bugün

23.dönem aydın milletvekili.

(bkz: adalet ve kalkınma partisi)
sınıf dizisinin muhteşem müziğini yapan sanatçı. *
bir olur ya söyler, hüznün tüm puanını verir..
bir olur ya söyler, bundan daha seksi hiçbir şey yoktur yeryüzünde..
yok böyle bir ses..
girsin koluma dünyayı gezelim...
olur ya .. olur ya..
bu kadar hisli bi şarkı daha yoktur.
yıllar önce ajda pekkan'a ait olan şarkıya polis filminde ses vermiş şahsiyet.

(bkz: olur ya)
nasıl bir sestir çözemedim hala olur ya şarkısını öyle bir okuyuşu vardır ki o okusun ben ömrüm boyunca dinleyeyim der insan . kardeş türküler üyelerinden bağlama sanatçısı hoş insan.
etkileyici karizmatik ses tonuna sahip, (bkz: olur ya) yı muhteşem yorumlayan şahsiyet. ayrıca, sözleri de pek güzel , pek hoş, buraya da yazıyım tam olsun :

gel birer çocuk olalım, o günden başlayalım
gözlerimiz buluşsun, ilk kez bakışalım
ne dün ne de yarın kalsın, biz yeniden doğalım
ilk söz dudağında, olsun benim adım

olur ya, kalbinde yer bulur da
yerleşirim yıllarca, seversin sonunda
olur ya, evet dersin aşkıma
şeytana uyarsın da, olmaz mı olur ya

gel birer çocuk olalım, o günden başlayalım
gözlerimiz buluşsun, ilk kez bakışalım
ne dün ne de yarın kalsın, biz yeniden doğalım
ilk söz dudağında, olsun benim adım

olur ya, tüm saatler durur da
sonsuza dek yanımda, kalırsın olur ya
olur ya, ateş bacayı sarar da
yanmaz dersin yanar da, olmaz mı olur ya
olgun ve pürüzlü sesin kralı.
leonard cohen sesli, kardeş türküler sanatçısı. özgür akgül ile birlikte dizi ve film müzikleri yapıyor.
sesi bana teoman'ı anımsatan sanatçı. (bkz: olur ya)
sanki kalabalıkların arasından bir yerlerden orada direk 'sen'in dinlediğini bilir gibi 'sana' * söyleyen karizmatik sesli adam. dinlenir.
herkes aynı hayatta'yı bir de bu adamın sesinden dinlemekte fayda görüyorum ben.
dinlenildiği zaman insanda küçük küçük denge sorunlari meydana getiren gizem.
kalbim seni seçti dizisinin müziğini yapmıştır. dizi müziği gayet hoş olmuştur ama tam hali hiç bir yerde yoktur.
olur ya şarkısı seks eşliğinde bi ayrı gider.
sesine hayran olunası yetenektir. kulaklarımızın pasını silmek adına yeni bir albüm çıkartacaktır.
http://www.seyrusefer.com...kendi-albumunu-cikariyor/
hakim bey şarkısını dinleyerek tanıdığım şarkıcı. mükemmel bir sesi var. danıştay saldırısını düzenleyen alparslan arslan muhtemelen bu adamdan hakim bey adlı şarkıyı dinleyip, olayları oluruna bırakmıştır. http://www.youtube.com/wa...v=Yy8mCKQnzWU&ob=av2e
3 ay sonra sözlüğe bi şeyler yazmam konusunda beni teşvik eden tom waits sesli adam. öyle bi albüm yapmış ki her şarkısı için ayrı ayrı replay tuşuna tecavüz ediyorum. ki az sonra kalkıp albümünü de alıcam. önümüzdeki 1-2 hafta bu adamla geçicek anlaşılan.
albümü çıkmış buğulu sesli adam.

http://www.ttnetmuzik.com...erkes_Ayni_Hayatta-263737
bu sabah işe gelirken kendisinden hakim bey şarkısını dinledim. ilk defa duydum sesini, meğersem keşfetmekte geç kalmışım. yolu açık olsundur.
olur ya şarkısı insanda leonard cohenden i'm your man dinliyormuş etkisi uyandırır.
hakim bey şarkısını mükemmel yorumlayan kişi.
araba kullanırken radyoda pek sevdiğim livaneli'nin hakim bey şarkısı yorumuyla tanıdığım güçlü sesli solist.