bugün

entry'ler (322)

fantasy premier league

Gustavo Coolman takım adıyla katıldığım ligdir. Ama koca sözlükten ilginin bu derece az olması şaşırtmıştır.

hüzün

ciddi bi ilişki konusunda çok da hevesli olmayan çiftlerin yatakta izlemeye başladıktan sonra yarıda kestikleri filmlerin alt metnidir.

mehmet erdem

3 ay sonra sözlüğe bi şeyler yazmam konusunda beni teşvik eden tom waits sesli adam. öyle bi albüm yapmış ki her şarkısı için ayrı ayrı replay tuşuna tecavüz ediyorum. ki az sonra kalkıp albümünü de alıcam. önümüzdeki 1-2 hafta bu adamla geçicek anlaşılan.

spratt yoksa bir kişi eksiğiz

burada yazdığım kısa dönem içerisinde tanıdığım en güzel adamlardan biridir spratt. çaylak edilme sebebi nedir bilemem ama bildiğim bi şey varsa o da bu kararın hatalı olduğudur. kısa zamanda bu hatadan dönülür umarım.

burak yılmaz

bir zamanlar bazı kesimlerce 5 milyon euro+koray avcı+burak yılmaz ettiği düşünülen holosko ve 3.2 milyon+burak yılmaz ettiği düşünülen gökhan ünal' ı toplayıp üzerinede de en az bi 5 milyon euro koyarsan alabileceğin bir futbolcu olmuştur an itibariyle. keyifle izliyoruz velhasıl.

gustavo colman

7 ocak 2012 ibb spor trabzonspor maçında zeki korkmaz' ın aklını aldığı pozisyon;

http://www.youtube.com/wa...e&v=Rd0lpj5Erwg#t=51s

burak yılmaz

çok büyük bir sürpriz olmazsa 40 gol atsa da bazı at gözlüklülere yaranamayacaktır.

uludağ sözlük trabzonsporlular birliği

adanalı olup trabzonpor u tutan biri olarak sürekli "ne alaka?" gibi sorulara maruz kaldım hayatım boyunca. ama kazım koyuncu' nun da dediği gibi trabzonspor sevdası lokal bi olay değil, ayrıcalıklı ve elitist bi durumdur. bu sebeple bu birlik benim gözümde bu sözlükteki en güzide gruptur. adana dan sevgi ve saygılarımı iletiyorum hepinize.

26 ekim 2011 trabzonspor mp antalyaspor maçı

internet üzerinde izlemek isteyenlerin link bulamadığı maçtır. izleyen var mı yoksa?

18 ekim 2011 cska moskova trabzonspor maçı

bir rus ve bir lazın başbaşa kalması halinde neler olabileceğini görsel anlamdan bize anlatacak olan maçtır. #oynadickoyna.

adanaspor

geride kalan akşam giresunspor' un sahasında 2-1 mağlup etmiş olan memleketimin takımı. adamlar en iyisi * kaleci tolgahan tam bi casillas.. sağ bekte bi pırpır izzet var ki adam maç boyu sikti giresun' un sol kanadını. sol bekteki anıl karaer' in hala bank asya' da oynaması tam bi şaka. bi de sol bek yok diye ağlarlar :( stoperlerden biri onur diye genç bi çocuk.. gelecek vaadediyo. diğeri ise tuna üzümcü.. tam bi bank asya stoperi, dan dun dan dun.. fahri tatan ve adnan güngör' den oluşan önlibero ise en iyisi. ilk defa adnan güngör' e izlediğim bi maçından sonra küfretmedim. adam ceza sahası dışından gol attı amk :( solda okan salmaz diye bi çocuk var. ibne aşırı yetenekli. tam bi cr hayranı olduğu çok belli. önüne geleni bağlıyo ama çok ahlaksız olduğunu söylediler. sağda mbilla var. yine tribünden öğrendiğim kadarıyla sezon başında odense ile idmanlara çıkmış. odense bunla anlaşmak istemiş ama adanaspor bırakmamış. sözleşmesi devam ettiği için sike sike gelmiş. bu yüzden pek istekli değildi ama yetenekli olduğu belli. 10 numara bülent bölükbaşı.. antepteyken severdim bu adamı. baya iyiydi ama 36 yaşına gelmiş artık. takıma abilik yapıyomuş. 60. dakikada oyundan alınana kadar bi bok yapmadı onun dışında. forvet emre aktaş.. ilk yarıda sakatlandı ve oyundan çıktı :( yoksa iyi çocuktur. sonuç olarak giresun' u 2-1 sikip lider olduk bu hafta. ayrıca bu maç bank asya sevgimi aşırı arttırdı amk * oyuncular, tribün, levent eriş, bahri kaya vs en iyisi amk *

muhteşem üçlüler

jim-pam-dwight

(bkz: the office)

12 eylül

(bkz: <31)

10 eylül 2011 eskişehirspor beşiktaş maçı

beşiktaş' ın q7 ve çetesi' nden yine bi bok olmayacağını borsaya bildirmesi gereken maçtır.

ntv spor fantezi futbol 2011 2012 sezonu

fc bicibici olarak katıldığım sezondur. kadrom;

tolga zengin, yobo, seric, kulusic, a.tandoğan, simao, alex, burak, henrique, semih, nobre.

marek sapara

bi selçuk inan değil ama çok sevindim transferine. adam inceci. severim incecileri.

sözlükçülerin connected2 me sayfaları

http://connected2.me/dufresne eğer başıma bi şey gelmeyecekse tamamen meraktan açtım. merak? baş? lan?!!

leyla ile mecnun

--spoiler--
bakkalım ben, bakkal!
--spoiler--

eardal <3

evrim teorisi

tek bir soruyla çürütülmüştür: http://www.facebook.com/v...242144749273&comments

amy winehouse

bi kurt cobain değildi ama yine de tarzıyla ve eşsiz sesiyle efsaneler arasına adını yazdırdı.