bugün

sihirli annem dizisindeki suzan isimli çatlak bir karakterle ün yapan sevimli, akıllı, komik, güzel oyuncu. şu sıralar selena diye saçma sapan bi projede yer almaktadır.
an itibariyle show tv 'de oray eğin'i ayar manyağı yapmış, sesi de çok güzel olan bayandır.
müjdat gezen den oyunculuk dersleri almış, dandirik dizilerde gözükse de, kendisini ilk defa, sevdakondu adlı dizide, 1996 yılında, erdal özyağcılar'ın kızı olarak izlediğim güzel sayılabilecek oyuncu..
zeki ve güzel. hemen tek satırlık entry deyip geçmeyin. üstüne basa basa söylüyorum. zeki
kendisine yöneltilen "oynamaktan en çok keyif alacağnınız rol hangisidir?" sorusuna "fahişelik" cevabı vererek hemen herkese derinden bi "oha" çektiren, maşallah hayvani ayaklara sahip güzelimsi ilhan şeşen ekürisi.
uğruna "sihirli annem" ve "şarkı söylemek lazım" gibi abuk programlar izleten tiyatrocu. ani ruh hali değişimlerini öyle bi yapıyor ki, gülerken gözlerden yaş gelmesi işten değil. ayrıca, anında görüntü show'dan öğrendik yılbaşı gecesi, arabası varmış. baklavayı da hem fıstıklı hem cevizli alırmış. *
türkiyede gerçekten seksi denebilecek 5 kadından biridir.
şu sıralar şen piliç reklamlarında acaip şekilde tavuk takliti yapan hoş bayan.
büyük göğüslü ve başarılı bir oyuncudur. çekicidir ayrıca.
hem sağlam oyuncudur, hem alımlıdır.

şu sıralarda, geniş aile dizisinde arz-ı endam etmektedir.
oyunculukla taş gibi hatunluğu birlikte yürütebilen ülkemizdeki nadide şahsiyetlerdendir.
hafifmeşrep rollerin çok yakıştığı güzel kadın. sanki hafiften ziynet sali'yi andırıyor ya da bana öyle denk geldi bilemiyorum.
güzel ve cazibeli kadındır.

ama hiçbir şey, oynadığı tavuk reklamındaki görüntüyü insanın gözlerinde silmeye yetmez.o nasıl bir danstır be ablacığım?
doğuştan işveli bir ses tonuna sahip olan kadındır.
taştır, taş.
dört dörtlük bir kadındır. ayrıca güzel değil ama çekicidir. geniş aile dizisini sırf kendileri için izlemekteyim.
esra erol un kovulmasıyla Desti izdivac ın sunuculuğuna getirilmiştir kendisi. geniş aileyi bırakmak zorunda kalacaktır ki hiç istemem bırakmasını.
şu sıralar geniş aile adlı dizide mahallenin paylaşılamayan hatunu şukufeyi oynayan yetenekli, güzel sayılabilecek oyuncu kişisi.
kimmiş bu kişi deyü şöyle bir aradım google'da, üstten üçüncü linkte aynen şunlar yazmakta: "zuhal topal göğüs,çatal,bomba,frikik".
içinde bulunduğu projeyi tek başına alıp götürecek kapasitede, sempatik bir oyuncudur.
(bkz: abi yenge de erik gibiymiş kütür kütür)
(bkz: şüküfe) *
sımdıye kadar gormezden gelınen yıldızı bır anda parlayan oyuncu.*
(bkz: kasar bıhter gıtsın zuhal topal gelsın)
esra erol'la desti izdivaçı zuhal topal'la desti izdivaça çevirmiş başarılı oyuncu. bilmeyenler için söyleyelim; 130 bin tl'lik maaşının aylık 200 bin tl'ye çıkarılmasını isteyen sunucu esra erol yerine, aynı kanalda yayınlanan papatyam dizisinde konuk oyuncu olarak erol'un taklidini yapan zuhal topal getirilmişti. sanıyorum bugün ilk programına çıktı.* hayırlısı olsun efenim.
samimiyetiyle kendini sevdiren oyuncu, şimdilerde sunucu. sihirli annem ve selena da aynı samimiyetle yer almış, her türlü güldürmeyi başarmıştır. ayrıca şenpiliç reklamında, tavuğun yanında dans etmesi de oldukça eğlendirmiş ve ilginç diyaloglara sebep olmuştur; **"bu kadın da böyle, gidip gelip tavuğun yanında dans ediyo."