bugün

entry'ler (7066)

benim gibisini bulamazsın diyen kız

Sizi kaybetmekten korkan kızdır. Eşi benzeri zor olanlar sessizce gider arkasındakine dönüp bakmaz. Yalan söyleyen kızdır.

bulgaristan göçmenleri

Artık çoğu Avrupa'ya göç ettiği için yakında rahat etmenize yardımcı olacak insanlardır.

uludağ sözlük

Yazacak ve okuyacak başlık bulamadigim eskilerin yerinde yeller esen yerini ne olduğu belirsiz yazarlara bırakmış olan platform.

yeni nesildeki beş para etmezliğin sebebi

Kendilerini yetiştirenler in beş para etmeyisidir.

aniden gelen uzun yola çıkma isteği

Korona testinin bitirdiği istek. 145 Euro ne lan? Bı de bunun geri dönüşü var!

sözlük yazarlarını şu an mutsuz eden şeyler

Korona. Her bok yasak.

anın görüntüsü

görsel

mutluluk için çok sebep var

Doğru önerme.

karı koca arasındaki cinsel ilişkiler

Kadın akrep Burcu erkekte aslan ise harikadır ve yeni yatak masrafı çıkartir.

sözlük erkeklerinin über ötesi fotoğrafları

Über ötesi buysa normali göz kanartacak fotolardir.

1 25 lt ayçiçek yağının fiyatı

Markası ayçiçek olmasa da 1 Euro 20 centtir.

makyaj

Bir türlü alışamadiğim ve bir b.k anlamadığım güzellik bilmemnesi.

ecco

Kaliteli ayakkabı markası.

b12 vitamini

Vücutta eksik kaldığında insanın dengelerini bozan vitamin.

izmir

Özlediğim ancak korona belirsizliginden gitmekte tereddüt ettiğim memleketimdir.

yazarlara gelen son mesaj

görsel

futbolu takip etmeyen erkek

Enistenizdir. Yeni dil öğrenmek, sörf yapmak, entsruman çalmak gibi daha kaliteli hobileri vardır.

sözlükte en saygın 11 yazar

Trol ve yeni yazarlar listesi.

evlenmenin 400 bin tl olması

El alem ne der fiyadir bu. Evet arkadaşlar benim gibi salakça sakalara maruz kalabilirsiniz. "Sen de bedavaya gittin" gibi.. lakin şuan bir işsizlik dönemi geçiriyorum ki burada tek maaşla geçinmek zor ve o şaka yapanların hiç biri " var mı bir ihtiyacın?" diye sormuyor. Ha ihtiyacımız yok şükür. Çünkü borcumuz yok. üstelik biz daha 1 senelik bile evli değiliz. Toplam masraf evlenme teklifi yüzüğü ortalama olsa 400-500 Euro + alyanslar 750 Euro + kendi eşyalarımızdan eksik olanları 2. El ve ikeadan tamamladık ortalama 1500 Euro + kıyafeti mekanı (arkadaşlar ve aile arasında küçük mekanda eğlence) ortalama 1500 Euro. Total de 4250 Euro. Bu iş bu kadar arkadaşlar. Türkiyede de isteyince aynı ortalama. Bunlar sizin tabulariniz.
Tanım: yanlış hesaplamadir.

sizin için evlilik neyi ifade ediyor

En iyi anlastigin ve haliyle en çok sevdiğin insanla aynı evde yaşamak. Birlikte eğlenmek, birlikte gülmek, birlikte küsmek, sakalasip triplesmek, kovalasip dans etmek, pandalar gibi uyumak , ayılar gibi yemek , çılgınlar gibi gezmek.. birlikte çocuk, birlikte oyun arkadaşı , partner , geceleyin yorgan, simarabilecegin kanki, sırdaş, bazen eşine anne veya baba olmaktır, onun çocuğu olmak, onun senin çocuğun olmasidir. Kısacası çift olmaktır. Tabi sadece evlenmek için evlenen çok insan var onlar nasıl yaşıyorlar bilemem. Benim için karşı cins olmaktan başka kriteri olmayan biriyle yaşamayamazdim. Bir soru.