bugün

444 11 78 numaralı telefondan rtük'e programının kaldırılması için şikayette bulunmazsan adam değilsin.
ekranlarda gördüğümüz en tatlı kadındır. ZUHAL TOPAL'ı yedirmeyiz!
atv'nin oyununa gelmiş güzel kadın. açık ve net.
Geniş ailenin Şükufe'si...Bomba kezban rollerinde cilvede üstüne yok ve bence hatun kendini oynuyor!
az önce özür videosunu izledim de , oyunculuk yeteneğini konuşturmuş hanımefendi. şaka maka şu evlilik programı saçmalığına bir son verilsin artık. arada canımız sıkılıyor televizyona bakalım diyoruz , 5 kanalın 4'ünde evlilik programı var.
Perileri izleyen kocasını döverken tanıdık sonra ailemizin mahallemizin komşu kızı şuküfe oldu yine sevdik ama sonra parası mı bitti ne oldu evlilik programı dalgasına kaybetti samimiyetini ve insanların sevgisini öyle bir ablamız.
Samimiyetsiz kadındır.
Evlilik programında fazlasıyla itici duruyor.
Bir Esra Erol değildir. Olamaz da zaten.
Evlilik programı adı altında medyatik olma hevesiyle yanıp tutuşan ayıları oynatan bir kadın, evlenmek isteyen adam gider anasına söyler anası bulur birini namusuyla evlenir bu nedir arkadaş kadın erkek pazarlıyor gibi saçmalık, televizyon izlemeyi bırakma sebebim bu programlar, düşünüyorum da ne doğru karar vermişim.
bu akşam biraz programını izledim osmaniye'den gelen talipler için (bugün osmaniye'den iki talip gelmiş) adana'dan ifadesini kullanıyor. oysa osmaniye il olmuştur ve adana ile komşuluk dışında bir bağı kalmamıştır, sanırım bilmiyor ve hala osmaniye'yi adana'ya bağlı bir ilçe zannediyor.
çok güzel ve seksi bir kadın. neşeli ayrıca.
neden bu saatte akla geldiğini merak ettiğim kadındır. yapmayın etmeyin... *
yazık lan bu garibe...

milletin gücü buna yetiyor en çokta malum parti mensuplarının. neden çünkü o bir kadın üstelik sıradan iğrenç bir evlilik programı yapan biri.
görsel
zuhal topal'a söven esra erol olsa.
pek sevmem kendisini ama adil olmak için o kişiyi sevip sevmemenin önemli olmadığına inanırım.

o günkü talihsiz programı ben de izledim. oradaki tek hatası solmaz gacısının şehitler varken burada göbek attırıyorsunuz tepkisinin ardından tekrardan göbek atmasına engel olmamasıdır.

oturduğu yerden maval okuyan sözde milliyetci andavalların asıl tepkisi kendilerine olmalı. bu kadar seçim yaşandı, şu kadar gencimiz pisi pisine öldü, yine de bu parti kazandı. o zaman susun kardeşim, bana şehide saygısızlık edildi bıdıbıdısı yapmayın.
sözüm, evinde şehidi olduğu halde bu partiye oy verenlere. şehide kelle dememişler miydi? asıl saygısızlığın nerede başladığını, yozlaşmayı, toplumsal çürümeyi iyice analiz etmek gerek. yoksa vurun kahpeye deyince taş atacak gavat çok afedersiniz.
sunduğu sahte programla kendini yok eden kadın. zaten oyunculuğuda pek iyi değilmiş. o samimiyetsizligi çok net anlaşılıyor.
hanife denen türbanlı kaşarı savunmak için eşşek kadar adamı azarlayan medya maymunu.
görsel
boyuna göre kilosu doğruysa kemikleri baya iri olan hatun.

http://www.unludetay.com/...nda-sevgilisi-kimdir.html
Esra erol'un programı kadar iyi olmadığı doğrudur.
Geçenlerde yaş grubumdan biri geldi. Küçükken sizi izlerdim falan dedi. Zuhal Topal da çok güzel bir cevap verip ağlattı beni.
- Ben bir zamanlar sizlerin Suzan ablasıydım. Zaman geçti o kardeşlerimi şimdi evlendiriyorum.
zamanında programına damat adayı olarak katılan zekeriya isimli kişinin, rakip program tarafından görevlendirildiği ve "şehitler varken oynuyorsunuz" diyerek reyting manipülasyonu yaptığı konusunda verip veriştirmiş olan ablamız. bu kişinin videosunda kendi ağzından söylediğini iddia etti ayrıca.

https://www.youtube.com/watch?v=6avo1468hWs

seda sayan da azmettiriciymiş haliyle.
(bkz: milf).
bizim trollcü arkadaş korçan'ın talip olarak geldiği selin isimli kızın, daha önce talip olarak geldiği timuçin adlı kişiden hamile kalması ve şuanda 7 aylık hamile olduğuna dair haberler çıkması akıllara cem yılmazın tren esprisini getiriyor.
(bkz: zuhal topal la izdivaç) tatlım yanlış yere yazdın.