norveç'te rosenborg bk forması giyen, 31 temmuz 1982 doğumlu slovak ofansif ortasaha oyuncusu. football manager 2009 demosunda görüldüğü kadarıyla gerçeğe çok yaklaşmıştır; 40 metreye varan mesafelerden müthiş şutlar çıkarabilmektedir kendisi. mükemmel bir top tekniği ve hızı vardır, arshavin'in küçük boyu denebilir. nasıl hala avrupa'nın sayılı kulüplerinden birine gitmediği merak konusudur. rosenborg da boru değil ama ben olsam fenerbahçe'ye, galatasaray'a isterdim bu adamı allah için.

genç olmasa da yetenektir en nihayetinde. football manager 2009'da transfer edilecekler listesine eklenmelidir, ortasahanın dinamosu olacaktır; sakatlanmaz da hiç. ben sana diyorum arkadaş, bu adamda iş var.
pes 2009 da da müthiş şutlar çekebilen oyuncudur.*
ankaragücünün yeni transferi olan slovak oyuncu.sezon başında tabata yerine alınmasını en çok istediğim oyuncuydu kendisi.ankarada trondheimda sevildiği kadar sevilir mi bilinmez ama hırslı oyunu ve uzak mesafelerden çekebildiği ani,sert ve isabetli şutlarıyla ligimize renk katacaktır.
düzenli olarak forma şansı verilir ise önümüzdeki sezon için 3 büyüklerin transfer listesine girmesi kuvvetle muhtemeldir.
rosenborg başkan yardımcısının söyediğine göre şu an ankara da sağlık kontrolünden geçiyormuş , ankaragücü nün lemerre , rothen ve geremi den sonraki 4. bombasıdır.
sağlık kontrolünden geçemeyecek futbolcudur.

rosenborg'dan ankara'ya geliyorsa zihinsel anlamda bir şey olması lazım lan. şaka tabi bu. kimbilir hangi sebepten geldi sapara hacu.

o değil de oralardan iyi vuruyor ha. leo franco çuvalı alır bütün toplarını içeri.
devre arasının en başarılı transferidir. bu kalitede bir futbolcuyu kariyerinin zirvesinde türkiyeye getirebildiği için hayatımda ilk ve muhtemelen son kez olarak bir gökçek ailesi ferdine -helal olsun- diyorum. yapılmış tansferler arasında kesinlikle en az riskli olanı. ankaragücü seneye satmak isterse rahat 6-8 milyon euro civarında bir paraya satabilir. ankaragücünün ödediği bonservis ise yaklaşık iki milyon euro.
keşke beşiktaş'ta olsa diyeceğim futbolcu.
ankaragücü'nde forma giyen slovakyalı futbolcu. *
dünya kupasında stoch ve holosko ile birlikte slovakya milli takımında görev yapacaktır.
17 ekim 2010 galatasaray mke ankaragücü maçı'nda galatasaray defansının arkasına attığı toplarla, arkadaşlarının bir çok gol poziyonuna girmesini sağlamış büyük futbolcu.
iddialara göre trabzonsporun ilgilendiği futbolcu.*
http://www.medyatrabzon.com/news_detail.php?id=29402
http://twitter.com/#!/yun...status/108656402200936448
yarın trabzonspor ile resmi sözleşme imzalayacak slovak futbolcu, hayırlı olsun.
http://www.trabzonspor.or...detay&ind=8118#icerik
Trabzonspor'da 27 numaralı formayı giyecek olan futbolcudur.
takımı orkestra şefi gibi yöneten oyuncu diye bir tabir vardır ya. herhalde bu söz sapara için icat edilmiştir. adam gerçekten tam bir maestro.

ligin asist krallığında takım arkadaşı adrian mierzejewski ile yarışacak muhtemelen.*
'yanan geminin malları bunlar!' nidalarıyla adeta yağmalanan ankaragücü'nden kalleş trabzonspor yönetiminin aldığı ve trabzonspor taraftarının da bu yağmalamaya sevinç gösterileriyle eşlik ettiği yıldız futbolcu.
(bkz: #13051628)
bi selçuk inan değil ama çok sevindim transferine. adam inceci. severim incecileri.
alanzinhonun yerine mutlak suretle oynamalıdır.
trabzonspor'un lig tarihindeki 1967. Golünü beşiktaş'a atarak tarihe geçen futbolcu.
21 ekim 2012 beşiktaş trabzonspor maçındaki ilk şutunda golü atan topçu. ulan bi tarafımızı yırttık ilk yarı boyunca pas verme lan şut çek diye adam 45+'da çaktı topukla. gooooooooooool
tam tabiriyle vasat bir futbolcudur. fm diliyle rating verecek olsak en fazla 6.80 verebiliriz. tek iyi özelliği tekniğidir.
Trabzonspor'da özellikle de sıkıntılı bir dönem geçirilen böyle bir sezonda takıma tam olarak fayda sağlayamasa da 17 Nisan 2013 Sivasspor Trabzonspor maçında atmış olduğu frikik golü ile takımın final umutlarını rövanş maçına saklamasını muhteşem bir golle başarmıştır.