1. 1.
    ümitcan uygun
    kolu bacağı dövmeli, polat alemdar'a özenen, güce ve paraya tapan tipik bir kafatasçı.

böyle insanlarda ahlak ve maneviyat aramayınız.

bunların medeniyet dediği şey,
    arabesk müzik dinlemek,
    dövme yaptırmak,
    rakı ve sigara içmek,
    çocuklarına ve eşlerine fiziksel şiddet uygulamak.

felsefeymiş, tarihmiş, sanatmış, demokrasiymiş, insan haklarıymış, üst düzey kavramları algılayabilecek ve tatbik edebilecek bir kapasiteye sahip değiller.
    7 -3 ... epsilon pi
  2. 2.
    Aşağı eğlenceliymiş. Ben kesin denk gelirdim bu kekoya.
    1 ... serdarsl06
  3. 3.
    Çocukların yada Genç kızların neden ailesinden birşey saklamamasi gerektiğini gösteriyor baştan sona.

Olayı öğrendiğim günden beri aklımdan çıkmıyor yaşananlar yasatilanlar. Yazık değil mi ya. Ne bu haşereden bir tane var ne de o kızlardan ibaret bu batak. Ben şu halimle kuruyorsam burada Kızı olanlar ne yapar bilemiyorum. Yakalandığı günü iple çekiyorum.
    1 -1 ... manik minyon
  4. 4.
    Hala instagram hesabı açıp delikanlıyım naraları atıyor. Ümit, sen kendi sevgilisini pazarlayan bir pezevenksin PE-ZE-VENK.Nasılsa okursun burayı sen.

Hala kızlarla birlikte story atıyor eğer kendi rızasıyla senle birlikte olan kız varsa başına gelecek her şeyi hak ediyor. Öldürülmeyi bile!
    3 ... brokoli gibi
  5. 5.
    hani bu da bir kadın cinayeti zanlısı. ama başlık gerekli ilgiyi görmemiş. kadın pavyon kadını diye mi yoksa. hani her ota boka binlerce entry girerdiniz ya. yok polis kadını zorla gözaltına almış yok astsubay kadına tecavüz etmiş bilmemne diye. hani burda kimse yok hayırdır. basınıza tas mı dustu.
    ... akacakkandamardadurmaz
  6. 6.
    kadınların serseri, varoş erkekleri bilerek ve isteyerek tercih ettiğini kanıtlamış olan barzonun teki. instagramdan kadınlar tarafından kendisine gönderilmiş olan mesajlar:

https://twitter.com/askka.../1306904673702477824?s=19

arkasından öldürüldüğü için duyar kastığınız kadınların hepsi böyle maalesef. Efendi erkekler yerine böylelerini tercih edip sevgili oluyorlar/evleniyorlar sonrasında da yanlış tercihlerinin cezasını çekiyorlar. Ardından tüm erkek cinsi suçlanıyor.

Edit: Mantığıyla değil de götüyle düşünen mankafalılar eksiliyor. Ulan böyle güzel bir kız neden pavyon kültürü olan piçin tekiyle takılır? Ben erkek halimle bir arkadaşımdan saçma sapan insanlarla takıldığı için ilişiği kestim. Bu kızlar neden bunu anlamıyor? Bu kaçıncı olay ulan? Eksileyeceğinize cevap versenize kadir şeker'in, kocasının dayağından kurtardığı kadın neden kadir şeker'in aleyhine ifade verdi? Neden yüzüne kezzap atılan berfin özek kendisini savunan feminist gruplara siktiri çekerek kendisine kezzap atan adamı sevdiğini ve onunla evleneceğini söyledi? Alın size bu olayların derlemesi. (bkz: #43140407)Ezik gibi eksileyeceğinize okuyun da bilgilenin. Siktimin geri zekalıları sizi.
    9 -9 ... kazuo kiriyama
  7. 7.
    bu şahsın hala elini kolunu sallaya sallaya sokaklarda gezebilmesi büyük skandal.
    5 ... tenete
  8. 8.
    Ülkemizde skandal olmayan ne var ki?
    Biri açlıktan ekmek çalar hapis yatar biri kadın öldürür sokaklarda fink atar.
    11 -2 ... asktanrisi
  9. 9.
    Adam kesinlikle suclu.

Ama kadinlar, bu kadinlarin aileleri de biraz otesini dusunmeden hareket etmiyor mu? Ben erkek halimle bu adamla arkadaslik etmem, bir kadin hangi beklentiyle boyle bir adami hayatina aliyor. Bu kizin anasi babasi hic mi sormuyor mesela. Tamam etraf kotu de, biz de sanki artik pek takilmiyoruz etrafa, saldik gitti iyice.
    1 -2 ... peder
  10. 10.
    Hâlâ gezebildigine inanamadığım kişi. Adalete olan güvenim yerle bir oldu. Herkes, bilhassa da kadınlar kendine dikkat etmeli. Güvenliğimizden gördüğünüz üzere sadece biz sorumluyuz. Başınıza ne gelirse gelsin, adam böyle rahat rahat gezebiliyor. Gördük, öğrendik. Kendinize dikkat edin.
    5 ... rain sound