bugün

Ingiliz sarkici/söz yazari. Soul/jazz tarzinda müzik yapiyor. "Frank" ve "Back To Black" isimli iki albümü var. Bu sene Brit Award'larda En Iyi Ingiliz Kadin Sarkici ödülünü aldi.
ingiliz cazcı anne babanın süper kızı. 16'sında başlamış şarkı söylemeye. şu anda 23 falan olması lazım. muhteşem bir sesi ve dudağının hemen üstünde sivaslı cindy gibi bir beni var.
back to black ve frank adlı iki albümü var.
old school tarzı müzik yapıyor, dinledikçe dinleyesiniz geliyor.
adsl kotanız izin veriyorsa açın emule sıpasını indirin albümlerini. dinledikçe ettiğiniz dualar nasıl olsa bana ulaşır.
friends dizisindeki chandler a asılan garip sesli kadına benzeyen ve özellikle rehab ını ziyadesiyle beğendiğim kadın şarkıcı.
favorilerim arasına yerleşmiş, rhythm & blues işte dedirten kişi. tarzı, söyleyişi, parçaları bir harika.

(bkz: Tears Dry On Their Own)
(bkz: back to black)
(bkz: rehab)
son dönemlerde piyasaya cikan bence en iyi yorum olmakla beraber müzik endüstrisi ayakta duruyorsa eger bu tip nadir kişilerin yüzü suyu hurmetine ayakta duruyordur.
ses ve karizma olarak, insanlarin manyaklik derecede diyet hastasi olmadiği insanlarin tek tip ayni tornadan cikmadiği ve herkesin orjinal oldugu bol sigara viski icilen saglikli yasam sacmaliklarinin yasanmadigi mazideki güzel günlerin anisi olan kişidir.
bilmiyorum kendisinin sanki sesini okudugu parcanin bitmemesini istersiniz. ama biter hos bir tad birakir. dinlemeye doyamazsiniz. gerci simdi sebebeklik cagindayiz ama hiç olmazsa böyle nadirde olsa hos tadlari yakalamak hele bu cag sahane oluyor. o zaman hep beraber söylüyoruz back to black....
you know i'm no good isimli şarkıyla mutlu etmiş şarkıcıdır.
müthiş bir gırtlağa sahip ve enteresan derecede çekici olan bayan.
southgate'da dogup buyumus, kuzey londra yahudilerindendir. ayrica super otesi bir sese sahip, bikmadan usanmadan dinlenesidir.
sesi muhteşem biri; fakat sarkı söylerken o sesi çıkarmak için gerçekten çok çaba sarfediyormuş gibi bir görüntüsü var.*
zayıflamak için kokain kullanmaya başlamıştır ve ucubeye dönmüştür.
super sesi olan ve cogu kisi tarafından guzel bulunmamasına ragmen bence kendine has tarzıyla cok guzel olan bir bayan. gercekten orijinal bir tarzı var ve gercekten saygı duyuyoru.
ne y azıkki zayıflamak icin kokaine baslamıs ve amacına ulasmıstır 15 kilo vermistir ancak bunu yanında cildi bozulmus disleri dokulmus ve kokain bagımlısı olmustur. su an da klinige bagımlılıktan kurtulmak icin yatmıstır.
dudağının üstündeki leke bir benden ziyade bir piercing tir. piercing ini çıkarttığında ben gibi görünen bir deliği vardır. yakın zamanda kokain komasına girmiştir. ailesi kendi adına çok üzülmektedir ama amy'nin dinlediği tek kişi kocasıdır* bu yüzden yakın arkadaşları amy kocasından ayrılmadığı sürece malesef kötü alışkanlıklarından kurtulamayacaktır. rehab şarkısını alkol bağımlılığına ithafen yazmıştır. kendisi genç yaşta öleceğini hissettiğini söylediğinden, forumlarda 1 sene içerisinde ölebileceğine dair bahisler açılmıştır.

(bkz: uludağ sözlük magazin servisi)
saçları kendinden büyük korkunç kadın. güzel filan da değil ayrıca, sesi de çok itici. insanlar nesini sevdi anlamadım? bir çift göz uğruna en iyi kadın şarkıcı ödülü de verilmez yani. lily allen bu teyzeye 5 basar.
eroin ve kokain kullanicisi ve alkolik. kocasiyla beraber tedavi gordugu ve haftaligi 20bin dolar olan klinikten surekli kacip kendini ickiye ve uyusturucuya veren deli hatun.
lily allen gibi bonibon kusağina malik olan bazi kişilerin neden sevildiğini anlayamadiklari kişidir. sesindeki asalet yorumundaki harikuladelik yeter de artar bile. gerçi su post modern diyet manyakliği ile tıka basa dolu olan hijyenik çağa 5 numara büyük gelmektedir amy winehouse ama o da ayri hikaye...

http://www.youtube.com/watch?v=aygAu1x2uQo
kocasından sağlam bir dayak yemiş talihsiz kadın.
vucudunun yarısı büyüklüğünde bir kafaya sahip bayağı güzel sesli kadın.*
hande yener'i bile sabaha kadar kucaklayan bir romiyo varken bu kadın kendisini köpekler kadar seven bir hayvan tarafından dövülmüş.

ulan it o dövdüğün kadın sen hiçbir şey söylemeden eski sevgiline siktir olup gittiğin zaman back to black gibi bir şarkı yazdı. ondan sonra geri geldiğinde hiçbir şey sormadan seninle evlendi. karşılığında ise dövüldü.

kocası olacak iti kızılcık sopasıyla dövesim var. o kadar dellendim.
kocasıyla girdiği kavga sonucunda epey hasar görmüş şarkıcı. hoş, kocasının hali de hiç iç açıcı durmuyor aslında;

http://www.showhaber.com/...r-skandala-imza-atti.html
(#2247808)
(#2248979)
kocası ile uyuşturucunun dibine vuran, 'bu sesin sahibi bu minik kız mı?' dedirten, kocaman siyah saçlara sahip, güzel sesli çirkin insan.
(#2249067)
şu sıralar 52 yaşındaki annesi janis winehouse tarafından gözetim altında tutulan sayko hatun. annesi kızının önceleri marihuana aldığını bildiğini ancak daha ileri gideceğini düşünmediğini, artık kızını sıkı denetim altına alıp, haftada 300 avrodan başka para vermediğini filan söylemiş. uyuşturucu denen boklar yüzünden az müzisyen heba olmadı, iyi de yapıyor kadın. takdir ettik.
güncel Önemli Başlıklar