bugün

entry'ler (5573)

şu an meme emip öpen yazar

Bir insan bunu yaparken aynı anda entry yazmak aklına geliyorsa eskortla birliktedir.

bir kadını fiziği dışında çekici yapan detaylar

Ses tonu, diksiyonu ve kendini bilmesi.

morria nın ayaklarıyla yoğurduğu çiğköfteden yemek

Şu sözlükte sırf başlık açmış olmak için başlık açma furyası ne zaman son bulacak acaba morria'nın ayağı girsin bir tarafınıza.

enner valencia

Tam bir bal porsuğu aksak dribblingleri kaçırdığı gollerin basitliği attığı gollerin zorluğu saçma sapan bir topçu.

bir erkekte bacak kalınlığı

Bu kalın bacak furyası nereden çıktı anlam veremiyorum baton salam gibi bacakları var milletin ne bir dayanıklılığı var ne bir şekli var hani şu sütun gibi bacak deyimi var ya en çirkin bacak tipi aslında. Bacak dediğin güçlü hamstringslere parçalı quadricepslere sahip olmalı. ideal bacak şudur.
görsel

sözlük erkeklerinin bugünkü kıyafetleri

Kavgaya bak trapçilerin dissleşmesi gibi bütün markaları saydılar amk.

yazarların tehlikeli tutkuları

Tüm konvansiyonel silahlar.

recep tayyip erdoğan

Anlık siyasette kendisinin bir rakibi yoktur. Aynı segmentte bile değil rakipleri. Çünkü sorumluluktan kaçan bir muhalefet var. Hatta güvenilir bir aday çıksa kendisi de çok hevesli değil gibi tekrar seçilmeye ama muhalefet öyle şeyler yapıyor ki. Yok valla olmaz lütfen devam et diyorlar adama.

sözlük yazarlarının çocukluk fotoğrafları

görsel
Böyle bir fotoğraf neden çekilir hiç anlayamadım. Bundan utanıp yıllar evvel karalayıp sansürlemişim şimdi millet yetişkin halini atıyor şak diye. Bu zamanda artık masum bir fotoğrafsın.

ups boobs un erkek çıkması

Erkek olma iddiaları bir yana kendisi ehli sünnet bir salihadır .

anın görüntüsü

görsel
Manzaramı beyazlara boyayın.

mavi gözlü sarışın beyaz tenli kadın

Abartılan kombinasyondur biz pigmentleri değil orantıyı savunacağız.

ideal kedi nasıl olmalı

Tombul pofuduk yazmışsınız da hayvan siz sevebilin diye anatomisi bozuk mu olsun kedi dediğin mükemmel reflekslere ve iyi avcı yeteneklerine sahip olmalı oyun oynarken sizi de yormalı.

nihat doğan ın antidepresan yorumu

Anti anti depresan yorumudur.

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

Yaklaşık bir yıldır date e çıkmıyorum bu kadar huzurlu olduğum bir dönem hatırlamıyorum ama sanki bu yolun sonu uçurummuş gibi de geliyor. Yalnızlığa aşık olacakmışım gibi.

sözlük yazarlarının apartman aidatları

Aidat 200 kira 450.

lale orta nın fenerbahçeli olması

Siz ne kafa yaşıyorsunuz ya antalyaspor'un fenerbahçe'ye karşı iptal edilen golüne dört tane hakem ofsayt demiş bu hakemsi kadın ofsayt yok demişti. Galatasaray'ın ofsaytımsı mevzusunda da o pozisyona ofsayt demişti. Bu mu fenerbahçeli?...

sevgilide aradığınız özellikler

+170 cm boy, fitlik, insanlık, zekilik.

hoşlanılan sözlük kızına açılamamak

Ya bu mecrada birine açılamamayı geçtim yüze görüşmediğiniz birinden nasıl hoşlanıyorsunuz aklım almıyor. ikisi de birbirinden aciz durum.

reddeden kızı kendine aşık etme yolları

Koç holdinge ceo olmanız lazım başka türlü o iş oralardan dönmez.