bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    http://www.imdb.com/title/tt1542344/

fragmanında bir bölüm var sırf onu tümüyle görebilmek için bile izlenebilcek bir film..
    9 ... fatal
  2. 2.
    danny boyle'un 2010 yapımı filmi. gerçek bir hikayeden esinlenerek çekilen film, önümüzdeki ay ticari sinemalarda gösterime girecek. film utah'daki bir kanyonun derinliklerinde, kolunun sıkışması sonucu 5 gün boyunca mahsur kalan bir adamı konu alıyor.

aron ralston'un gerçek hikayesi..
    7 ... no soporto el rap
  3. 3.
    James Franco'ya altın küre adaylığı getiren film.
    merakla bekliyoruz.
    5 ... tamara
  4. 4.
    öncelikle belirtmeliyim ki bu film biraz havai ve umursamaz çocukları olan anneler için adeta bulunmaz bir hint kumaşı.
    filmi izlediğinizde esas oğlanımızın pişmanlığına bakıp niye böyle dediğimi çok daha iyi anlayacaksınız.

neyse filme gelirsek film rollingstone'da 2010'un en iyi filmleri arasında gösteriliyor. gerçekten güzel bir film ama
    tek mekanda geçen filmlerin o makus kaderini yaşayan bir film olmuş sanki 127 hours'da zaman zaman sıkıyor yani .

ama onun dışında filmin gerçekçiliği , çekim kalitesi ve verdiği mesajlar gerçekten güzel .
    7 ... saatin kac benimki casio
  5. 5.
    survivor tarzı yapımları sevenler bu filme bayılacaklardır. süper bir film olmuş, izleyin izlettirin. *
    6 -1 ... salovi
  6. 6.
    filmde geçen öykünün kahramanı ya jay leno, ya da conan o'brien'a katılmıştı geçenlerde. * o programı izledikten sonra sabırsızlıkla beklemeye başladığım film.
    4 ... koylu goren masum uzayli
  7. 7.
    bu filmin neresini, nasıl beğenir insanlar; anlamadım.
    izledim verdim cağnım 2 saatimi. bi bok yok filmde. hatta şöyle diyim, senaryo yok. alt metin falan, oralara hiç geçmiyorum bile.
    özetle; sıradan bir hollywood filmi. abartılacak, tavsiye edilecek hatta ödül falan alacak hiçbir yanı yok.
    filmin en güzel yanı ise, dido'nun o muhteşem sesi.
    9 -13 ... ritmik uyuz
  8. 8.
    zamunda ya düşmüş olan filmdir.
    2 ... tezhane
  9. 9.
    son derece yalın, katmansız bir hikayeyi son derece etkili bir biçimde anlatan, başarılı bir film. danny boyle ve james franco ikilisi şahane bir iş çıkarmış. senaryo boyutu tahmin edilebilir olsa da, ki daha film çekilmeden evvel her detay biliniyordu, işleniş biçimi, franco'nun anı yaşatan performansı, ben de olsam bunları düşünürdüm herhal katkısı ile eksiksiz bir yapım.

ses açısından gayet doyurucu olan sahnelerle bezeli filmde malum sahnelerde ölümüne bir sessizlik oluşması da ayrı dikkat çekici ve de gerçekçi.

true grit nasıldır bilemem ama şu şartlarda altın küre ve oscarları silip süpürmemesi için hiçbir neden yok. black swan, inception ve hatta the social network'ü beğenmiş biri olarak bu filmler yerine tüm ödülleri 127 hours alırsa çok da üzülmem.

danny boyle'u takip etmeye devam.
    4 -1 ... karanos
  10. 10.
    james franco'nun milk'ten sonraki en iyi performansını gerçekleştirdiği film.yaşanmış olayı senaryoya döken danny boyle abimizi de tebrik ediyorum.en iyi erkek oyuncu/drama,en iyi senaryo ve en iyi müzikle birlikte 3 dalda golden globe adayıdır.filmin müzikleri gerçekten şahane olmuş.
    5 -2 ... littleman