1. 1.
  teknolojisi eski olsa da safkan bir arazi aracıdır. aşamayacağı engel yoktur. çok yakar ama lpg ile normal binek seviyesine kadar düşen yakıt tüketimi olur. parçaları çok ucuzdur. kaloriferi çok güçlüdür. ikinci el fiyatları uygundur.
  1 ... brkarsy
 2. 2.
  safkan arazi aracı, dağ keçisi gibi bir şeydir. param olunca bir tane alacağım ve sırf zirvelere katılmak için. zirve ya başka araçla gitmek zor olabilir.
  ... necromancer
 3. 3.
  http://www.komikaze.net/komiks.asp?gun=20070630
  -1 ... zulfikardarbesi
 4. 4.
  http://www.dailymotion.co.../x38tfr_saut-en-lada-niva
  1 ... never neverland
 5. 5.
  dağ keçisidir dağ! ufak tefek göründüğüne bakmayın. off road'da asla yarı yolda bırakmaz insanı.
  1 ... tarnally
 6. 6.
  3 sene kahrımı çeken, yarıya kadar tuzlu akdeniz suyuna batmış, ve o şekilde bir 4-5 saat geçirdikten sonra bile tık diye çalışmış, bana mısın demeyen muhteşem arazi arabası. diğer bir kankası için (bkz: renault toros)
  5 ... selfless
 7. 7.
  rus üretimi olup, içinde hiç bir konfor unsuru barındırmayan çamurda ve karda oldukça yetenekli asfaltta ise acınacak kadar çaresiz, çok gürültülü bir şanzıman'a sahip olmasına rağmen arazi şartlarında size lazım olacak tüm donanıma sahip * çok lüks sunamasa da yapması gereken işin hakkını veren daim 4x4 arazi aracı.
  4 ... rakiya iki suya bir buz
 8. 8.
  süper araba, haylimdeki araba.
  3 ... metalikadam
 9. 9.
  görüntüsü pek tatlı gelen araba. ara sokaktaki bakkal amcada beyaz renklisi bulunmakta. motoru tar tar ses yapsa da, bi' gün otomotiv mühendisi olursam alacağım garajıma bundan oğlum, koydum kafaya.
  2 ... mercury
 10. 10.
  5000 lira param olsa hemen alacağım araba. bi de tüp taktın mı, gelsin kamplar gitsin balıklar..
  2 ... italian stallion