bugün

fenadır. güzeldir. keyifle izliyoruz.

edit: eksi oylar geldiğine göre doğruluğunu onayladım. ayrıca oyları verenleri görüyorum, sakin olun.
saçma bir benzetmedir.

gözlerimizin tozunu silecekleri kesindir. beşiktaş'ı seven sevmeyen milyonlarca kişinin inönü'ye akın etmesini sağlayacaklardır. zevkle, keyifle takip edeceğiz. bir galatasaraylının deyimiyle:

-guti, almeida, q7, simao vay be takıma bak. bravo beşiktaş en azından maça gitmek için sebepleri var. biz kimin için maça gidicez: genç anıl.
(bkz: arda turan ve bozkurtları)
(bkz: alex de souza) *
süper bir film.
film boyunca kahramanlarımız sakatlıklarla boğuşuyor. konu bu...
film boyunca kahramanlarımız kazmalarla boğuşuyor. konu bu.
jesse james ve çetesi'ne parmak ısırtan çetedir.
çarşı iftiharla sunar. kıskananlar çatlasın. ayrıca fotograf çektirmek isteyen febeli arkadaşlara güzellik yapılacakmış diyolla.

http://galeri.uludagsozlu.../q7-ve-%c3%a7etesi-91957/
beşiktaşımın 4 dünya yıldızı transferine karşın hala götünün kılları pişmaniyeye dönmüş alex'i gösterenler vardırki hiç ilişmeyiniz. onların kendi içinde öyle güzel dünyası vardırki, öyle tozpembedir bilemezsin...
(bkz: 4 ü bir alex değil)

hehe götümün kenarı seni.
süper çete.
yeni yılın yeni kahramanları. tozu dumana katmaya gelenler.
beşiktaşıma deli paralar kazandıracak çetedir. seneye ve ya bir sonraki seneye, çete olarak dünyanın en baba takımlarından birine satacağımız dörtlü.
görsel
umarım ağız tadıyla izlenir, bu kadar iyi futbolcuları uzun zamandır bir arada görmemiştik.
çok yakında egemen korkmaz'la tanışacak olan çetedir.*
dördü birleşerek alex'in t*şşaklarını oluşturur.

(bkz: voltran)

edit: günler önce alex'in t*şşakları olur demiştim ama t*şşağındaki kıl bile olamadılar.
bundan dolayı q7 ve çetesi için yeni tanımı yapmayı kendime borç bilirim.

tanım:
dördü birleşerek alex'in s*çtığı bok bile olamazlar.

(bkz: teletabiler)
istanbul gece hayatının altını üstüne getirecek grup.
(bkz: şahin ve çetesi) * * * *
(bkz: grafi2000 comedy)
bu akşam mabedde izleyeceğimiz grup tur.
çok bekledik çok....
yanlarına guti ve hilbert'i de alarak bu gece inönü'ye ilk defa çıkacak olan çetedir.
Beşiktaş'ımızın birliği, beraberliği ve geleceği için kurulan yasal bir örgütlenmedir. Hücre sistemi ile çalışılır, ast üst yoktur. Herkes emir aldığını tanır.. Tek yetkili Büyük Beşiktaş taraftarıdır.
ligde ilk defa izleme şerefine nail olacağımız çetedir. ilk defa bir çeteyi böyle sevdim. ama unutulmamalıdır ki reyiz guti'dir.
32 günlük aradan sonra bugün inönü'de buluşacağımız çetedir.hoşgeldin hediyesi olarak gol ve goller beklemekteyiz.
keşke başka bir isim bulunsaymış. "q7 ve çetesi" liseli tadında bir isim olmuş. hele o çete metaforu yok mu.
en son 4.sınıfa giderken beni öğretmene ispiyonlayan cırtlak sesli bir kız söylemişti "öğretmenim çete bunlar çete, dövdüler çocuğu tenefüste" noluyor lan! dedim, ne çetesi. tek başıma dövdüm. geri kalanlar izleyiciydi...

edit: öğretmen çok pis dövmüştü beni hiç unutmam.
güncel Önemli Başlıklar