bugün

Hugo boss abi yeahhh. Adamlar biliyor işi.
eskiden 28 yaşındakileri çok büyük sanırdık şimdi biz 28 olduk ama öyle kendimi büyük hissetme felan yok.ben hala evin en küçük çocuğu gibi hissediyorum.
"hayırlısıyla" kelimesinin de ara sıra eklendiği sözcük öbeği.
görsel
Hadi yine iyisin yolun yarısına var daha.

Ama derya lütfen sal bizi başlığı görünce anlıyorum senin oldugunu yeter yeter.
Adamsınız. Çok çalışın bizim emekli maaşlarını toplayın.
Benim de 30. şimdi napcez ?
Sahi oldu mu o kadar yav. Ee bundan 28 yıl öncede bu eleman 28 di. Astral düzeyde dondu kaldı mı bu herif ne oldu buna. Cedric gelip küfür edecek sonunda hee.
daha 2 yılım var oraya, düşündükçe tribe giriyorum. işi gücü kurulu düzeni kurduk hayırlısıyla bir sevdicek kaldı onu da buldum mu tamamım yaş geçmeden.
şunun şurasında birkaç ay sonra yani 2020'de, 92 doğumluların kuracağı cümledir. yani bir anlamda benim de. aslında ne çok erken ne çok geç yaşı. baktığın zaman hala 20'li yaşların içindesin. ama bir bakmışsın bitiyor. öyle iki uçlu işte.
16 marttan beri 28 çokta bir özelliği yok. 16 mart 2020'de bir de 29'u deneyeceğim ben.
3 koca sene geçmiş üzerinden
Vay be.
Bunalıma sokan slogan.
allah göstermesin o yaşları. lolitayken öleyim. 28 olan insanın bi gözü toprağa bakıyordur.
Harbiden 28 olduk koyuyor insana.
Kenan evren cumhurbaşkanı olduğu yıl dediğim söz. Ne kenan evren kaldı ne de o yaşlar.
Ağızının üstüne terlik isteyen yazar beyanı.
(bkz: daha dünkü çocuk)
28 mi kaldı ya yaşlandık iyice sakallarıma aklar düstü.
Otuz olmadıgına şükret
iki ayağımızın artık toprağa baktığını gösterir.
ne kadar mal tripler. doğum yılını bilmeseydin tribe girmeyecek miydin. yaşın aynaya baktığında gördüğündür, kendini hissettiğin yaştır.
Kişinin yaşını bildirmesi durumudur.
sende benim gibi yarra yemişsin ferat desene.
Bir yaş beyanıdır.