bugün

entry'ler (377)

10 haziran yurtdışı uçuşlarının belirsizliği

tekrar başlanıtılması planlanmış ve sürekli covid-19 yüzünden ertelenmekte olan yurtdışı uçuşlarının kesinleştirilmeme durumudur. özellikle avrupa'ya olan uçuşlarla ilgili yeşilendirebilecek birisi varsa lütfen yazsın. zira sürekli sefer iptali yaşayanlarla ilgili yorumlar okuyorum.

fuck buddy modern cariyedir

bu konsept ne kadar doğru olur bilmiyorum ama sonuçta batı toplumunun en çürümüş yanı metreslik ve fuhuş müessesinin acaip kurumsallaşmasıdır. belli bir harçlık karşılığında casual takılan bayanlara sıklıkla rastlanmaktadır. acaba dünyada bu tarz işler değişti mi yoksa sadece bir güncelleme mi?

adaçayı tütsülemek

negatif enerjiyi temizlediğine inanılan ritüel. 420 everyday bro diyen arkadaşlar çok sever. aynı zamanda evinizdeki östrojen seviyesini maksimum seviyeye yükseltmiş olursunuz.

iç anadoluluğun en güzel tarafı

doğuştan protein tozu içmiş gibi bir genetiğe sahip olmak ve tek hamleyle bütün soğan yiyebilmek.

almanya daki nargile kültürü

2000'lerin başından itibaren hızlı bir şekilde yayılmış bir kültürdür. büyük şehir merkezlerinde klasik kafelere göre sayıları daha fazla denilebilir. ortalama bir alman en az göçmen (kanaken) kadar sık uğrar nargile kafelere. alkolünde satıldığı, yerel ismiyle shisha barlarda bizim pavyon tarzında ekstrem dekor ve ışıklandırmalar olur.

oliver tree

'turbo' karekteri ile yaptığı müziğini bu şarkıyla sonlardığını açıklayan müzisyen. let me down - oliver tree

15 saat boyunca sevişmek

tophane çeşmesi mi bu? nereye kadar yani. 15 saat he he evet.

sosyal medyadan ekleyen iş arkadaşı

açık ve net söylüyorum. pek haz etmediğimiz hareketlerdir efendim. zira iş yerinde sana sürekli maruz kalıyoruz. özel hayatımızı da görme güzel kardeşim. reddetseniz ayrı dert, reddetmeseniz ayrı tripler. may allah bless you.

windowlicker

aphex twin abimizin yıllara karşı gelen efsane parçasıdır.

waipu tv

almanya'da sıkça kullanılan bir internet üzerinden tv izleme hizmeti. yoğun talepten dolayı almanca kanallar dışında türkçe kanal paketi eklemişler. waipu.tv

schwesta ewa

ssio ve xatar'la featured yaptığı bir şarkısı vardır. efsanedir. du hast noch vierundzwanzig stunden zu leben! kurwa.

kedilerin gariplikleri

ipe olan merakları hep garibime gitmiştir, yani sıkılmış olsa bile, bir kediyi delirtmek istiyorsan önüne bir ip sal yeterli.

erkekte aşırı diksiyonun ibnelik alameti olması

özellikle aşırı düzgün diksiyonlu erkeklerin yumaşaklık durumu yaşıyor olması hadisesidir. iş ortamlarında bile tonlamalarımda hafif hanzoluğu eksik etmem, öyle de sert alfa bir erkeğimdir derler.

kek ve çay

kuşkusuz hayatın en anlamlı ikililerinden birisidir. kekin yaş kek ve çikolatalı olması hayatta en mutlu anlara yol açabilir. şu güzel istanbul sabahında yalnızlığın dışa vurumu haline gelebilir. hem çocuksu hem yalnız. bir o kadar da düşünceli. dalmış gözlerle kekle oyalarken çatalı. tabi siz de kekle çay arasındaki insanın duygularını tahakküm altına almaya dönük iktidar çelişkisini düşünmeye başlayacak noktaya geldiyseniz eğer.

teemong

teemong olarak bilinen timon van den elskamp hollandalı bir yönetmen ve şarkıcıdır.
instagram hesabı"

caz müzik

çok nadir gerçekten bu tarz müziği seven insanla karşılaşıyorum. örnek olarak bu şarkıyı benim için bile dinlenebilir seviyeye çıkartmış olması ilginçtir. ankaranın bağları - caz versiyonu

amazon com tr

youtube'taki reklamları aşırı monoton olan websitesi.

internette tanıştığını söyleyememek

eskiden hakikaten tuhaftı bu işler. internette tanışmakla genelevden birisini çıkarıp evlenmek neredeyse eşdeğer görülürdü ama herhalde artık günümüzde yeni jenerasyon böyle düşünmüyor.

en az 10 defa izlenen tek film

(bkz: flubber) küçükken onlarca kez izlemişimdir.

kanguru

istediğiniz kadar yavrusunu şirin bulun, ben bu hayvanı gerçek hayatta görsem hemen uzaklaşırım. içinden her an rocky balboa çıkabilir. demedi demeyin.