyunculardan.
kaşlarını titretirken çok komik olan yakışıklı oyuncu. severek izliyoruz.
işler güçler de resmen yardıran oyuncu. aferin la bebe. evet.