bugün

moskova'da oynanacak şampiyonlar ligi maçı.
malesef trabzonspor'un yine fark yiyip avrupa'ya rezil oluşumuzu daha da hızlandıracağı maç olacaktır.
trabzonspor'un cska'yı cska'da yeneceği maçtır.
Trabzonspor'un yenilmeyeceği hatta sakatlıklara rağmen rusya'dan puan veya puanlarla döneceği maç olacaktır.
trabzon spor yenilse dahi evinde burak'ın da olduğu 2 maç oynayacaktır. ben son 3 maçta en az 5 puan bekliyorum.
trabzonspor un zorlanacağı ancak kaybetmeyeceği maçtır. En kötü ihtimal 1 puan.
cska'nın yusuf yusuf sesleri istanbul'a kadar ulaşmaktadır.

bekleyin koçlar. geliyoruz!
hatırlatmakta fayda var. maç rusya'da oynanacağı için türkiye saati ile 19:00'da başlayacaktır. alacağımız galibiyet ile kalan 3 maçı antreman havasında 2. tura hazırlık aşaması olarak oynayabiliriz.
3 büyüklere Avrupa'da nasıl oynanacağını gösteren başarılı ekip ruslardanda 3 puanı alcaktır hiç şüphem yok.
futbolcular şenol hocanın sistemini adam gibi uygularlarsa gol yemelerine rağmen maçtan galibiyetle ayrılırlar.
(bkz: ssk moskova)
yerimizi aldıl bekliyoruz. iki moskova maçından 4 puan çıkarmayı hedeflediğimiz maçlardan ilki..
trabzonspor'un galibiyet alması durumunda gruptan çıkmaya en yakın takım olacağı müsabaka.
umarım lazlar kazanır ve türkiye'mizi en iyi şekilde temsil etmeye devam eder. haydi çocuklar sizinleyiz!

not: beşiktaşlıyım.
Trabzonspor'un kazanmasını yürekten istediğim karşılaşma. Trabzonspor tüm başarıları hak ediyor. ultrAslan seninle fırtına.
not:Galatasaraylıyım
trabzonspor'un kazanması halinde grup liderliğini büyük ölçüde garantiye alacağı müsabaka. kağıt üzerinde favori trabzonspor...umarım kazanır da türk futbolu'nun uzun süreden beri ihtiyaç duyduğu başarıyı bizlere yaşatır.

ayrıca bir uyarı da moskova deplasmanına gidecek trabzonlu yurttaşlarımıza.
lütfen önünüze çıkan rus kadınlarla evlenip yurda dönmeyin. yengeler elleri tetikte bekliyor olacak...
en az bir beraberlik iyidir dediğimiz maç ama inşallah trabzonspor'umuz kazanır ve ülkemize puanla döner. moskova'da hava çok soğuk, çimler sert, burak yılmaz yok, şenol güneş saha kenarında, defansın göbeğinde giray-glowcki ikilisi hazır, adrian formunda, pawel gol atarsa iyice kendine gelir, halil yine orta saha ile defans arası mekik dokur, colman'dan inter maçındaki performans bekleniyor, maestro rolünde yine zokora, rakipte önemli eksiklikler var... ahval ve şeraitin kısa özeti bu.
staddan takip edeceğim maç.
trabzonun kazanmasını istediğim maçtır. galibiyet biraz uzak görünse bile iyi bir savunma oyunuyla 1 puan alabilir ve bu puan gruptan çıkması adına harika bir puan olur.
iddaa açısından değerlendirirsek uygun seçenekler karşılıklı gol veya üsttür.

cska ortalama her maçta gol yiyen bir takım.inter maçında da ne kadar basit gol yiyebildiklerini gördük.

temenni:umarım trabzon kazanır.

bende yazayim bari :adana demirsporluyum.
Türkiye saati ile 19.00 da başlayacak maç. Trabzonspor un umduğunu bulacağını sanmıyorum. inşallah yanılırım.
trabzonspor adına bir puanın iyi, 3 puanın süper ötesi olacağı maç.
cska' nın pek çok eksiği olmasına rağmen favori çıkacağı maç. evet galibiyet zor ama sözlüklerde, forumlarda konuşulduğu gibi imkansız da değil. öyle bir cska reklamı yapılıyor ki sanki real madrid, barca karması ile oynayacak trabzonspor. bunu daha önce lille ve inter için de yapmışlardı.

öncelikle futbol, doğruları olan bir oyun. ve bu doğruları sahada uygulayabilen kazanıyor. bu kadar basit. yetenek ise elbette bu doğruları kolayca uygulayabilmek demektir ve kabul etmek gerek inter de lille de yetenek açısından trabzonspor' dan üstün takımlardı. ama ne oldu maç sonlarında? istediğini alan hep trabzonspor oldu. çünkü taktik disiplinine bağlı kalarak '' doğru olanı'' eksiksiz bir şekilde yaptı. daha düşük seviye takımların da başarıya giden yolda şanslı olabileceklerini gördük bazılarımız. bazılarımızsa...

bugün de imkansız diyecekler. ama fubloda imkansız yok, futbol bu yüzden güzel. bugünkü ve bundan sonraki tüm avrupa maçlarında yenilse dahi arkasında duracağımız, şu anda türk futblounu dünyanın en büyük futbol turnuvasında temsil eden takımımız trabzonspor' a gönülden başarılar diliyorum.
formsuz ve kötü cska ile moralli trabzon'un karşılaşmasıdır.
şöyle bir prim olsa:

-"arkadaşlar bugün galip gelirseniz gece serbestsiniz, yarın da tatil. anlayın artık." sadri şener

bu takım cska moskova'ya cska'da 4 atar ben size söylüyeyim.

peşin edit: tabi bunu fransızca, çekçe, lehçe, portekizce, ispanyolca ve slovakça söylemek lazım. çevirmene çok iş düşüyor. belinize kuvvet. aslanlarım benim.
az gollü geçmesini beklediğim maç en kötü ihtimalle beraberlik olur, bence trabzon bu maçı alıcak iddia oynayan varsa ilk yarı ikinci yarı bahsinde 0-2 oynasın temiz oranı var. yanınada beşiktaş maçını ekleyin 2-0 keyfinize bakın.