bugün

başrollerini ahmet kural, murat cemcir, hazal kaya ve bora akkaş'ın oynadığı 10 eylül 2010'da gösterime girecek türk filmi.
fragman 10 numara olmuş. en az 1 milyon gişe yapar, süper!
--spoiler--
böyle bir dayak şekli yok ya , adam elini ateşe sokup yüzüme basti ya
--spoiler--
--spoiler--
heç namaz kılmıyoz,oruç tutmuyoz,zekat vermiyoz,hacca gitmiyoz,alkol alıyoz,zina yapıyoz,ot iç... la bebe biz nasıl adamlarız
--spoiler-- *
film sadece fragmandakilerden ibaret değilse güzel olacak gibi duruyor.ayrıca 18 martda gösterime girecekmiş. ahmet kural güneşin oğlu filminde mükemmel oynamışdı. bu role de yakışmış sanki.

(bkz: saz caz düğün varyete)
ağızlara pelesenk olacak yeni ifadeler mevcut bu filmde. (bkz: şu sıfata bak hele).
bu filmi 1,5 aydır bekliyordum ve anca bugün gidebildim. maalesef bu film her sinemaya gelmemiş nedense...filme gelirsek beklentiyi düşük tutarak gülmek için gittik,fazlasıyla da güldük. filmin 2.yarısında küfür var ama yerine uygun abartılmadan kullanılmış. yönetmenlik,kamera kadrajları, oyunculuk vs çok iyiydi. özellikle başlangıç sahnesinin çok naif bir havası vardı. film çok beklenmedik bir yerde bitiyor(ya da biz kendimizi çok kaptırmışız). komedi filminde olması gereken en uygun miktarda dram vardı. genel olarak ikinci filmi beklemeye başladık şimdiden ellam.

--spoiler--
ne lahmacunmuş arkadaş. *
--spoiler--
cem yılmaz'ın destek verdiği filmdir.
http://www.magazinkolik.c...i-Cengi-CEM-YILMAZIN-GALA
görsel
izlemek için neredeyse bir saat yol gittiğim film. o kadar az sayıda sinemada vizyona girmiş ki gittiğim yerde de olmasa şehir dışına çıkacaktım *. ama bir gerçek var ki bu film için onu da yaparım. gerçekten çok güzel, eğlenceli, eli yüzü düzgün bir film olmuş. senarist ve yönetmen selçuk aydemir in ramazan güzeldir adlı diziside izlenmeye değer.
ilk bakışta recep ivediki andıran türk filmi, fragmanından güzel bir film olduğu anlaşılıyor.
türk sinemasına destek olmak diye bir söz var ya onun için bile bu filme gidilir.öyle ahım şahım oyunculara bir ton para bayılmadan da iyi oyunculuklar oluşabiliyomuş dedirten bir film.süper denmese de izlenilebilir güzel bir film.

--spoiler--
ama benim adım elvan dalton
ben gezerim balkon balkon
--spoiler--
tanıtım filminden görülebildiği kadarıyla çok sağlam bir komedi filmi. tam da şu sıralar behzat ç. sayesinde alıştığımız ankara bu filmde de ön planda gibi.
film başlar başlamaz kendi tarzını gösterdi. çizgi roman karelerinden bölüm bölüm ilerlemesi, esprileri, şarkıları her şeyi son derece güzeldi. güldük eğlendik.
belki de düşük beklentiyle gittiğim için çok beğendiğim, çok da güldüğüm bir filmdi. ben daha önce sinema salonunda sesli kahkaha atıldığını duymamıştım. yalnız +15 yaş sınırı olduğunu belirteyim - küfür var ama göze batmıyor, karakterler ve espriler recep ivedik veya şafak sezer filmlerinde olduğu gibi abartı değil, günlük hayatın içinden, olması gerektiği gibi..
10 numaRa film diye buna deRim. bizanslımıyız la biz. şu tipe bakhele angaRalıyız la biz.
recep ivediğe o kadar insan gittiyse aynı kitleyi buna da bekliyorum valla.
filme ankaralıların daha çok ilgi göstericeği aşikar * .
boş vaktinizde gidip izleyin kesinlikle komedi tavan yapmıyor lakin eğlenceli bi film , ne bir baş yapıt, ne sektörel bi film nede komedide iddialı , sadece hepsinin ortasında çok başka bi yerde olan bu filmde gülme unsuru mevcut,
böyle filmlere destek çıkmalıyız ki devamı gelsin, senaristin yüreğine sağlık .
arkadaşlarımızın öve öve anlata anlata bitiremediği ve internetten bulabilmek için şu an kendimi yırttığım film.
sonunda torrent'e düşmüş film. sinemada izlemediniz en azından buradan izleyin allahsızlar. *
filmde güzel içanadolu şivesi kullanııyor. hikayenin gidişi ilginç.
gökhan semiz in anısına.
Bir Ankaralının Başına gelebilecek tüm talihsizleri en güzel yöne ile anlatan bir flimdir. ama benim adım elvan dalton ben gezerim balkon balkon.
indirdiğim filmler içerisinde bu film öyle melun melun duruyordu download klasöründe, sözlükte iyi olduğuna dair yorumları okuyunca, büyük bir beklenti olmaksızın açıp izlemeye başladım. Film ilk dakikasından alıp, sonuna kadar aynı hızda düşüş yaşamadan mükemmel espriler şeklinde devam ediyor. izlemediyseniz, mutlaka izlemeniz gereken filmlerden biri. Hele cami şadırvanında abdest alma faslı beni benden aldı. Filmin bitirici noktası ise, adam elini ateşe soktu, sonra yüzüme bastı. Esprisi olsa gerek.
gülmedim yemin ederim ağladım. yok böyle komik film. onlar nasıl sözler öyle. oyunculuk süper. şarkılar tam tadında. emeklere sağlık.
tavsiye edilir.

--spoiler--
üç kez sağ omza su dökecez, sonra üç kez sol omuza su dökecez, işte taharet yerlerini ıslat, setrül avret.

lahmacunları da almışlar.
--spoiler--
iki anlamlı kelimenin yanyana gelmesi ile oluşmuş ikilemedir. filmi de varmış diyorlar lan.
gülmekten yerlere yatıran film.