bugün

şehide hassasiyet frikik degil ki veresin, dekolte degil ki gösteresin.
Özür diletilmeye çalışılan kadın...

Zuhal topal özür dile !

Bu memlekette kimse özür dilemiyor , hatayı kendinde aramıyor , açıkça suçlu iken bile istifa etmiyor.

Bari sen özür dile de şunlar rahat etsin...

Herşeyin sorumlusu sensin ya !
olayın içerisinde büyük orospu çocukluğu var. bak o, şu ya da bu orospu çocuğudur demiyorum asla. olguda orospu çocukluğu var!

her neyse, şehit muhabbetinin olduğu bir muhabbetin üzerine göbek atmanın takdirini insanlar zaten hakkıyla vermiş.
Hayat bir şekilde devam ediyor o zaman seninde buraya gelmemen gerekirdi demişti. Buraya kadar olması gerekeni söyledi ama hemen arkasına neden tekrar göbek attıklarına bende anlam veremedim yakıştıramadım.
Bildiğin pembe dizidir.
iki aydır izlemekteyim daha ne bir nisanlanan ne bir evlenen var arkadaş senaryo yazmislar oynuyorlar Tebrikler...
bravo ...
dun canli yayinda garip olan ancak programin formati geregi garip karsilanmamasi gereken bir olay yasanmistir. zaten diger gunlerde de her 10 dakikada bir kalkip amacsizca oynamaya basliyorlar. *
bir takım şerefsizler tarafından algı operasyonuna maruz bırakılan iyi kalpli kadın.

bu ülkede tonla pkklı bölücü, kürtçü faşist, vatansız terörist, türk düşmanı, açılımcı vs... varken bu kadını hain ilan etmek tam bir adiliktir. bu kadar açık ve net. zuhal topal'ı her akşam izlemesem anlatılanlara inanacağım. bu kadının yerinde olsam sosyal medyada edilen küfürleri bir bir sahiplerine yedirirdim.

ya adı zuhal topal olan biri nasıl hain olabilir allah aşkına? bildiğimiz zuhal topal yani. kocası teleskopla komşusunu gözetleyen suzan.

eğer çok hain görmek istiyorsanız çözüm süreci diye ülkeyi boka çeviren malum kişilere saldırın. sizi parmağında yıllardır oynatan çobanlarınıza çemkirin. maçanız sıkarsa tabi...
evet maalesef tv programı yapan hemen herkes, şehit haberlerine rağmen normal yayınına devam ediyor.
buraya kadar anlaşılabilir.

ama bu protesto sonrası göbek havası çaldırıp, göbek atılması hiç profesyonelce değildi.
keşke fikrini söyleyip, gelen arkadaşı kibarca ikna etmeye çalışsaydı.

göbek atmak, programdan kovmak hiç hoş olmadı.
dünya kadar paralar kazanan, ama açlıktan nefesi kokanlar tarafından savunulan kişi. aklınızı sikim. bir de bu dünya para kazanan kişiler vatana ihanet ederler. ama bu sözde ülkücüler yine de bu kadını savunur. ne kafası lan bu?
Bazen soyismini isminin arkasından hızlı bir şekilde okuyunca a harfini ince okuyorum. Bir tek bana mı oluyor bu anlamadım.
kısa etek giymeyi seven kadın. yani sanki öyle.
Artık fox tv'nin yayın politikasına hatta ülkedeki kültüre şaşırmamak gerekir. zuhal topal bu olayda kurban edildi. ülkede her gün şehit haberleri geliyor. gece kulüpleri, eğlence merkezleri ara verelim demiyor. insanlar döviz kurlarını takip ediyor, avm'lerde zaman geçiriyor ama asker polis şehit olmaya devam ediyor. dikkat edin şehit haberleri olduğunda hiçbiri yayın akışını değiştirmiyor. bu sadece fox veya zuhal topal'a ait bir şey değil. halkı uyutmak için bu çarklarını döndürmeleri gerekiyor. bir evlilik programı siz izledikçe onlar prim kazanıyor. izlemediğiniz takdirde, tepkinizi koyduğunuzda onları cezalandırmış olacaksınız.
(bkz: pezevenk)
(bkz: Cumhuriyet Kadını)
güzel karıydı eskiden baya bir seksepalitesi ne vardı da çok araya verdi kendini.
Şehitleri önemsiyoruz biz, ama en cok biz önemsiyoruz diyenlerin adama kızacağınıza Zuhal Topal'a kızması çok saçma. Orası öyle hassas bir konunun açılacağı yer mi durduk yere? Adam şehitlere daha büyük saygısızlık yaptı. Çıkıp dans eden çingeneyi tartışmak yerine, Zuhal topal göbek atmış gibi davranmak neden çözemedim ayrıca.

Zuhal topalın yaptığı açıklama gayet yerindeydi. Terör örgütünün amacına ulaşıp hayatımızı 0 kelvinde dondurmasına izin veremeyiz. Normal hayatımıza devam etmeliyiz ve bu onları anmadığımız, üzülmediğimiz anlamına gelmez.

Sırf programını sevmedikleri için (ben de sevmiyorum) objektif düşünmeyen insanların karalamaya çalıştığı sunucu.
kızılmaması gereken kadın.bugün devletin en üstünden halkın en alt kesimine kadar herkes hayatına şehit olayları yokmuş gibi devam ediyor.olan sadece şehidin çok yakın akrabaları ve ailesine oluyor malesef.
o iğrenç gelin adayı mahluka göbek attırmasa tepkisini sadece saçma bulacağım ancak o mahluka bi de göbek attırınca kendisinden tiksindiğim kadın şeysidir.
Ses tonu güzelliğine güzellik katan harika bir kadın.
esra Erol'u reytinglerde fena tokatlayan kadın.
sözlükte lezbiyen hayranları çok olan sunucu.
görsel
Budur. Muhtemelen.
saygısızlık değil toplumca sahip olduğumuz 2 yüzlülüğü dışa vurmuştur

https://www.youtube.com/watch?v=LY9V4GscDEc&ab_channel=Haber10

ona bakarsan burda her gün kızların şurası şöyle diye başlık açanlar tecavüzcülere nefret kusuyor. yalnız o sonda göbek atan kadını nerden çıkarttıysa orası olmamış.
görsel
444 11 78 numaralı telefondan rtük'e programının kaldırılması için şikayette bulunabileceğiniz şey.
güncel Önemli Başlıklar