neden çaylak olduğunu bilmediğimiz spratt reyiz için söylenen slogandır. ülen bari adamı niye çaylak moduna düşürdünüz onu açıklayın. ayıptır la.

(bkz: üşüyoruz spratt reyiz)
yok artık bukadar da olmaz denilen durumdur.
trabzonsporlu bir vatandaşın, kendi başına yol alamayacağının en güzel göstergelerinden biri..
beni duygulanırandır. hiç olmadıysam on defa çaylak oldum. çoğu siyasi, belli kısmı ise sığ beyinlerle girdiğim tartışmalarda kontrolü kaybedip onlara ana avrat pis bir şekilde sövmen entrylerdi.
daha bir kere ulan bir kere, bırak adıma başlık açmayı, nickaltıma temenni ve hüsran belirten entryleri, bir kişi bile çaylak olduğumu anlamadı lan. çok imrendim adama!

bundan sonra bende takım taklavat ile ilgili bişeyler yazsam diyorum ama o zaman daha fena sıçarım heralde bunca yamyamın arasında (bkz: fenerbahçe) taraftarıyım debilir mi? manyak olmak lazım. *

bu arada; who is spratt man?
O kadar da silinecek, çaylak yapılacak adam varken moderasyonun ilginç kararlarından birisidir.
spratt nickli yazarı bilen, tanıyan yazar grubu söylemidir. haklı bir söylemdir. o olmadan sözlükte yazmak pek hoş bir duygu değil zaten. nezakati, saygısıyla gönlümüzü fetheden spratt bir an önce geri gelmesini diliyorum, diliyoruz...
şaşırılan olay. biz çaylak olsak böyle başlık açmazsınız ya ?
moderasyon ve onun anlamsız kararı spratt kardeşimizi bizden uzak tuttu.
Neden spratt çaylak olduğu için başlık açılıyor biliyor musunuz?
ilki o bir birliğin kurucusu. ikincisi spratt her konuda herkese yol gösteren bir insandır. Doğrudur, dürüsttür ahlaklıdır. işte bunlar spratt'ı farklı yapan şeyler.
burada yazdığım kısa dönem içerisinde tanıdığım en güzel adamlardan biridir spratt. çaylak edilme sebebi nedir bilemem ama bildiğim bi şey varsa o da bu kararın hatalı olduğudur. kısa zamanda bu hatadan dönülür umarım.
moderatörlerin tavrına bir isyandır. sözlükteki kural tanımaz moderatörlerin sürekli yaptığı icraatlerinden sonuncusudur.
örneğin son zamanlarda nasıl bir ceza sistemi işlemektedir ki başlık ve ilk giri hakaret içerirken 6. giri sahibi çaylak yapılabilinmektedir ve diğer yazarlara dokunulmamaktadır. moderatörlerin yanlı yargılama yapmasını denetleyen bir mekanizma olmaması ve onların başına buyruk hareketleri sözlükten soğuma sebeplerinin de başında gelir.
Biliyorum sırf iyi niyetinin uğruna bu hallere(iyi mi kötümü siz karar verin) getirildi. etrafda o kadar bel altı absurd konuların piri konumunda ki insanlar'ı uzaklaştırmak varken neden diye soruyor insan kendi kendine.
velhasılı hatanın bir an önce giderilmesini talep ve arzu ediyorum. toprak o can o trabzonsporlu renkdaşım o.
spratt yoksa bir kişi eksiğiz kendi kendini gayet iyi acıklayan bir önerme.
yeni gelmiş biri olarak kendi kendime kimmiş la bu spratt diye sormama neden olmuş sloganımsı önerme.
süslü cümleler kurup etrafımızda ki insanları biraz olsun tebessüm'e teşfik ediyorsakta her zaman sol çerçevede görülmesini istediğim konu.
yargısız infaz nedensiz uzaklaştırma kişiye özel kin güdülme her ne ise bir an önce sonlandırmasını istediğim durum.
etrafımızı çeviren duvarların ardında o kadar gereksiz insanların olduğunu görünce spratt ve onunla eş değer yazarların geri gelmesini temenni ediyor. 61 kere düşünüp bir kere karar vermeyi yeğliyorum.
evet, spratt sız trabzonsporlular birliği bir kişi eksiktir. haklı bir sebebi yoksa spratti aramizda yeniden görmek istiyoruz. moderasyon duy sesimizi. *
(bkz: sen yoksan her sey eksik sen varsan her sey tamam)
(bkz: hepimiz spratt ız hepimiz çaylağız)