bugün

entry'ler (77)

süheyl batum

eskiden ve ilk olarak hukuka takla attıran ve darbecilerin akıl hocalığını yapan bir sıddık sami onar vardı .
şimdilerde ise bu alanda sabih kanadoğlu ile yetinmekteyiz . eğer kendisinin başına birşey gelirse yani
oyuncu değişikliği Falan gerekirse kendisinin yerine hiç şüphe yok ki ya ümit kocasakal yada süheyl batum gelecektir .

yaşasın guguk ...

adım merve soyadım verme memleketim terme

dam üstünde saksağan öter allah deyu deyu .

bir yanı hümanist bir yanı dindar olan insan

(bkz: aa yunus emre lan bu)

lrrtm1

hadi benimle birlikte tüm solak arkadaşlara çok geçmiş olsun .
solaklığa sebebiyet veren bu gen aynı zamanda akıl hastalıkları yada
şizofrene de yol açabilmekteymiş . http://en.wikipedia.org/wiki/LRRTM1

vay arkadaş zaten solak olarak dünyaya 1-0 yenik gelmiş insanlardık
şimdi birde şizofreni tehlikesi belirdi iyi mi ? . neyse ben şimdiden
fight club'ı tekrar tekrar izlemeye başladım size de tavsiye ederim .

fethullah gülen hocaefendinin mka ya saygı duyması

başlıbaşına yalan ve uydurma bir durumdur . zira sohbetlerine az çok kulak kabartan herkes bilir ki kendisi kefere lafını gereğinden fazla kullanır . ve kefere lafıyla kimin kastedildiğinden bahsetmeme pek gerek yok zannedersem .

mısır devrimi

http://bezmikalem.blogspot.com/2011/02/papucumun-devrimi.html

fizy

iddia ediyorum 17. kare ve sertap'ın o şarkısına ses veren hatun içlerinde en eğlencelisidir .

dile dolanan film ve dizi replikleri

ama arkadaşlar iyidir - tabutta rövaşata .

kanbankasi gen tr

çok ama çok faydalı bir sitedir .
bu adresi iyi belleyin ki kan ihtiyacınız olduğunda
ciğeri 5 para etmez insanlardan kan dilenmek zorunda kalmayın
direk kan bağışçısı gönüllülere , onların adres ve telefonlarına ulaşın .

şiddetle üye olmanızı salık veririm .

edit : her kan verdiğinizde kan verdiğiniz tarihi siteden editleyin ki
hem kan veremeyecek durumdaysanız telefonunuz boşa çalmasın . hem de sonra
ya abi ya ben en son ne zaman kan vermiştim ya diye hindiler gibi düşünmeyin . * .

sözlükteki kan aranıyor duyuruları

http://www.kanbankasi.gen.tr gibi über yararlı bir sitenin varlığından habersiz bünyelerin içine düşeceği telaş .
kurucularının mekanı cennetlik olsun ne zaman çevremde acil kan ihtiyacı doğsa bu site sayesinde en kısa sürede ulaştık
ihtiyacımız olan kana .

gerçi en zor bulunan kan gruplarından birine sahip olduğumdan olsa gerek benim kollarımın da kevgire dönmesine neden oldu
ama olsun oda işin tuzu biberi . en azından benim kendimi çok iyi ve matah bir insanmışım gibi hissetmeme neden oluyor
bu ve ben de rahatlıyorum .

hoş geldin

an itibariyle bu bünyeyi dağıtmıştır .

sergen yalçın

biri şu adama hugo almeida'nın zaten sol ayaklı bir topçu olduğunu söylesin dediğim .

26 ocak 2011 beşiktaş trabzonspor maçı

bu maçla trabzonspor'umuzun moralinin bozulacağını ve düşüşe geçeceğini
düşünenleri büyük futbol insanı lucescu'nun şu özlü sözüyle selamlamak isterim .

(bkz: köpekler istedi diye atlar ölmez)

olmadı mı bide şunu deneyin o zaman .

(bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)

true grit

başroldeki hanım kızımıza hayran olduğumu belirtmeliyim öncelikle .
bu ne azim , kararlılık ve uyanıklıktır arkadaş o yaşta . hani kendisi faraza fm 2011'de bir futbolcu falan olsa
kararlılık , konsantrasyon , soğukkanlılık ve söz geçirme özellikleri hepsi birden en az 15 falan olurdu herhalde .

filme gelirsek film fena değil güzel ama 2010'un en iyi filmleri arasında gösterilecek kadar değil açıkcası . *
şerif yardımcısının texas'lı ödül avcısının çok konuşması üzerine yaptığı espriler filmde en keyif aldığım anlar oldu .
vaktiniz varsa izleyin ama öyle çok büyük beklentiler içine girmeden tabiki .

yazarların kafalarının içinde çalan şarkılar

baba zula - bir sana bir de bana .

adnan oktar

şovu kaçırıyorsunuz panpalar .

süper mehdimiz şuan canlı yayında inşallah maşallah .

http://www.harunyahya.tv/HarunYahya_live_broadcast.php

edit : nan şu adamın mehdiliğini bir kabul etmediniz yaşlı başlı adamı tv köşelerinde bağırttırıyorsunuz ya

yazıklar olsun nan size *

fanatik

[ http://fanatik.ekolay.net...an_3_Detail_35_209082.htm ]

--spoiler--

Yeniler hazır değil
Şenol Güneş, yeni transferler Brozek kardeşler ve Mehmet Çakır’ı, henüz hazır olmadıkları için kadroya almadığını sözlerine ekledi.
Deneyimli çalıştırıcı taraftara da teşekkür etti.

--spoiler--

http://fanatik.ekolay.net/Brozekler-lige-devretti_3_Detail_35_209046.htm

--spoiler--

Eşyalarını toplamak için izin isteyen Polonyalı futbolcuların yarın Türkiye’ye döneceği bildirildi.

Antrenman eksiğinin tamamen giderildiği açıklanan Trabzonspor’un yeni transferlerinin oynama ihtimali böylece Süper Lig’e devretti.

Brozek kardeşler, artık ikinci yarının açılış sınavı olan Ankaragücü maçını bekleyecek.
--spoiler--

hadi bakalım fanatik'in internet sitesinde birlikte yer alan iki haber arasındaki 7 farkı bulun.
brozek kardeşler lig için hazır değiller mi ?
yoksa antreman eksikliklerini tamamen gidermiş bir durumdalar mı ?

bende trenim 3 ten fazla kitap okuduysa

grup vitamin'in şaşkın demokrat şarkısında geçer .
bazı ümmiler için adrese teslim bakınız olabilir zannımca .

cumhuriyet tarihinin en az kitap okumuş başbakanı

jest ve mimiklerden kitaplarla olan münasebetimizin ölçülebildiğini hiç bilmiyordum öncelikle bunu itiraf etmeliyim .

ak partili biride değilim ama antin kuntin bahanelerle laf sokmaya çalıştığınız adamın diksiyondaki başarısını ve
hitabet yeteneğini görmezden gelir bu yeteneklerine laf sokmaya kalkarsanız ya sizi allah çarpar , yada hitabet sanatı
hakkında bugüne kadar en sağlam kitapları yazmış olan dale carnegie sizi bir kürsü ve etrafında kovalar .

bunların hiç birisi gerçekleşmezsede komik duruma düşmüş olursunuz en basitinden .

hani diyor ya grup vitamin o güzel şaşkın demokrat şarkısında bende trenim 3'ten fazla kitap okuduysa diye
siz siz olun 3'ten fazla kitap okumadan başkalarının ne kadar kitap okuduğuyla ilgili tespit sıçmayın yada
bu konularla alakadar olmayın .

beşiktaş real madrid trabzon barcelona

pek ciddiye alınabilecek bir önerme değil ama şayet bu önermenin en gerçekçi tarafını
ele alacak olursak oda trabzonspor'un türkiyenin barcelonası olduğudu gerçeğidir . bunu ben demiyorum istatistikler
söylüyor . en basitinden son olarak tam kadro olarak karşısına çıkmış bir raul'lü rakitic'li schalke 04'e karşı
%63 gibi topla oynayabilme ve 3 gol atabilme başarısı göstermiş bir takımdır trabzonspor *. o yüzden önermenin ikinci
kısmına gülen arkadaşlara tavsiyem açıp müsait bölgelerine gülmeleridir .

tam kadro bir schalke 04' e karşı %63 topla oynayabilme gibi bir başarı gösterebilecek olan trabzonspor haricinde
bir takım varsa şayet bu güzide takımımızın meziyetlerini yeşil sahalarda görmek isteriz .

beşiktaşlı dostlar kusura bakmasın ama trabzonspor'un türkiyenin barcelonası olduğu gerçeği
bu yaştan sonra futboldan tüm beklentisi para olmuş ve artık futbol hayatının sonuna gelmiş
3 4 yıldız alıp kendini uzay takımı yada real madrid gibi gören futbol fakiri bünyelerin gerçeğinden
çok daha gerçekçi ve mantıklıdır .

he son olarak futbol bir takım oyunudur ve kabul etsenizde etmesenizde
bunu şuan türkiye'de en iyi icra edebilen takım trabzonspordur .