bugün

entry'ler (10301)

güzel kızların size abi demeye başlaması

Siz de abim diye hitap etmeye başlamışsanız mental olarak sağlıklısınız demektir. Eskiden benim de zoruma giderdi. Kendimi karacaoğlan gibi hissederdim ama şimdi ben de çoğu kıza bakmıyorum o gözle iş yerinde var iki kız 25 22 yaşlarda ama bana çocukmuş lar gibi geliyorlar çok da sevimli buluyorum zillileri iyi bi ilişkimiz var biribirimizi görünce ağzımızı falan eğiyoruz.

sözlük kızlarının ayakkabıları

görsel

üç cisim problemi

Dizi ağır işliyor ama kendini izletiyor ve sıkmıyor. Netflix'in bu yıl ki en iyi dizisi demek yanlış olmaz. Kitapları okumayan biri olarak 2. Sezonu şimdiden sabırsızlıkla bekliyorum.

sözlük kızlarına bir şeyler söyle

Hepinizin a...

popodan aşı vurdurtan erkek

Vurdurmaktadır.

hatay usulü soslu döner

Bir türlü sevemedim şunu içindeki sos bütün et tadını bastırıyor. Et gibi bir yiyeceği soslamak kimin fikriydi cidden merak ediyorum.

chatgpt

görsel
Daşşak mı geçiyor kendini deliliğe mi vuruyor bu amk beyinsizi anlamadım ben.

chatgpt

Bu akşam ilk defa deneyim dedim ve benim için tam bi hayal kırıklığı oldu. Bu muydu lan insanlığın sonunu getirecek Google bitirecek yapay zeka. Borsa da işlem yapacak bi robot yaz dedim mırın kırın etti hadi onu engellemişlerdir dedim aklıma soru gelmedi kadınlar ne ister dedim 4 defa çöktü amk hadi dedim avrat kısmını kim çözmüş ki yapay zeka çözsün dedik ondan da vazgeçtik. Hadi dedim iskitler hakkında bilgi ver. Yemin ederim gag gug etti öylece Kaldı. Bundan bir bok olmaz amk barış özcan da veriyor gazı millete...
görsel

çalışan bir kızın yıllık bakım masrafları toplamı

Dizel ise bakım masrafları biraz yüksek çıkabilir.

hitler savaşı kazansaydı şu anki dünyanın durumu

Almanlar kazandığı için biz de kazanmış sayılacaktık.

google yokken ne vardı

Yahoo vardı.

metroda tutunma direklerine kafası sıkışan kadın

Mini eteği de var acaba yanında erkek arkadaşı da var mıydı. insanın aklına direk fantazi geliyor ama o kalabalıkta da olacak iş değil. Gecenin ileri bi saati olsa tamam fantazi dersin ama akşam 18 mahşer gibi kalabalık olur fantazi olasılığı direk eleniyor. Neyse en iyisi kafanı s.kiyim deyip geçmek.

hasan mezarcı

Adam her ne kadar deli olsada kendini biliyor. Hafıza kaybı vs söskonusu değil yani gayet akıllı bir deli ve hiç bir zaman işkence gördüğünü vs söylemedi. Siyasal çomarlar daha götünden nasıl yalanlar türetecek merak konusu. Hasan mezarcıya işkence edenler ne hikmetse aynı dönemde hapiste olan galaksi liderine hiç ilişmemişler orası da ayrı bir konu.

tek işi çetinkaya broşürüne poz vermek olan manken

Broşürü paylaşsaydında bizde görseydik gül cemalini.

karolin fişekçi

Youtubeda bacak show yaparak kitap okuyan hatun ayaklarını da izleyiciye sunmaktan geri durmuyor. Kadının doğal karakteri bu şekilde sanırım yani ay of yanlışlıkla açıldı ss gibi bi havası yok o yüzden yaptığı videlarda eğreti durmuyor. Ayrıca Kanalınıda biraz inceledim aslında güzel içerikleri var kültür sanat çevre vs ile ilgili.

evrim ağacı

Nerden duydun sözler köşkünden falan mı.

ilaç dışında etkili sakinleştiriciler

31 çekmek.

afrika da sömürgecilik

Köle ticaretinin temelinde yine siyahiler vardı. Avrupalı beyazlar afrikada insan avına çıkmıyorlardı yine siyahilerden satın alıyorlardı köleleri. Aptal sjw ve blm akımı ise tarihte gerçekten yaşamış ve köle ticareti yapmış bi afrikalıyı beyazlara karşı direnen biriymiş gibi filmini çektiler amk. ismini unuttum bu arada.

batı cephesinde yeni bir şey yok

Az önce bitirdim film hiç fena değil ama müzikler çok kötüydü. Bir de karakterleri fazla tanıyamıyor ama yine de iyiydi. Gay karakter ve gay seks sahnesi olmaması da cidden şaşırttı.

sırt üşümesi

Mide yanmasına da sebep olur. Üşümeseniz dahi soğuğuktan etkilenirsiniz o yüzdende sıkı giyinin. Basit gi ceket diyip geçmeyin giydiğiniz anda mucizelere sebeb olabiliyor.