bugün

Tam ülkem kadınlarının %70 lik kısmının sevdiği tiptir o sebeple buna Instagramdan yazıp da sonunda dayak yiyip ölen varsa çok da siklememek lazım

Ulan önünde Aleyna çakır gibi bir örnek var bu deli(ği)kanlı hani erkeklik yapacak ya kızı döverken canlı yayın açıyor sen de bunu bile bile bu adama yazıyorsan senin ben ananı avradını sikeyim kalkıp senin için üzülemem kusura bakma

Şimdi feministler birazdan damlar siz bakmayın bu feminist tayfanın söyle erkek isteriz böyle isteriz diye kestiği ahkamlara yeri gelsin onların da tercih edeceği erkek profili tam olarak budur.
güzel kızların hepsi böyle erkeklerle takılıyor. Çocuk suç işlediği halde buna yürüyen bir sürü kız çıktı.
yılmaz güneyin siyasi olarak karşıtıdır kadınların hayranlık duyduğudur.
(bkz: ümitcan uygun un tahliye edilmesi)
Umrumda değil ne yaptığı veya kim olduğu kurbanları düşünsün banane.
Ülkede kirli ilişkiler öyle laçkalaşmış ki, müptezel bir katil bile tutuklanamıyor. Ben Pezevenklerin, katillerin, hırsızların, tecavüzcülerin kollandığı bir ülkede yaşamaktan utanıyorum, umarım bir gün haktan, adaletten, islamın güzel ahlakından bahsedip, bu düzenin devam etmesi için oy verenler de utanır.
görsel
Adalet keyfi serbestlik uygularsa bu olur işte.
Tüm aklı başında sosyal medya yalvardı “bu herifi salmayın” diye.

Kelimeler artık kifayetsiz kalıyor!
Hakkında Önemli yerlerdeki siyasilere pezevenklik yaptığı için kimsenin dokunamadığı gibi iddialar bulunan şahış. Türk adaletinin bir katilin, bir pezevengin elinde oyuncak olmasına sesini çıkarmayan herkesin amına koyayım.
Ben belalı erkek seviyorum diyenlere bir kez daha gösterilmesi gereken bir olaydır biz o kadar bağırdık bunu serbest bırakmayın diye ama.
Şu dangalağın yerinde biz olsak rahat 10 sene yatarımız olur.
bu adamla birlikte olan kadınların, vikingler dizisinde kendini valhalla'ya kurban eden kadınlardan farkı yok.
bu kadar beyinsizlik olur mu abi.
Ülkücülerin sevdiği biri. Yine can almış. Mühim değil. Üç gün yatar sonra salıverilir üzülmeyin.
adamı yine serbest bırakacaklar. yanındakş kadınlar yine onu koruyacaklar ama bilmiyorlar ki sıradaki cinayette konu olucaklar.
her gözaltına alınmasında hile mi giriyor ne yapıyorsa bir şekilde serbest kalmayı başaran zat.
Tutuklanmazsa daha çok kadın öldürecek olan psikopat ruh hastası manyak şerefsiz pezevenk!
Bu herifin salınması ayrı trajedi kadınların sik beni sik beni diye peşinden koşması ayrı trajedi.
kadınlar içgüdüsel olarak böyle vurdulu kırdılı erkeklere bayılmaktadır yılmaz güneyin zıttı ülkücü versiyonudur yine bir kadın öldürmüştür.

psikopat erkek hawalı demi kızlar.
aklıma nereden geldiyse artık...

“ceza görmemiş ilk suçtan
daha cesaret verici bir şey yoktur.”

(bkz: marquis de sade)
tutuklanması için daha kaç cana kıyması gerekiyor acaba.
ilk defa bir kadının ölmesine hiç üzülmedim sadece öfke duydum. Geri zekalı olmayacaksın. Ben bu tipleri görünce karşı yola geçip acaba bir şey yapar mı diye biber gazını ve kadesi hazır tutuyorum. Hiç abartmıyorum bunları yapıyorum. Kalkıp katil, bağımlı ve eli silahlı adamlarla sevgili oluyorlar. Cidden salaksınız.

Bir arkadaşım vardı erkek arkadaşı onu kıskandığı için silahla birini yaraladı ve 2 sene hapiste yattı. Kız her hafta ziyarete gidip ağlıyordu. Hala birlikteler. Cidden salaklığa üzülmüyorum. Bile bile hayatını tehlikeye atmak büyük aptallık.
Tutuklanması için ille akp aleyhine tweet atması mi bekleniyor?
Bir kadını hayatı pahasına koruyarak ölümden kurtaran Kadir Şeker’in hala tutuklu olduğu ülkede Ümitcan Uygun yine cinayet işledi.Ümitca'nın avukatı kimse artık onu değil Kadir Şeker'in davasını alsın gerçek masumu kurtarsın.Ünlüler şov yapmıştı avukat tutup kurtaracağız diye katilidir.
ikinci sevgilisinin de ölü bulunduğu varoş, serseri kişilik. daha önce de bu herife sosyal medyadan sevgi dolu mesajlar gönderen kadınların olduğu ortaya çıkmıştı. düşünün kadınsınız ve tipinden şer akan, madde bağımlısı ve ilk sevgilisini öldüren barzonun tekiyle sevgili oluyorsunuz. otobanda hızla seyreden kamyonun önüne atlamak gibi bir şey. Kadınlara acilen sevgili/eş seçme hususunda ciddi eğitimler verilmeli ve bu tarz insanlarla sevgili olmaları/evlenmeleri önlenmelidir. bu kadın cinayeti değil resmen kadın intiharıdır.