1. 1.
    disney kanalında hannah montana adlı iğrenç diziyle meşhur olmuş ey onbeşli.
    Ayrıca ortaya çıkan sansasyonal fotoğrafları ile gündemde kalmayı başarmıştır...
    (bkz: ailecek söverek izliyoruz)
    34 -3 ... bensenobizsizonlar
  2. 2.
    92 doğumlu velet ötesi.

http://en.wikipedia.org/wiki/Miley_Cyrus

http://www.mileycyrus.com

http://www.smh.com.au/ffx...us_wideweb__470x321,0.jpg
    6 -3 ... unique270
  3. 3.
    egzotik bir içki ya da daha güzeli kokteyl adı olma potansiyeline sahip isim.
    6 -2 ... aither
  4. 4.
    acilen bir ortodontist'e görünmesi gereken kız. karanlıkta görsem korkarım lan o nasıl dişler öyle. etleri de görünüyor üstten.

http://i.dailymail.co.uk/...300000578-427_224x423.jpg

fakat mavi gözleri ve biçimli bacakları da bir o kadar güzel, bu küçük hanımın. *
    7 ... slywitch
  5. 5.
    See You Again sarkisi cok hos olan kiz.
    2 -4 ... ben hep 17 yasindayim
  6. 6.
    değiştirmeden önceki gerçek adı destiny hope cyrus olan 92'li bacaksız. *
    4 ... other
  7. 7.
    15 yaşında Britney Spears kadar dengesizleşebilmiş beyninin olmadığına inandığım yaratık.
    10 ... good morning after supper
  8. 8.
    Kendini sexy sanan oysaki yanından bile gecemeyen yaşından büyük hal ve davranışlarda bulunan şöhretin aptal etti bir kızcağız işte.
    8 -2 ... wildschumi
  9. 9.
    ben kendisini bildim bileli 15 yaşında olan insan. ya bu hatun zamana meydan okuyor, ya bizim gazeteciler araştırma yapmasını bilmiyor. hoş, bananeyse...
    6 ... my moon
  10. 10.
    teen coise award da çubuk dansı yapmaya çalışmış, allahım o ne iticiliktir dedirtmiştir.
    4 ... eawn
  11. miley cyrus Başlığındaki Önemli Entry'ler

1. çizgisini bozarak şaşırtmayan bir sanatçıdır. disney'den çıkan zıvanadan çıkıyor zaten.. ah ah, `biz onun gençliğini de iyi bilirdik` azizim. devamı ve daha fazlası 23. sayfada!
    2. çizgisini bozarak şaşırtmayan bir sanatçıdır. disney'den çıkan zıvanadan çıkıyor zaten.. ah ah, `biz onun gençliğini de iyi bilirdik` azizim. devamı ve daha fazlası 23. sayfada!
    3. Wrecking Ball klibi dehşetül-vahşet olan şarkıcıdır. Ayrıca tek çalışan duyu organının dili olduğunu düşünüyorum. ~şahsi~ Her şeyi dilliyor mübarek. edit: yine de severim sesini amk. devamı ve daha fazlası 23. sayfada!
    4. Wrecking Ball klibi dehşetül-vahşet olan şarkıcıdır. Ayrıca tek çalışan duyu organının dili olduğunu düşünüyorum. ~şahsi~ Her şeyi dilliyor mübarek. edit: yine de severim sesini amk. devamı ve daha fazlası 23. sayfada!
    5. "miley cyrus bir gün amerika'da evinin yakınlarında dolaşırken 5 yaşında dilenci bir çocuk görmüş ve aralarında şu konuşma geçmiştir. miley: adın ne küçük? dilenci: sue. miley: beni tanıyomusun? dilenci: hayır tanımıyorum. mi... devamı ve daha fazlası 34. sayfada!
    6. "miley cyrus bir gün amerika'da evinin yakınlarında dolaşırken 5 yaşında dilenci bir çocuk görmüş ve aralarında şu konuşma geçmiştir. miley: adın ne küçük? dilenci: sue. miley: beni tanıyomusun? dilenci: hayır tanımıyorum. mi... devamı ve daha fazlası 34. sayfada!
    7. düğüne götüreceksin bunu dili zaten dışarda. parayı sürüp sürüp oynayan dayıların alnına yapıştıracaksın. zarf yapıştıracaksın veya ne bileyim pul da olur. itici şahsiyet. devamı ve daha fazlası 39. sayfada!
    8. düğüne götüreceksin bunu dili zaten dışarda. parayı sürüp sürüp oynayan dayıların alnına yapıştıracaksın. zarf yapıştıracaksın veya ne bileyim pul da olur. itici şahsiyet. devamı ve daha fazlası 39. sayfada!
    9. Spider-man'deki venom'a benzemektedir. ikisinin dil uzunlugu da 3 asagi 5 yukari ayni... (img:#650033) devamı ve daha fazlası 40. sayfada!
    10. Spider-man'deki venom'a benzemektedir. ikisinin dil uzunlugu da 3 asagi 5 yukari ayni... (img:#650033) devamı ve daha fazlası 40. sayfada!
    11. Eskiden şarkılarını dinlemememe rağmen tarzını sevdiğim bir şarkıdır. halen severim. devamı ve daha fazlası 66. sayfada!
    12. Olgunlaştıkça tatlı bulmaya başladığım kişi. devamı ve daha fazlası 66. sayfada!
    13. hayatımda bu kadar itici bir kadın görmedim herhalde, nasıl dinliyorlar bu kadını ya? iğrençlik abidesi. devamı ve daha fazlası 66. sayfada!