bugün

entry'ler (1007)

akp li mücahit birinci nin tweeti

Babanı da hiç sevmezdim zati. Cemil ipekçi bıyıklı baban tahtalı köyü boyladı, sen çıktın şimdi. Cemil ipekçi senden ve babandan daha delikanlıdır, kalıbımı basarım. Hiç değilse ne olduğu belli. Ya siz?

pahalıya alınan buğdayın ucuza geri satılması

Bunun gibi bizim anlayamayacağımız ne kirli işler daha vardır kimbilir. Biz saf insanlarız. Kıçımızdan donumuzu alsalar, niye alıyorsun demeyiz. Müstehaktır.

atatürk ü sevmeme nedenleri

Üstteki yazar kardeşim haklı: Atatürk de hatalar yaptı. Menemen'de Kubilay'ın mübarek başı kesildiğinde ne kadar yobaz varsa arayıp buldurup, necis kellelerini gövdelerinden ayırmalı, bizi bu hale düşürmemeliydi. Sözde "mümin" kanı bozukların zamanımıza yetişmiş olması en büyük hatasıdır. Tabiki gerçek, aklı başında, karakterli ve onurlu, dini kendisine ve dünya menfaatine uydurmaya çalışmayan adam gibi müminleri kastetmiyorum. Onlar baş tacı.

yüzsüz gibi borç isteyen akp li akraba

Özellikle Almancı gurbetçilerin bu ülkeye tek hayrı; köylerinde birbirlerine inada yaptırdıkları evleridir. Başkaca da hiçbir işe yaramazlar. Parası bitip baba evine tırtıklamaya gelen evlat gibiler. Yalnız bunlar züğürt değil de babalarından daha zengindirler; fakat zırnık koklatmazlar. Tükçe nasi deniyo: keine hose im arsch papa, deutschland hungrig.

tarkan ın çok ünlüymüş gibi davranması

Ben sevmiyorum; ama allah var: tüm şımarıklığına rağmen müzik yeteneği ve ses konusunda ilk 5’e girer.

yüzsüz gibi borç isteyen akp li akraba

Biraz vicdanlı ol... Şaka şaka. Aynen: Su veren itfaiyenin fortumunu...

akp ye oy vermeme sebepleri

Benimki tek sebepten ötürü: Ben yalan sevmiyorum.

akp lileri çıldırtacak bir şey bırak

10 kasım'da reis'lerinin anıtkabir'deki hazır ol görüntüsü ve ilgili haberler...

dolar 1 tl de olsa zillet ittifakına oy yok

Çok da emin olma satanist'ciğim. Aziz nesin ölmüşse de tespitlerindeki doğruluk hâlâ değişmedi.

sokak röportajlarında fark ettiğim detay

Akape'ye oy veren adam zati gözünden ve sözünden şıp diye anlaşılıyor. Vermeyecek olanlar genelde bu durumdalar. işte onlar çekiniyor fikir belirtmeye.

2022 eurovision şarkı yarışması

2021 çok iyiydi. internetten izleyebildik tabiki. ilk on hatta on beşe kadar tüm şarkılar -birinci hariç- gerçekten iyiydi. Katılmadığımız için oğlum bile kızdı. italya birinciliği şarkının başlangıcındaki şovu ile aldı. Farklıydı gerçekten. 2022’yi geçtik artık; ama 2023’te belki katılırız. Belki...

messi nin kayırıldığı gerçeği

Messi beş para etmez bir futbolcu. Hiç hak etmiyor.

2022 asgari ücret tahmin yarışması

Net rakam veriyorum: 4.120₺... Mecbur yapacaklar; ama senden benden kesilen vergiyi yine asgari ücret desteği diye işverene vermeleri kabul edilemez. Zati bu halde olmamızın sebebi; zenginden çıkmayan paranın milleten alınıp yine millete veriliyor olması. Sermaye diye diye zenginleri kollayan düzeni inşaa ettiler. Biri de çıkıp zenginlerin gırtlağına çöküp adam gibi vergi alsa, çalışanların hakkını savunsa ardında ölürdüm. Buna tayyip bey de dahildir. Söyleyin allasen: hangi zenginin hakkını savunmamış, bu çakma milli sermaye aşığı yahudi madalyalılar? Çıkar çatışması olmasa, cepleri dolmasa milleti savunurlardı; ama tuzları kuru nasılsa.

ücretsiz olması gereken şeyler

Beyin. Şaka şaka...

günaydın sözlük

Pazartesilerini değil de pazar gecelerini hiç sevmiyorum. Bu, okula giderken de böyleydi işe giderken de böyle. Günaydınlar olsun efendim! Hayırlı işler, bereketli kazançlar, dürzüsüz sohbetler, akape'siz günler dilerim. Esen kalın!

ancak cebi boşalınca muhalif olan halk

Dünyanın en çabuk uyum sağlayan ve kandırılmaya müsait milletiyiz. Delilsiz at; ama gerçekten inandığını göstererek at, kandıramayacağın adam yok ülkede. Profesörlerin bile telefon yoluyla dolardırılabildiği ülkemizde, seni üzerler haççeee!

tayyip seçimle gider mi

Seçimi kaybederse e... gibi gider. iş o ki kaybetsin. Bu saatten sonra seçimde hırsızlık hile yapamazlar.

Not: E... Yazdığım yere "erkek gibi" yazdıydımdı. Ne diye öyle çıkmış, anamadım. Tifilondan olsa gerek. Hayret!

gecenin şiiri

Dipsiz hayallere düştüm yine.
Ne dertli alemdir, değişmez tek şey çile.
Bilmeyen anlamaz bizi bir kez bile.
Edebin kitabını yasmışız seven kalplere.

Ahmağın geride kalmayan, önde gideniyiz.
Söz etmedik halimizden toy saf deliyiz.
Cahil el alem "yaramaz" demiş biriyiz.
Kanı tersine akan delikan serseyiz.

Cedidacer

ben devletin içindeyim senin için işlem başlatırım

Sektir (taş tabiki) get abla, denmesi gerekli bir akapekaka'lı olmalı. Seni devletin içine alıp kim n'itsin? Edep erkân bilen insan o kadar erkeğin arasına dalmaz. iki kişi konuşurken; üçüncüye ejder meyveli smotie içmek düşer, bilmez misin kevaşe?

4 aralık 2021 mersin chp cumhuriyet mitingi

Meydan insanlara açık olduğuna göre engellenemeyecektir. Belki sapan salak yalandan bir istihbarat alma peyday edip, kendilerini haklı göstererek, iptal edebilirler. Bu yasak chp'nin elini güçlendirir. Bence izin çıkaracaklar. Göreceğiz bakalım.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.