bugün

entry'ler (206)

galatasaray taraftarı

en asil duyguların taraftarıdır.

istanbul kızları vs ankara kızları

ankara' nın kızlarının bariz üstünlüğü ile sonuçlanacak karşılaştırmadır.

başlamadan biten şeyler

başlamadığı için hiç bitmemiştir.

yalan dünya

güldürmeyen komedi dizisi.

ne olur bir sabah

bu şarkıyı ne zaman dinlesem gözlerim dolar, garip bir büyüsü var parçanın.

http://www.youtube.com/watch?v=jkStRHq0Jqc

zamunda

1 haftadır giremediğim site. yıllardır sorunsuz kullanırdım ne olduysa son 1 haftadır giremiyorum. aynı evde kardeşim girebiliyor.

vasfiye teyze

gülse birselin kısır döngüsünün kanıtı karakterdir. şiveli versiyonu için (bkz: dilber hala)

edit: sakin olun lan gülmüyorum demedim, benzer karakteri bir önceki dizide kullandı dedim.

gülin lokantası

safranboluda yakın zamanda açılan,Gülin isminde şirin bir işletmeciye sahip, ilçe standartlarının çok üzerinde, buram buram kalite kokan,kaliteli ev yemekleri,ızgara çeşitleri ve zengin menüsü ile yörenin en şık lokantası diyebilirim. Safranboluya yolunuz düşerse kesinlikle uğramalısınız. çalışanlarının güleryüzüne ve ilgisine de hayran kaldım.

argo

imdb puanın bu kadar yüksek olması amerikalıların milli duygularla 9 ve 10 puana abanmalarından başka birşey değil. bu tarzda çok daha güzel filmler olduğunu söyleyebilirim. oyunculuklarda göze hoş gelen , dikkatimi çeken herhangi bir performans yoktu. izlemezseniz birşey kaybetmezsiniz filmlerinden.

django unchained

tarantinoyu pek sevmem ama bu film olmuş. keyif veren bir film. oyunculuklar çok başarılı. özellikle christoph waltz döktürmüş. izlemenizi tavsiye ederim.

safe house

denzel washington için izlemiştim ancak film diğer filmlerine nazaran çok vasat. ona göre beklentiyi yükseltmeden izleyin.

man on fire

iyi oyunculuklar, sürükleyici senaryo. ortaya izlenilebilirliği yüksek bir film çıkmış.

law abiding citizen

zeka kokan bir film, izlemediyseniz daha fazla vakit kaybetmeyin.

albert nobbs

film iyi fakat vurucu sahnesi yok.

interstate 60

(bkz: kafamda deli sorular)

real steel

müzikle harmanlanmış filmler candır. hugh jackman iyi oyuncudur, film izlenilebilir.

the raven

ahım şahım bir film beklemeden izlerseniz daha fazla haz alırsınız. bu kategoride daha iyilerini gördük.

get the gringo

böyle filmler çeksinler canımı yesinler. film su gibi akıp gitti, kurgusu da harika. izlemenizi tavsiye ederim.

a thousand words

son zamanlarda bu tarzda yapılan filmlerden sonra ilaç gibi gelmiştir. keyifle izleyebileceğiniz 91 dakika. hafif bir click etkiside mevcut. 7/10

survivor ünlüler gönüllüler 2012

hayimin başarısızlıkta çılgın attığı yarışma. bir insan bu kadar yeteneksiz olamaz.

evladım olsa cebine esrar koyar polise bizzat şikayet ederim o derece.