bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    müthiş bir özgüven, müthiş bir ego, orta karar bir güzelliğin, zeka seviyesi yerlerde sürünün bir program ile buluşması ile ortaya çıkan bir garip sentez kendisi.

sunduğu programı uzun süredir biliyorum. ve çıkardığım sonuç şu ki; bu kadın günlük hayatında çok normal biri. beynini falan kullanıyor. güzel müzikler dinliyor, kaliteli arkadaşları var falan filan. neden böyle düşündüğümü bilmesem de bu kadının sunduğu programda sergilediği kadar zeka seviyesi düşük, en dipte kalan reytingleri toplamaya yönelik lerzan mutluvari hareketleri yapmayan biri olduğunu düşündürtüyor bana.

durmadan stüdyoya çağırmasından mütevellit bir gün kalkıp gidicem. yok mu beni siken diye bağırıciym. hayırlısıyla i$alla...
    29 -4 ... chosen
  2. 2.
    esra erol'la izdivac programını sunan $ahıs.aslında bakıldığında, hanım kızımız hiç konu$masa sadece ekrana tebessümler saçsa daha güzel olur.$oparlığı olmasa saatlerce oturup izleyebilirim bu bayanı.ho$,izlenilesi bir bayan ama kesinlikle dinlenilesi değil.
    3 -5 ... night auditor
  3. 3.
    türkiye'de bekar insan kalmasın diyerek hayrettin karaca'nın ağaçsız toprak kalmasın hedefine göz diken insanımsı. bekarları araştırıp bulup evlendirme vakfı'nın kurucusu.
    2 ... gulerhsyn
  4. 4.
    seda sayan'ın program anlayışını çatır çatır taklit eden hatun.

yerli yersiz oynamaya başlamaktadır, saz ekibi de ona eşlik etmeye çalışmaktadır...

seda sayan da benzer türden oynamalar yapmaktadır programında, fakat işinde artık profesyonel olmuştur, her b.oka oynamamaktadır, oynadığında da saz ekibi da şak diye eşlik etmektedir. ama bu ablamız her 30 saniyede bir oynamaktadır, müziği saz ekibi zamanında yetiştirmemekte 10 saniye falan müziksiz oynamaktadır.

allah akıl fikir versindir.

tabi bu iki programı denk geldikçe izleyen bana da.
    8 -2 ... paleface
  5. 5.
    google'da görsel arama yapıldıuğında kim olduğu bulunamayan hatun. bende sanmıştım ki didem erol.

http://images.google.com....l=tr&start=0&sa=N
    -2 ... bir gram uyku
  6. 6.
    sıyırmış ve inat bir şekilde ''türkiye'yi evlendircem'' diye tutturmuş hanım kardeşimiz. hafif sıyrık hafif kendine fazla güvenli hafif bekar duran hatun.

az önce programına gelen adam, 'muhteşem ciddi geldim, içerde bekliyorum üç gündür' diyerek beni kırıp geçirdi.
    biz millet olarak nere gidiyoruz yaa, diye kaldım ortalarda.

çöpçatanın tv de kimlik bulmuş hali bu hanfendi. ilgiyle izliicez. gerekirsee..
    7 ... seaman
  7. 7.
    annesi sinoplu, babası romanya göçmeni,emekli başkomiser olan program formatını kendi yaratmış tatlı hatun..
    1 -1 ... zajo
  8. 8.
    esra erol ile izdivaç programında bir amcamın niyeti bozmasıyla zor duruma düşmüş kişi.

http://fotoanaliz.hurriye...spx?cid=9704&rid=4369

başarıların devamını dilerim.
    2 ... zitadam
  9. 9.
    annem sayesinde hayatımıza giren çok hoş, çok tatlı bir gülümsemesinin yanısıra oldukça salak hareketleri olabilen şeker sunucu candy. oynar başlıklı, titrek mekanizmalı ama hoş kadın vesselam. serap ezgü izleyeceğime onu izlerim şahsen.
    4 -1 ... spaltula
  10. 10.
    eşşekten at'a terfi etmiş hanım kızımız. daha önce falash tv'deydi. şimdilerde star tv'de boy gösteriyor.
    1 -1 ... maximus