bugün

entry'ler (3789)

sözlükteki galatasaraylılar

Şu maç herhangi bir haksızlığa uğramadan kendi kendimize kaybettiğimiz için istediğiniz kadar taşşak yapabilirsiniz sayın fener, beşiktaş ve diğer takım taraftarları. Haksız yere maç kaybettiğimizde taşşak yapmanıza ayar oluyorum ama.

23 ocak 2022 galatasaray trabzonspor maçı

2 hata ve mağlubiyet. Uğurcan faktörü var bi de tabi.

zall ve serkan inci canlı yayını

Ne anlatıyonuz la siz.

sürekli size veren hatunun artık size vermemesi

Sizi, vererek tavlayabileceğini düşünür ama erkeklerin fuckbuddy olup da sevgili olmak istediği kız hiç olmuş mudur? Hiç sanmıyorum. Ancak kız sevgili olmak istemiyorsa bu olabilir. Çünkü kız isterse, erkek istemez bu durumda. Genelde hep böyle ters hareketler olur.

kafasını kepenge vura vura ağlayan yandaş köylü

Mercedes'li chp, akp vekilleri bizim kadar tartışmıyorlar aq. Bırakın olum şu parti ayaklarını. Bu ülkenin başına kim gelirse gelsin millet yine fakir kalır. Dikkat ederseniz ilk başa geldiklerinde her şey düzgün gider ne hikmetse sonra hep kriz olur. Bi yerden sonra o kadar tatlı geliyor ki demek ki kendilerini durduramıyorlar. Bi de dallanıp budaklanmalar artıyor tabi milletten alıp bunlara dağıtmak lazım ki mercedes'lerine yakıt alabilsinler. Haftasonu carrefour'un önünde sigara içiyorum. mercedes g serisi jeep geldi ama yanıyo araba. içinden inen yaşlı bir çift, ama 85 km'den hangi partili oldukları belli oluyor. Neyse arabanın fiyatı 7 milyon tl. Bunlar normal vatandaş. Entry bu kadar.

19 ocak 2022 trabzonspor giresunspor maçı

Lan bu hakemler hangi trabzonlu iş adamından para alıyor aq. Her maçta olan penaltı ihlalini utanmadan son dakikada uyguladılar. Galatasaray maçı olsa tribün ceza sahasına inse tekrarlanmaz aq.

19 ocak 2022 istanbul kar yağışı

Attırdı yattı uyudu.

berksan ın son hali

Haydaaa ne gerek var aq. Demek ki kız düşürememeye başlayınca sıkıntı yaptı. Lan o ondan değil, artık ünlü değilsin ondan. Bunu yapcağına düzgün bi şarkı yapsan yeterdi.

bir kadının en seksi olduğu yaş

Seksi giyindiği bir gündeki yaşıdır.

kiracısının kapısını baltayla kıran yaşlı adam

Ne iyi ev sahipleri var halbuki 4250 yapmalıydı 4250 ne ki asgari ücret.

yazarların kombi dereceleri

35-38 arası.

sabah 1993 yılında uyanmak

Eğer şu bilinç olacaksa büyük ihtimalle 6 yaşında bi katil olurdum.

büşra kübra nazlı

Sözlüğe ne zaman girsem bu başlığı uplanmış görüyorum hayırdır inşallah. Büşra kübra nazlılara mı gelcez noluyo aq.

domenec torrent

Keşke volkan demirel'i teknik direktör yapsaydık aq bu nedir.

çakallarla dans 4

Bu film neden bu kadar kötü aq.

tuvalette sözlüğe girmek

Daha rahat boşaltmanızı sağladığı bir gerçektir. Sıçarım böyle entrylere dedirtmesinden dolayı olsa gerek.

süper kahramanlar orospu çocuğudur

Hulk'ı halkla haklayamazsın.

ahmet çalık

Lan beeee. 27 yaşında ölenler kervanı. Bu 27 yaşında ne var olum.

aldığınız ilk maaşı hatırlıyormusunuz sorusu

360 tl mi neydi aq.

backstreet boysun hala hepsinin hayatta olması

Niye ölsünler ki aq daha kaç yaşındalar.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.