bugün

entry'ler (10293)

çalışan bir kızın yıllık bakım masrafları toplamı

Dizel ise bakım masrafları biraz yüksek çıkabilir.

hitler savaşı kazansaydı şu anki dünyanın durumu

Almanlar kazandığı için biz de kazanmış sayılacaktık.

google yokken ne vardı

Yahoo vardı.

metroda tutunma direklerine kafası sıkışan kadın

Mini eteği de var acaba yanında erkek arkadaşı da var mıydı. insanın aklına direk fantazi geliyor ama o kalabalıkta da olacak iş değil. Gecenin ileri bi saati olsa tamam fantazi dersin ama akşam 18 mahşer gibi kalabalık olur fantazi olasılığı direk eleniyor. Neyse en iyisi kafanı s.kiyim deyip geçmek.

hasan mezarcı

Adam her ne kadar deli olsada kendini biliyor. Hafıza kaybı vs söskonusu değil yani gayet akıllı bir deli ve hiç bir zaman işkence gördüğünü vs söylemedi. Siyasal çomarlar daha götünden nasıl yalanlar türetecek merak konusu. Hasan mezarcıya işkence edenler ne hikmetse aynı dönemde hapiste olan galaksi liderine hiç ilişmemişler orası da ayrı bir konu.

tek işi çetinkaya broşürüne poz vermek olan manken

Broşürü paylaşsaydında bizde görseydik gül cemalini.

karolin fişekçi

Youtubeda bacak show yaparak kitap okuyan hatun ayaklarını da izleyiciye sunmaktan geri durmuyor. Kadının doğal karakteri bu şekilde sanırım yani ay of yanlışlıkla açıldı ss gibi bi havası yok o yüzden yaptığı videlarda eğreti durmuyor. Ayrıca Kanalınıda biraz inceledim aslında güzel içerikleri var kültür sanat çevre vs ile ilgili.

evrim ağacı

Nerden duydun sözler köşkünden falan mı.

ilaç dışında etkili sakinleştiriciler

31 çekmek.

afrika da sömürgecilik

Köle ticaretinin temelinde yine siyahiler vardı. Avrupalı beyazlar afrikada insan avına çıkmıyorlardı yine siyahilerden satın alıyorlardı köleleri. Aptal sjw ve blm akımı ise tarihte gerçekten yaşamış ve köle ticareti yapmış bi afrikalıyı beyazlara karşı direnen biriymiş gibi filmini çektiler amk. ismini unuttum bu arada.

batı cephesinde yeni bir şey yok

Az önce bitirdim film hiç fena değil ama müzikler çok kötüydü. Bir de karakterleri fazla tanıyamıyor ama yine de iyiydi. Gay karakter ve gay seks sahnesi olmaması da cidden şaşırttı.

sırt üşümesi

Mide yanmasına da sebep olur. Üşümeseniz dahi soğuğuktan etkilenirsiniz o yüzdende sıkı giyinin. Basit gi ceket diyip geçmeyin giydiğiniz anda mucizelere sebeb olabiliyor.

bir kızın götten yiyip yemediğini nasıl anlarım

Ona götünden küçük sürprizler yap.

içimi en güzel sigara

Marlboro edge üstüne başka sigara tanımam.

arkadaşlar bu donu alsam mı

ibne donu. Lpgli değilsen alma.

kayınvalidenin iki renkli hap vermesi

Haberi görüp başlığı açıyorsunuz linki neden vermiyorsunuz amk.
https://www.google.com/am...li-hap-verdi-7513305/amp/

ankara soğuğu vs eskişehir soğuğu vs konya soğuğu

Bi izmir soğuğu değildir. Havadaki nemden dolayı soğuk kıyafetlerinizin içine işliyor hava çok soğuk olmasa da üşüyorsunuz. Geçen sene konyada - 22 dereceyi gördüm izmirde giydiğim mont ve bere ile zerre üşümedim. Aynı kıyafetle tekrar izmire geldim götüm dondu.

sex işçisi saçmalığı

Ülkemizde her şeyde olduğu gibi bu sektörde de gerek ekipman gerekse işçilikde kalitesizlik hakimdir.

lgbt islami değerler için bir tehdittir

Valla islamisini bilmem ama insani değerler için de bir tehtid gibi duruyor. iyice gemi azıya aldıklar amk. Ellerine biraz daha güç geçsin sen niye ibne değilsin sen niye götünü siktirmiyorsun diye hesap sormaya başlayacaklar.

2500 insanın çırılçıplak soyunup poz vermesi

Türkiye'de olsa tacizci damannacacı bilemem ne diyen arkadaşlar unutuyor sanırım ama lgbt yürüyüşünde iki kadının çocuk ve onlarca kişinin önünde soyunup birbirine muamele çektiği ülke burası.