bugün

çalgı çengi gibi bi iş çıkarsa ortaya keyiften gebereceğiz demektir. merakla bekliyoruz bu projeyi. evet.
az önce tv'de reklamını görüp içimin içimi yediği projedir. efsane 3'lü yü bir arada bulunduran yapımın ne kadar yakında başlayacağını şuan çok merak ettim gece gece ve akıl almaz derecede sevindim.
üsküdar'a giderken'in baba adamlarının yeni projesi. murat cemcir var, ahmet kural var, sadi celil cengiz de var. Ha bi de yönetmen koltuğunda selçuk aydemir...
Yalnız hacı abiler, o kadroda tülin özen'i de görmezsem çok darılır, üzülür, hatta kahrımdan ağlarım ben. Bir de allah aşkına şu dizi uzun ömürlü olsun. acayip hikayeler ve yeni başlayacak olan çıplak gerçek'ten dolayı star'a güvenim tam ama, yine de ne olur ne olmaz. ha bir de, haziranın 3.haftası başlayacakmış. çok bişey kalmadı yani, heyecanla bekliyoruz bakalım.
Starda başlayacak olması muhtemel bir rayting beklentisi sebebiyle kısa sürede yayından kaldırılması ihtimali ile beni korkutan, güzel olacağını düşündüğüm, frangman itibariyle üsküdar'a giderken keyfini yaşatacağını sezdiğim dizidir. uzun soluklu olması temennimizdir.
star tv'den beklediğim hareket olmuştur bu proje.
oğuz cemcir, kasap hasssip ve hakkı selçük'ü bize tekrardan kazandırdığı için çok ama çok mutlu olduğumu belirtmek isterim. her ne kadar farklı karakterler olsalar da(gerçi orası henüz belli değil) yine de selçuk aydemir kaleminden çıkacak işin bu adamlarca can bulması müthiş heyecana sürüklemiştir beni.
Beklemedeyiz.
çalgı çengi ekibinin starda yayınlanacak olan dizisi. hadi hayırlısı.

aha link http://www.startv.com.tr/dizi/isler-gucler
ahmet kural, murat cemcir ve sadi celil cengiz in yer aldığı proje. çalgı çengi'yi 30 kez izlemiş biri olarak mutluluk verici bir proje.
leyla ve mecnunsuz yaz televizyonunu anlamdıracak iştir. bekliyoruz !
az önce tv de izleyerek haber edindiğim programdır. patlayacağı kesindir. o kadroyla patlamazsa zaten ben içimde patlarım. uzun soluklu olmasını diler, sayelerinde bol bol gülmeyi alışkanlık ediniriz.
(bkz: çok sevindim be sözlük)
hep var olan şeyler.
(bkz: rutin şeyler)
Üsküdar a Giderken'den bayrağı almaya geliyor bu dizi.
izleyin, izlettirin. Bari bunu kaybetmeyelim.
hayranları olarak gereken desteği verelim, buda twitter şeysi twitter.com/isler_gucler .
Baş rollerinde Ahmet Kural, Murat Cemcir, Sadi Celal Cengiz’i izleyeceğimiz dizide, Yılmaz Gruda, Nazlı Tosunoğlu gibi usta isimler de yer almakta. Melike Emiroğlu, Ceren Moray,Burak Satıbol, Şinasi Yurtsever,Yeliz Şar, Gaye Gürsel, Arzu Oruç,Hürriyet Özkılıç geniş oyuncu kadrosunu oluşturan isimlerden bazıları. erkek oyuncular zaten şukela da bayan oyuncular da afetmiş valla.
fragmanı ile her defasında tebbesüm ettiren dizi. Merakla bekliyoruz.
ağır absürd bir dizi gibi geldi hele fragmandaki şarkı her defasında güvercin yutmuş kedi şeklini vermekte bünyeye izlenir ki bu.
gidip netten izlemeyin adam gibi tv den izleyin. başlasa da güsek.
üsküdar'a giderkenin yönetmeninin çektiği ve 3 oyuncusunun başrolünde olduğu yeni star tv dizisi.

yalnız daha önce farkeden/yazan oldu mu bilmiyorum ama üsküdar'a giderkenin jeneriğinde bi tabelanın üzerinde işlergüçler yazıyor. selçuk aydemir'in kafasında o zaman da varmışsa demek ki bu proje.

http://puu.sh/Ahqz
o oyuncular ve senaristiyle leyla ile mecnun'un eline doları sayacak yapım. üsküdar'a giderken de zaten çok daha komikti.
izlendikce izlenilecek seyler yapacak dizidir.

Bu başlık ileride reklam alacak düzeye gelecektir.
reklamlarında kullandıkları porsche nin bagajından dumanlar çıkmakta sözde motor arızalanmış. ulan motor arkada gerizekalılar!

saçma sapan bi dizi olacağı başından garanti.
üsküdara giderken harcanmış olsa da star'ın yeni vizyonu içinde kalıcı olmasını dilediğim, içimi kıpırdatan proje.
üsküdar'a giderken manyağı, leyla ile mecnun aşığı olan bana yazın soğuk testi suyu gibi gelecek dizi. ben çok sevindim siz de sevinin.
selçuk aydemir'in yazıp yönettiği ve telatabi -sadi celil cengiz, salih -murat cemcir, gürkan- ahmet kural ile kombo oluşturan süper dizi. eğer bu diziyi de üsküdar'a giderken gibi kaldırırlarsa star binasını yakıcam. net.
teyze oğulları bide telatabi varsa izlenir.
yalandan yeminler chapter one.