bugün

sevdiği entry'ler

bir erkeği görünüşü dışında çekici yapan detaylar

Güvenilir, samimi, kafa dengi, zeki, esprili, kültürlü, hoş bir ses tonuna ve kokuya sahip olması.

Para diyen ezik yazarlar damlar diyecektim çoktan gelmişler. Fasfakir ama partneri olan milyonlarca erkek var demek ki sorun sizde.

fenerbahçe kollanıyorsa neden şampiyon olamıyor

Özellikle gassraylı tayfa, değil fenerbahçe herhangi bir türk kulübünün hem ligde, hem de avrupa'da başarılı olma ihtimalinden o kadar çok korkuyorlar ki...

Fb ile sürekli didişiyorlar. Neden? Çünkü biliyorlar ki fb düzelmeye başladığında ligde ve avrupa'da başarılı olacak ve kendi geçmiş başarıları gölgede kalacak.

Adamlarda öyle bir kin ve nefret var ki, sürekli kin kustukları takım, son 10 senede değil şampiyon olmak 1 tane bile kupa alamamış bir takım.

Yaşadıkları korkuyu siz düşünün artık...

lgbt bireylerin evlat edinme hakkı

Bencilliktir.

Lgbtliyim deyip hamilelikten ve doğumun getirdiği yükümlülüklerden kaç. Başkasının yaptığı çocuğa hazıra kon. Oh ne ala. Sıkılırsanız da geri verirsiniz artık.
Bütün Dünya size hizmet etsin istiyorsunuz.

karşılaşmak istenmeyen sorular

Musait misin?

Bana kimse musait misin demesin ya. Neye musait miyim? Kucuk bi sey mi soracaksin, kotu haber mi vereceksin, bos yapmaya mi arayacaksin? Neye musait miyim lan?

dudaklarına nemlendirici süren erkek

askerliği kışa denk gelmiştir ve vatani görevini doğu'da yapıyor olabilir. bazen dalga geçmeden önce etraflıca düşünmek gerek. değil dudaklarına nemlendirici sürmek; böylesi şartlarda ellerine bile nemlendirici sürmediği takdirde dikişlik çatlaklar açılabilir. tecrübeyle sabittir.

(bkz: erzurum)

dudaklarına nemlendirici süren erkek

2000 metrenin üzerinde kayak sporu yapıyorsanız, eğer dudaklarınıza nemlendirici sürmezseniz, akşamüstü otele döndüğünüzde çayınızı ve kahvenizi dudaksız içmek zorunda kalabilirsiniz.

üstteki yazar hakkındaki varsayımlarınız

Karizma olduğunu iddia ettiğini düşünürsek kendisinden memnun birisi olmalı.

unutulmayan rap sözleri

gördüklerime inanmam gerek...

leyla ile mecnun

Bu diziyi izleme isteğimin olduğu her dönemde hayatım berbattı. Leyla ile Mecnun benim için dertlerimden ve depresyondan kaçış aracı oldu hep. Kafamı meşgul etmek için o absürt ama sevimli dünyanın içine girmek istedim.

Şimdi yine bu dönemdeyim. Eski sevgilimden tam olarak kopabilmiş değilim. O da kopamıyor ama ne yapmak istediğini bilmiyorum. Birdenbire kesip atsam rahatlayacağım ama gücüm yok. Doktora tezimi savunmama az kaldı ama bittikten sonrası için endişeliyim, emeklerim boşa gider diye korkuyorum. Ayrıca biri tarafından çok sevileceğime, yaralarımı saracak bir ilişki yaşayacağıma olan inancımı yitirdim. Yerlerde sürünmediğim ama beni içten içe kemiren gizli bir depresyonun pençesindeyim.

Hayatımın en kötü dönemlerini Leyla ile Mecnun dizisiyle atlattım. Şimdi yine böyle bir dönemdeyim. Eğer bu dertlerden de kurtulursam "Oh be!" dediğim bir dönemde diziye tekrar başlayacağım.

polis olmak

Çok zor bir meslek ama insan kendini çok iyi hissediyordur. Düşünsenize direkt devletin personelisiniz. Çalıştığınız her gün vatanınıza milletinize faydanız dokunuyor. Çok onur verici bir meslek.

üstteki yazarın dış görünüşünü tahmin etme

1.88 boyunda, yaklaşık 85-90 kilo Esmer, bacakları uzun, siyah saçlı ve kahverengi gözlü bir kişi.

kuzeniyle evlenen tip

Dayımdır. 20 yaşında dayısının kızıyla evlenip almanya'ya gidiyor. Eşi çok iyi bir kadındı, mükemmel bir kadındı ve dayıma aşıktı. Ancak çocuk sahibi olamıyordu. Kadının ailesi dayıma iç güveysi muamelesi yapıyordu. Dayım kadından soğudu ve onu kardeşi gibi görmeye başladı. Yıllarca aralarında bir şey olmadı. Dayım kadını aldattı ve hep vicdan azabı çekti çünkü karısını kardeşi gibi de olsa severdi. Kadın çok ama çok acı çekti; kırış kırış oldu erken yaşta. Dayım evi terk etti bir gün. Sonra başka kadınlar. Bir sevgilisi oldu 10 yıl süren ilişki en sonunda evlilikle taçlandı. Bunu duyan eski yengem hemen birisiyle evlendi. Düşünün dayımı beklemiş onca sene her şeye rağmen.

Dayımın dayısıyla ve kuzenleriyle arası açık senelerdir. Anneannemde abisiyle küstü epey bir süre o ayrılık süresince. Tüm aile birbirine girdi. işte bu sebepten bile akraba evliliği çok kötü.

flörtöz erkek

flört etmeyi seven erkektir. piç gibi falan denmiş ama yanılabilirsiniz. eğer birini severse ve onunla birlikte olursa bu erkek de tıpkı flörtöz kız gibi dünyanın en sadık adamı olabilir. bunları bu tip insanları yakından tanımadan bilemeyiz. ona bakarsak uzaktan sevdiğine sadıkmış gibi gözüküp aldatan erkekler var. göz ve beyin kolay yanılabilen organlardır, bunu unutmamak gerek.

en seksi erkek mesleği

Üniforma gerektiren tüm meslekler. Ekseriyetle asker/pilot.

üstteki yazarın nicki hakkındaki fikrini söyle

Kendini karizmatik buluyor galiba.