1. 1.
  artık var olmayan uzan-zede bir futbol takımı
  -8 ... dammit_poet
 2. 2.
  düşündükçe duygulandığım birkaç maçına gitmeme rağmen gönülden desteklediğim takım..
  (bkz: yazık oldu)
  (bkz: türkiyenin kaybı)
  (bkz: uzan-zede)
  (bkz: adana 5 ocak stadı)
  2 ... hugo_emre
 3. 3.
  küllerinden yeniden doğmakta olan klüptür. sanırım 3 sezon sonra 1.nci lige yükselip içimizi rahat ettirecek futbol klübüdür.
  5 ... real betis
 4. 4.
  3. lig 1. grubu 2.olarak bitirmiştir.
  2 ... imitasyon
 5. 5.
  zamanında cem uzan desteğiyle birinci lige çıkan, cem uzan desteği çekince kümeler düşmesi bi de üstüne haciz gelmesiyle "yeter da kapatalım kurtulalım" denilen klüptür yenisi açılmıştır.
  ... hidden feelings
 6. 6.
  karabük deplasmanında aldığı üç puanla gücünü ortaya koymuş takımdır. gönül tabii ki demirspor ile beraber ilk iki sırayı alıp lig a'ya çıkmasını ister.
  ... osasuna
 7. 7.
  1981-82 sezonunda süper lig ikincisi olmuş, 3 kez uefa kupasına katılmış adana takımıdır. futbul ağırlıklı bir takımdır.
  1 -1 ... asksihpbi
 8. 8.
  2008-2009 sezonunda banka asya 1.liginde mücadele edecek olan takımdır. başarılar diliyorum umarım orda da kalıcı olurlar.
  -1 ... alone with everybody
 9. 9.
  adanademirspor taraftarlarıyla zaman zaman papaz olan bir taraftar grubuna sahip takım. ikinizde aynı şehrin takımısınız ne çekişirsiniz anlamam.
  2 ... siyahbeyazkizil
 10. 10.
  1954 yılında kurulmuştur. ilk başkanı ali sepici'dir. renklerini adana'nın tarım ürünleri olan pamuğun beyazından ve narenciyenin turuncusundan almıştır. toplam 21 yıl türkiye birinci liginde mücadele etmiştir. 3 kez uefa kupasına katılmıştır. inter milan takımıyla uefa kupası elemelerinde karşılaşmıştır ve adana'da 3-1, italya'da 4-1 yenilerek elenmiştir.

  türkiye'de isim yapmış şu oyuncular bu takımın kervanına katılmıştır zamanında;

  necati ateş
  volkan arslan
  altan aksoy
  mehmet yozgatlı
  2 -1 ... s3ms