bugün

entry'ler (5997)

miss germany 2024 güzeli

Alkolü azaltmaları lazım.

konferans ligiyle dalga geçip siktir yemek

Galatasaray Okan Buruk öncesinde ülke puanının içinden geçtiği için diğer takımlarımız hak ettiği yerde boy gösteremedi yıllardır. Tabii Gs için problem yok ligde lobisiyle bir şekilde ipi göğüsleyip Avrupa' ya atıyor kendini sonra lafını yapıyor.

türk erkeğinin çok yakışıklısına vereceği cevap

Beni methetme bana para ver.

uludağsözlüğü ayakta tutan 25 yazar

Bir erkeğin en güzel çeyizi sözlükte 10 küsür yılda hiçbir listeye girmemesidir.

Selam ve dua lipa ile.

istanbul u bir kelime ile anlatmak

Büyüleyici.

11 şubat 2024 fenerbahçe alanyaspor maçı

Yetkililer ne iş yapıyor burada size sövüyor muyuz biz ligin ilk yarısında yaşananları herkes biliyor boş konuşmayın yarıştan çoktan kopmanız lazımdı.

arda güler

Bugün takımına penaltı kazandıran saf yetenek.

dişler neden çürümeyecek şekilde yaratılmadı

Yerleşik hayata geçilip tahılla beslenmeye başladıktan sonra dişler çürümeye başladı. Şeker dişin en büyük düşmanı.

biri size işyerinizde oç derse naparsınız

Rapor tutarım. önce işinden sonra dişinden...

neden erkek istemeye gitmiyoruz

Sizi tutan mı var siz isteyin alırsınız alamazsınız o ayrı mesele.

108 bin lira maaşla yapılabilecekler

Türkiye'nin 81 ilinin tamamında ev satın alabilirsiniz. Süper arabalar harici bmw, mercedes, audi gibi araçları satın alabilirsiniz.

2 şubat 2024 samsunspor galatasaray maçı

Fener maçında olmayan faulden attı golü samsun bir de yemeseydiniz diyorsunuz. Okan kocuk kollarını kadıköyde bırakmış. ilk dakikalarda işi bitirdi gs geriye yaslandı yorulmadan bir 3 puan temiz iş.

2 şubat 2024 galatasaray a verilen penaltı

Fenerbahçe ye yatıyor dedikleri sivas fenerbahçe' yi yenip şampiyonluktan etti. 10 senedir şampiyon olamayan takıma hakemleri ayarlamışsınız, en çok penaltıyı size veriyorlar, Adalet istiyoruz diyerek ağlayan bir camia oldunuz. Ulan sen iki sene kırmızı kart görmedin bu ligde. en az kart gören takım oldun, en az aleyhine penaltı verilen takım oldun. Aldığın penaltıların yarısı penaltı bile değil. Torreira mertens her hareketi tiyatro yerden kalkmıyorlar ve sarı kart görmüyolar. Ofsaytımsı diye bir terim çıktı sayenizde. Her anadolu maçı öncesi rakipten 3-4 tane oyuncu birden sakatlık açıklıyor. Bize yarınlar yokmuş gibi mücadele eden Trabzon sezon boyunca 5 gol atamayan Galatasaray' dan 5 gol yiyor en morale ihtiyaç duyduğu anda imdadına yetişiyor. Derbi öncesi rakibinin en önemli oyuncusu kırmızı kart görüyor.Her puan kaybı sonrası yönetim açıklama yapıyor. Biraz daha kötü gitsin yine başlarsınız bu ligi bitirtmeyiz tehditlerine. Bu sezon alenen lobinizle yarışta tutuldunuz bana kimse masal anlatmasın.

mel mel bakan dinsiz kitapsız kafir

Nickelodeon daki "catdog" gibi bir şey mi bu ne bu?

yasak merve

Kurbanda zaptedilemeyen tosunu tek tokatla yere serdiği rivayet edilen yazar.

msi

Bilgisayar konusunda kalitenin adresidir.

favori sözlük lolitanız kim

ilim irfan yuvasında konuşulan şeylere bak uludağlılardan tiskiniyorum.

menemen yaparken domateslerin kabuğunu soyan gay

Muhtemelen hemoroiddir ve hemoroidler gay olmaz.

akıntıya karşı kürek çekmek

Güzel sırt biceps antrenmanı olur akabinde kondisyon yaparsınız.

sözlükten tanıştığınız birini banyoda yıkarmısınız

görsel
Aklıma böyle şeyler geldiği için hayır.