1. 1.
  amanın nasıl olur da adına entryler girilmemiştir kişisi. kendisi spiderman serisinde harry osborne'dur. tekrar tekrar belirtilesi özelligi şahane gülüşüdür.
  7 -2 ... susamsokagi
 2. 2.
  spiderman serisini izleme nedenimdir. deyim yerindeyse pek bir taştır *.
  5 ... woodstockg
 3. 3.
  Spider man'de esas oğlan tobey'den daha fazla prim yaparak çocukcağızın hayatını karartan kişidir. Pek sevimlidir aynı zamanda kendisi tv'de kardeşi ile birlikte bazı bazı oyunculuk dersleride vermektedir..Her eve pardon kıza lazımdır!!..
  4 ... menmilmemmeyimmilir
 4. 4.
  koskoca sözlükte "te bukadar mı yazılmış onun için" deyip şok haline girdiğim dünyanın tartışılmaz en güzel gülen en yakışıklı insanı!
  spidermandeki dayanılmaz tatlılığının yanısıra "triston and isolde" filmindeki dayanılmaz sevimliliğini anlatacak bir kelime bulamadığım için bu yazıya bir son verip açıp bi fotoğrafına bakmaya karar veriyorum.
  6 ... tomrishan
 5. 5.
  tam adı, James Edward Franco. takma adı, ted, teddy. 19 nisan 1978'de california'da doğmuş...
  spiderman'de peter parker rolüne düşünülmüş ama sonradan Harry Osbourne karakteri verilmiş.
  boş zamanlarında resim yapıyormuş.
  kendine ait Rabbit Bandini Productions adlı film şirketi var.
  mcdonalds'da arabaya servis bölümünde çalışmış ve kızlar tekrar gelip birşey unuttum bahanesi ile yakınlaşmaya çalışıp sohbet ediyorlarmış...
  4 ... barutyiyici
 6. 6.
  pineapple express te bir durg dealer ı çok başarılı oynadığını, aynı zamanda komik karakterlere de daha uygun oldugunu düşündüğüm aktör..
  1 ... xoox
 7. 7.
  1978 doğumlu aktör.

  spiderman serisinde harry osborne'u oynamıştır. ki başroldeki yeteneksiz oğlandan daha iyi dir kendisi.james dean in hayatını oynamıştır.ve bu rolle altın küre almıştır son olarak milk te oynamıştır ve hayran bırakmıştır.yakın zamanda fenomen olmasını diliyorum. her filmden fırlayan collin farrel yerine o olsun onu izleyelim. jeff buckley'e de benzer kendisi.
  ayrıcana gülüşüne kurban dediğimdir.http://pandora.simons-roc...sfranco/james-franco2.jpg
  3 ... nefer titi
 8. 8.
  good time max filminde yakışıklılığı, gülüşü ve oyunculuğunun dışında yönetmenliğine de hayran kaldığım adam.
  1 ... pogo
 9. 9.
  freaks and geeks in daniel desario'su. şu günlerde 127 hours filmindeki süpersonik performansı ile gönüllerdeki tahtını sağlamlaştırmış hatta hatta akademi üyelerinden de bir oscar adaylığı ile ödüllendirilmesi kimseyi şaşırtmayacak aktör.
  2 ... sinopy
 10. 10.
  jeff buckley ile james dean in ortaya karışık olarak atılmış versiyonu.
  4 ... istanbuldream