1. 1.
  ilk olarak bbc tarafından çekilen, daha sonra nbc tarafından amerikan versiyonu yapılan, çalışma hayatına atılmış ve bir ofiste çalışıyorsanız fanatiği olacağınız kara mizah dizisi.
  9 ... experimental
 2. 2.
  mockumentary tarzinda yapilmis efsane ricky gervais dizisidir. kankasi stephen merchant ile yarattigi bu dizi, ofis ortaminda gecen absurd olaylari, gicik patronu, sikici hayati cok basarili sekilde dalga gecerek anlatmaktadir. cogu insanin isinamadigi dizidir ayni zamanda. espri anlayisi cok soguk gelir. halbuki zannimca durum komedisinin ozudur bu dizi. tonla odul aldigindan, ki buna iki altin kure de dahil, amerika'ya da transfer olmustur bu dizinin konsepti.
  ... curufinwe
 3. 3.
  Hepimizin is yerinde yasadigi gunluk olaylari biraz mizahi bir dilde, belgesel formatinda bizlere sunulmasidir The Office.
  ... quantum30
 4. 4.
  USA versiyonu inanılmaz derecede tatlı ve komiktir. EMMYs 2007 'de en iyi senaryo dalında birinci olmuş bir komedi dizisidir.
  ... cofdi
 5. 5.
  steve carell'in kocaman egolu patronu cok guzel canlandırdıgı fakat onun dısında cok sonuk ve kotu espiriler bulunan dizidir.
  -6 ... avadakedavra
 6. 6.
  Anlaşılabilmesı için hızlı düşünme becerisi,esnek mizah anlayışı,genel kültür ve dikkat gerektiren,US versiyonunda Steve Carell'in inanılmaz performansıyla kendine defalarca hayran bıraktığı,Jim rolüyle John Krasinski'nin hollywood'un yakın gelecekteki en populer aktorleri arasına katılmasını sağlamış,sıradanlık ve sıkıcılığın içindeki sıradışılık ve komediyi hedefleyen,son olarak bana dünyada hala iyi prodüksiyonların,zeki izleyicilerin ve umudun olduğunu hatırlatan benzersiz dizi.Bir kişi the office'in ya izlediği en soğuk dizi olduğunu düşünecektir yada en sıcağı.Michael,Dwight,Pam ve Jim dizinin 4 ana karakteridir.Aslında B.J Novak(Ryan) dizinin yapımcısı olduğundan dolayı kendini diziye sokmuş ve kendini beşinci karakter olarak göstermeye çabalamıştır ama bu affedilebilir.Dizideki her karakterin,her oyuncunun ayrı bir ağırlığı ve yeri vardır.Bu sayede Screen Actors Guild Awards komedi dalında En iyi oyuncu ekibi ödülünü almıştır,bugüne dek en isabetli verilmiş ödül olsa gerek.
  (bkz: That s what she said)
  4 ... gaywitchhunt
 7. 7.
  oyuncularin arada sirada kameraya attigi kacamak bakislarin yardigi, seker mi seker dizi.
  2 ... levine
 8. 8.
  Geçekten çok hoş bir dizi..
  Steve carell 'da diziye ayrı bir renk katıyor doğrusu..
  1 ... menmilmemmeyimmilir
 9. 9.
  5. sezon promolarindan birinde dwight babanin Centathlon una turkish luge diye bir spor(umsuy)u da kattigi dizi.

  bu turkish luge bizim legenlerle karda yaptigimiz aktivite olmasin?*
  27.sn:

  http://www.youtube.com/watch?v=-3LvVX_rJEg
  ... levine
 10. 10.
  eylülde tnt'de yayınlanmaya başlayacak dizi.
  ... taharetmuslugu