bugün

insanın fakir mi zengin mi belli olduğu yaş.
27 yasinda fakirseniz hep böyle kalacaksınız
27 yasinda zenginseniz hep böyle kalacaksiniz

Insanin Kaderinin belirlendiği ve hayallerin yıkıldığı yaştır.
En güzel yaşlardan birisidir. Biraz tecrübe edinmiş, biraz aklınız başınıza gelmiştir ve biraz da sorumluluk sahibi olunmuştur.
Bi bokun değişmediği yaş.
20 li yaşların son düzlüğü.
yolun yarısı olan 35 'in 8 yıl uzağı..
hayallerinin yıkılıp gerçek dünyaya gözlerini açtığın yaş diyebiliriz.
enteresan bir yaş. 25 yaşın enerjisi olmadığı gibi 30 yaşından da çok uzak gibi durur lakin öyle değildir. bir sene sonra falan 36 yaşına gireceksiniz gençler. evet yüzünüzde ki "noluyo ananskim" ifadesini görür gibiyim.
Bir dizi mühim Rock yıldızının ( Jim Morrison, Curt Cobain, Janis Joplin, Jimy Hendrix) intihar ettiği uğursuz yaştır.
Şu anki hatalarımın kaynağı olan yaşlarım..

Şimdi bedelini ödüyorum...
eylül ayında dolduracağım yaş'tır. genel hayat amaçları ve istekleri doğrultusunda bakıldığı zaman aslında ne hiçbir şey için çok geç, ne de ee hadi artık bazı şeylerin zamanı geldi sanki ve bazı geçmişte kalacak zamanlarında zamanı geçti yaşıdır. yine de şöyle bakmak lazım. her yaşın bir güzelliği vardır derler ya. mesela 30 yaşını bayağı geçkin bir kişi de yaşlı dediğiniz 27'ye keşke dönebilsem deme ihtimali çok yüksektir. onun için yaşa takılmadan hissettiğiniz yaş ile yaşayın. hissettiğiniz yaş ile yaşamak saçma derdim ama insanı psikolojik olarak zinde tutuyor ne olursa olsun.
Kaldı 1 merdivenleri hızlı hızlı çıkıyoruz. Savrulup gidiyoruz hayatta düzen kurmaya çalışıyoruz hayatımızı idame etmeye çalışıyoruz zaman dursun yaş alamayim istiyorum ama böyle bir şey tabiki imkansız.
bana göre ömrün tam ortasıdır.
Hayatımı mahvettiğim yaştır.
27 yaş ile ilgili birçok teori var.
Genellikle ünlüler bu yaşta intihar ediyormuş.
(bkz: Ariana grande)
(bkz: Miley cyrus)
(bkz: Justin Bieber)
(bkz: Selena Gomez)
Bakalım Hangisi elenecek.
(bkz: Amy winehouse) (bkz: Jim Morrison) (bkz: Kurt Cobain) bu yaşta intihar etmişlerdir.
10 gün sonra eskiyecek olan yaşım.
muhtemelen "yaşanacak her şey yaşandı ve bitti, değişecek her şey değişti, değişmeyenlere mahkum bir 27 sene daha çekilmez" tarzında gerçekten bitik bir düşüncenin estirdiği yaştır.

bu yaşın getirdiği bir "olmuş bitmiş"lik hakim. bu çoğu 25-30 yaş mensuplarının geçmek zorunda olduğu psikolojik bir test.
1 ay sonra gireceğim yaştır. Nasil bir kabussa şimdiden bunalimina girdim. Hoşgeldin 27 yaş bunalimi
Bi kurt cobain falan değilseniz bi bok olmuyor korkmayın.
içinde bulunduğum yaş. iş yok, para yok, atama yok, sevgili yok. niye yaşıyorum lan ben.
yaş oldu 28

pardon o bu başlığın değildi.
ruhun genç olacak usta.
bu yaşta bir toplum ve gençliği düşünün, bunalımları bile ithal, fake.
30 yaş sendromuna yakalanmak için 3 yıl kaldığını gösterir.
güncel Önemli Başlıklar