bugün

1992'li şarkıcı hatun. şirinlik muskası. ileride taş olma potansiyeli var.
(bkz: klasik)
lan sözlükte 92 lileride mi görecektik celebritysi... nickelodeon kid isimli çocuk kanalında dizi mi neyin yapıyormuş, sözlükte buna klasik diyenler var, düşünün artık seviyeyi.
(bkz: yaş ortalaması belirteci olarak gomez)
(bkz: velet)
1992 doğumlu olup da 1998 doğumlu gibi gösteren nadide şahıs.
facebook'ta o pembe, kalp şeklindeki fotoşort eseri dudaklarıyla sürekli "hayranı ol" diye önerilen, insanın sinirini bozup monitöre kafa atma isteği uyandıran velet. bi' sktir git be yeter, bıktım o suratını görmekten. annemi babamı görmüyorum lan bu kadar.
(bkz: hollywood altyapısı)

(bkz: bollywooddan karşı atak)
ilk kez bugün jay lenoda gördüğüm 20 yaşında falan sandığım ama 92 li olduğunu öğrenince ulan bu amerikalılar kesinlikle hormonlu yiyecekler tüketiyorlar yada bizim kızlarımızda bir sorun var dediğim kızdır. o ne lan öyle.

görsel

not: selena dizisinin adı acaba bu kızın adından mı esinlenilerek konuldu?
iğrenç tipi, bir o kadarda çocuksu yapılarıyla ünlü olmuş (olmaz olaymış) bir sanatçıdır.

Demi Lovato'ylada arkadaşlıklarını bitirdiler yakın bir zamanla, iyi oldu bence. Demi'yide batırmasın..
Jonas Brothers'in Nick Jonas üyesinin bu malla çıktıkları gibi bir söylenti vardır. O tatlı çocuk bunda ne buluyor anlamıyorum zaten..

"Selenah götez"
özgü namal'a benzeyen jestleriyle kendine hayran bırakan artiz-şarkıcı
ciddi anlamda bakamadığım insan suratına sahip şarkıcıdır. hatta bilgisayar ekranımı korkmam için bu salağın sıfatı yapmıştı kardeşim, amacına da ulaşmıştı.
bebek suratlı,görsem 11 yaşında diyeceğim,sesi de türkiye'deki çoğu teyzeye has bir ses olan neresini beğendiklerini anlamadığım götten bacak kız.

(bkz: sübyancıların bir numaralı hedefi)
ilerleyen yıllarda medya kaşarı olup hayatını bok edecek kızdır.

aksi takdirde feci şekilde göt olup, elini şatosunda öpeceğim. ha ama sanmıyorum. sonuçta ben de öyle şarkıcı, oyuncu falan olsam amerika'da, beni de sikerlerdi.
Çok çok sevimli bir hemcinsimdir , kıskanılmaz hatta takdir edilir.
gabriella fox'a benziyor orospu.*

edit: bebeklikten sonra;
1. aşama :- görsel

2. aşama : http://www.canadatop.com/...elena%20gomez%20_2422.jpg

3. aşama : görsel
suratı küçük, kafası kocaman bi kızcağız. enteresan bi tip şimdi, ne desem bilemedim.
çok tuhaftır ki bu kızı bir çok disney / mtv ünlüsü veletten daha sempatik buluyorum. bir kaç ay önce facebook'ta hayranlarıyla canlı bir görüşme yapmış canlı video sitelerinin bir tanesiyle. daha da sempatik göründü şimdi

kısa süre önce kiss & tell adlı albümünü çıkarmış. bakayım dedim, kiss & tell şarkısı bayağı dinlenebilen bir şeye benziyor.

ayrıca çok hoştur da, hakkını yememek lazım.
sanırım 5-6 sene sonra "kokain" haberlerini almaya başlayacağımız, ruhunu kısmen de olsa şeytana satmış genç.
facebook taki hayran sayısı 5 milyon kişiyi geçmiş hanım kızımız. büyümüş de şarkıcı olmuş.*
http://www.facebook.com/p...870433849#!/Selena?ref=ts

tam üye sayısı da an itibariyle 5.025.921.

azımsanmayacak kadar fazla.
genç yasına rağmen dikkat ceken hem güzel hem de yetenekli bi amerikalıdır.
amerikalıların bu yeni ergen tipleri nasıl güzel güzel pazarladığının bir diğer örneği. güzel kız eyvallahda çocuk lan daha. çocukluklarını yaşayamadan yatay geçişle olgun insan kıyafetine sokuyor amerikalılar bunları. al bunun erkek tarafı (bkz: justin bieber)
şeker mi şeker bir hanım kız. Yeni bir hilary duff sendromu olarak kayıtlara geçecek gibi. Ayrıca (#8469287) an itibari ile 6.944.833 hayrana ulaşmıştır. 7 milyona az kalmıştır, şaşırtıcı.
aşk-ı memnu'daki cemileye benzeyen, sesi güzel olan kız.
(bkz: süt kuzusu)
kollarındaki tüylerinin nasıl olurda farketmeyen kız.

http://galeri.uludagsozluk.com/r/selena-gomez-42387/
justin bieber le yeni bir aşka doğru yelken açarken;

görsel