bugün

müthiş bir özgüven, müthiş bir ego, orta karar bir güzelliğin, zeka seviyesi yerlerde sürünün bir program ile buluşması ile ortaya çıkan bir garip sentez kendisi.

sunduğu programı uzun süredir biliyorum. ve çıkardığım sonuç şu ki; bu kadın günlük hayatında çok normal biri. beynini falan kullanıyor. güzel müzikler dinliyor, kaliteli arkadaşları var falan filan. neden böyle düşündüğümü bilmesem de bu kadının sunduğu programda sergilediği kadar zeka seviyesi düşük, en dipte kalan reytingleri toplamaya yönelik lerzan mutluvari hareketleri yapmayan biri olduğunu düşündürtüyor bana.

durmadan stüdyoya çağırmasından mütevellit bir gün kalkıp gidicem. yok mu beni siken diye bağırıciym. hayırlısıyla i$alla...
esra erol'la izdivac programını sunan $ahıs.aslında bakıldığında, hanım kızımız hiç konu$masa sadece ekrana tebessümler saçsa daha güzel olur.$oparlığı olmasa saatlerce oturup izleyebilirim bu bayanı.ho$,izlenilesi bir bayan ama kesinlikle dinlenilesi değil.
türkiye'de bekar insan kalmasın diyerek hayrettin karaca'nın ağaçsız toprak kalmasın hedefine göz diken insanımsı. bekarları araştırıp bulup evlendirme vakfı'nın kurucusu.
seda sayan'ın program anlayışını çatır çatır taklit eden hatun.

yerli yersiz oynamaya başlamaktadır, saz ekibi de ona eşlik etmeye çalışmaktadır...

seda sayan da benzer türden oynamalar yapmaktadır programında, fakat işinde artık profesyonel olmuştur, her b.oka oynamamaktadır, oynadığında da saz ekibi da şak diye eşlik etmektedir. ama bu ablamız her 30 saniyede bir oynamaktadır, müziği saz ekibi zamanında yetiştirmemekte 10 saniye falan müziksiz oynamaktadır.

allah akıl fikir versindir.

tabi bu iki programı denk geldikçe izleyen bana da.
google'da görsel arama yapıldıuğında kim olduğu bulunamayan hatun. bende sanmıştım ki didem erol.

http://images.google.com....l=tr&start=0&sa=N
sıyırmış ve inat bir şekilde ''türkiye'yi evlendircem'' diye tutturmuş hanım kardeşimiz. hafif sıyrık hafif kendine fazla güvenli hafif bekar duran hatun.

az önce programına gelen adam, 'muhteşem ciddi geldim, içerde bekliyorum üç gündür' diyerek beni kırıp geçirdi.
biz millet olarak nere gidiyoruz yaa, diye kaldım ortalarda.

çöpçatanın tv de kimlik bulmuş hali bu hanfendi. ilgiyle izliicez. gerekirsee..
annesi sinoplu, babası romanya göçmeni,emekli başkomiser olan program formatını kendi yaratmış tatlı hatun..
esra erol ile izdivaç programında bir amcamın niyeti bozmasıyla zor duruma düşmüş kişi.

http://fotoanaliz.hurriye...spx?cid=9704&rid=4369

başarıların devamını dilerim.
annem sayesinde hayatımıza giren çok hoş, çok tatlı bir gülümsemesinin yanısıra oldukça salak hareketleri olabilen şeker sunucu candy. oynar başlıklı, titrek mekanizmalı ama hoş kadın vesselam. serap ezgü izleyeceğime onu izlerim şahsen.
eşşekten at'a terfi etmiş hanım kızımız. daha önce falash tv'deydi. şimdilerde star tv'de boy gösteriyor.
televizyon aski olma yolunda ilerleyen ,sabah sabah seyredince insana bir enerji getiren cok hos ve tatli bayan. lakin saclarini yine dalgali yaparsa o zaman daha tatli olmakta. duz sac ona bir agirba$lilik kazandirdigindan dolayi dalgali sac boyle lule lule cok daha guzel olur.
evlilik kurumunuda ayağa düşürme çabalarının örneklerinden biri.
Türk kanallarindaki show programlarinin * en küstah kadini 80 yasindaki dedeleri 20 yasinda kardeslerimizi canli yayina cikarip rezil ederler kendileri. Nasil bir es ariyormusuz lan sana ne. *
mini etekleri ve göğüs dekolteki modern kıyafetleri ile "nörüon gıııııııı", "napan gı haçça", "godu mu oturtur valla bu ahmet emmi", "garıya bak, zengin herif isterim diye tutturdu" sözlerini sarf eden dişilik.
böyle boynunu sağa yatırıp içine yıldız tilbe kaçmış gibi oynamasıyla adamı her gördüğünde dellendirme potansiyeline sahip, yapmacıklığa yeni yeni boyutlar getirmiş hatun kişisi..
avrupa yakası dizisinde sunduğu evlilik programı için çok güzel ayar verilen kadın.
programa * bir kez denk gelmiştim, kırmızı renkli takma kirpik takan kadın, dudağına sarı ruj sürüp, kafasına kelebek modeli toka takan başka bir kadınla yanyana oturmuşlardı. sonra 70 yaşlarında bir amca evlenme talebi ile programa katıldı, 40 yaşındaki bir kadın da amcanın evi var diye onunla evlenmeyi kabul etti.
esra erol ise, programa gelen insanların, ciddi tuhaflıklarını hiç görmüyormuş gibi yapmıyor mu kopuyorsunuz. çok ciddi bir an oluyor ve bu kadın sunucu da aniden oynamaya başlıyor. "ne alaka lan şimdi" diyorsunuz kendi kendinize. izlememekte fayda var.
platoniği olduğum hatun kişisi. bir insan bu kadar sempatik olup, bu kadar güzel gülemez diyorum bazen içimden ve oturmuş, her zaman saçma bulduğum bu tarz programlardan bir tanesini izliyorum. bir gün kafama tak edecek; ya telefonla arayacağım desti mesti bilmem de bir evlenme teklifi, en kötü bi çıkma teklifi edeceğim. hadi hiç bir şey etmesem bile konuşayım yeter. sözlük, fena oldum...
sempatiktir, hoştur ama bazen aşağılayıcı ve saçma laflar söylemektedir. insan karşısındakini de düşünür biraz değil mi? canlı yayındasın sonuçta...
ülkeyi uyutan şarlatanlardan biri.

yıllar önce de vardı buna benzer bir program ama bu daha garip bir başarı elde etti bu ablayla. içindeki kırolukla tam megasite dj havası veriyo ama dış görünüşü öyle değil. konuşana kadar herşey iyi; işin kötü yanı kadın konuşmayı da çok seviyor.
takipçisi olduğum çıtır. evet utanarak söylüyorum ki izliyorum. ama kendimi yurdum insanının genel ruh hali hakkında sosyolojik tespitler de bulunmak için izlediğim yalanıyla avutunca pişmanlığım bir ölçüde geçiyor.

ha bu arada biraz kilo alsa çok güzel olacak..
hareketlerinden ne kadar yapmacık bir insan olduğu açıkca anlaşılan popüler kültürün günümüzde meşhur ettiği çirkin kadın.
son zamanlarda elimizdekilerin en iyisi . doğal ,içten biri . oynasın dursun kime ne zararı var dediğim sempatik sunucu . * *
çok komik ve çok zeki olduğunu düşündüğüm sunucu. fan club ı bile var.
bu akşam beyaz'ın programına katılacakmış.
amcamızın programın ismini yanlış anlamasıyla*vukuu bulmus bir olayın fotografı aşagıda sizi beklemekte.

görsel

amcacığım esra erolla evlenmeyecez aman dikkat!!*
yerinde duramayan, herkesi evlendirmeyi kendine görev bilen bir insan. erkekler tarafından baya ilgi görüyor nedeni bilinmez.
''evleneceğim adam beş parasız olsun seviym yeterrrr'' lafı üzerine beyaz dan feci şekilde ayar yiyen kişilik. e birinin haddini bildirmesi gerekiyordu ona, beyaz da bunu yaptı. ağzına sağlık...
çocukluk arkadaşım. *
evleniyormuş, hayırlı olsundur.. kendi demedi, mynet'ten okudum.

http://haber.mynet.com/de...3700&date=04Eylul2008
ilk zamanlar "heeea bir bu eksikti, bu programları iyice seviyesizleştirdiler" dediğim, ama zaman geçtikçe, "ulan çevremdeki kızlardan hayır yok, bari bu programa katılayım da belki bir şansım olur" diye düşünmeye başladığım izdivaç programının sunucusu.

o programa katılırsam esra hanıma talip olurum, sahi ya bu hatun evli mi, nişanlı mı, çıktığı var mı veya taptığı var mı? yoksa ben talibim de

edit: şaka lan şaka, aman ha ciddi zannetmeyin...
3 saniye önce "hepinize aynı anda vermek istiyorum" diyen sunucu. bi garip oluyorum sözlük..
herkesin geleceğin sunucusu ilan ettiği, sözlükte methiyeler düzülen bu kadında o kadar uğraşsamda bir türlü çekici birşey bulamadığım ,mahalle karısı görünümünde,özelliksiz ve geleceğin spikeriyse; son 50 yılın abudik gubidik programlarının sunucusu belli oldu diyebileceğimiz özelliksiz ama şanslı olan gadın.
kürt idris lakaplı mafya babası idris özbirin oğlu olan ali özbir le evlenecek olan sunucudur.Bu haberi duyduktan sonra dünya ahiret bacım olarak gördüğüm de sunucudur.
Laaan o kadar kişiyi evlendirdi, kendisi acaba bu kadar güzelliğe(!) şahit olupta evlenirmi diye düşündüğüm dişi kişilik.
Efendim esra erol büyük bir misyonerdir.Ulvi amaçları ve geniş bir vizyonu vardır. Öyle tahmin ediyorum insanlarla hayvanları evlendirebilecek bir kapasiteye dayanacak dağarcığı o denli gelişecektir ; programdan programlara koştukça. Ama bir gün kolunu kaldırdığında büyük bir "ter çemberi" görürsek o vakit senden soğuruz esra erol.
bu ülke bu kadar sululuğu haketmiyor yargısına ulaşmamı sağlayan hatundur.
sempatik programcı .
4 yıl evvel ehliyet dahi almaya para bulamayan şimdilerde hangi arabayı alsam diye düşünen sunucudur.
baştan aşağı yapmacık ama güzel ve zeki kadın. nasıl reyting yapacağını çok iyi bilen türden bir zekası var, tribünlere de çok iyi oynuyor.
güzide memleketimizin yetiştirdiği en zeki insanlardan biri. Ya da şartlar ve tesadüfler ona bu statüyü kazandırmış olmalı, bilemiyorum.

Efenim, yaptığı programın zeka düzeyi düşüklere hitap ettiğinden şikayetçi olan sevgili arkadaşlarımının bir de programın izlenme kapasitesine bir göz atıp asıl gerizekalının kim olduğunu dikkatle incelemeleri gerekir.

Bir iktisat kuralı vardır ki, talep varsa arz da mutlaka olacaktır.

Bu hanım kızımız kimseyi silah zoruyla evlendirmemektedir.

Demek ki toplumumuz böyle gerizekalı bir programı seyretmeye ve bu program vasıtasıyla dünyaevine girmeye son derece meyilliydi ki, kızcağız bu potansiyelin farkına vardı ve bunu nakde çevirmekte gecikmedi.

Bu Bir girişimcilik örneğidir. Bu ticari zekadır.

Hanım kızımızın en büyük özelliği hedef kitlesi ile nasıl iletişim kuracağını bilmesidir.

Kullandığı dil ve üslup halk arasında geçerliliği olan dil ve üsluptur. Biliyorsunuz iletişim çok önemli.

Ben inanıyorum ki türkiye'nin yarısı bu programı izliyor. Bu kadına gerizekalı diyenler türkiye'nin yarısını da gerizekalı olarak tanımladıklarını bilmelidirler. Bu da yüzde elli eder. Aziz Nesin hedefini tutturabilmek için kalan yüzde onluk dilimin de bez bebek, selena falan izlediğini kabul edersek, her birimiz birer aziz nesin olmaktayız.

Türkiye'de zengin olmanın yolu halkın dilinden anlamaktan geçmektedir.

Sorarım size, hadi bu kadın gerizekalı, evlenmek maksadıyla oraya çıkan kelli felli amcalar, mütevazi ev hanımları, genç kızlar ve erkekler de mi gerizekalı?

O zaman şunu söylemek yanlış olmaz
(bkz: hepimiz gerizekalıyız)
hanım kızımız nıtelendırmesını dılınden dusurmeyen sozcuk kendını nereye savurmaktadır anlamıs degılım.
esra erol denen hatun flash tv de yaptıgı ılk programlarında sutyen rengıyle benı buyuşlemıs ve ekran basına dıkmeyı basarmıstı.hanım hanımcık nıtelemesıne katılmıyorum kıme gore neye gore hanım hanımcık. hatun taş. daha ne olsun. programının ıcerıgıne gelınce 45 yaş ustu karısınden bıkan tıplerın ızledıgı gayet basıt bır program.
45 yas ustu insanlar diyorlarki biz bu saatten sonra bulursak ancak buralardan buluruz. yoksa kimseyi bulamayız. katılsam mı acaba ? dıye soruları ve cevapları kendileri vermeye başlarlar.
birde belli bir yaşa gelmiş daha cıtır bir hatun bulamamış erkek modeli vardırki o dahada acı.
katılan kadın populasyonunun cok evlılık yaptıgı bır ıstatıksel derecedır. soyle kı en az 2 evlılık yapanların sayısı tek evlılık yapan veya hıc evlenmemıslerın sayısından fazladır. erkeklerde oyle.
(bkz: ailecek izliyoruz)*
bu gece saba tümer'in programına katılmış sunucudur. kendisinin 27 yaşında olması şaşırtıcıdır.
yakında nişanlanıcağını bildiğim hemde yazlığımızın bulunduğu sitedeki bir villanın mafya sahibinin oğluyla olduğunu duyduğum şeker mi şeker hatun kişisi.
kişilik analizleri konusundaki insanüstü başarısı, insanın her örneğine karşı tevazu gösterişi, saygı ve güven veren duruşuyla ekranlarda uzun yıllar olacağını düşündüğüm hatun kişisidir. okan bayülgen'in didik didik dirdikleyebileceği bir formatta yer almasına rağmen, zekası ve anlamlı çabasıyla onun bile hayranlığını kazanmıştır.
aylık 120 milyar kazandığını öğrendiğim hatun.
Çöpçatanlık yapmanın, müfettişlik gibi bir mesleğin (bkz: ben) maddi olarak kazandırdıklarından daha fazla fayda sağladığına ispattır.Binlerce hesapla uğraş, risk denen kavramı canlı olarak hisset, kıdem denen seviye belirleme sınavını en kallavisinden yaşa, üst yönetime önün ilikli hesap ver ama bak neredeyse hiç harcamazsan 10 senede kazanabileceğin bir paranın çöpçatanlıkla da kazanılabilindiğini hazmede hazmede yaşıyorum.
yaptığı ucuz lumpenlere hitap eden programla son kuruşuna kadar bunu hakeden kezbanımsı.
(bkz: türkiye nin böyle insanlara ihtiyacı var)
(bkz: allah başımızdan eksik etmesin)
en başından beri, yani insanların "ay ne tatlı ya bayılıyorum bu kıza" demeye başladıklarından beri hiç sevemediğim insan. sevimli görünmek uğruna dans etti, güldü ve ağzını açtı.
keşke açmasaydı.
her dört cümlesinden biri saçmalık, antipatik.

artık şımarık konuşmalara da başladı. sonradan görme olmak budur galiba.

ayrıca onu ne kadar çirkin bulduğumu eklemeyeyim. çünkü kime göre neye göre kategorisine giriyor bu.
tv'de bir çok ünlü isim, telaffuz edilen rakamlardan kat kat fazla kazanmasına rağmen, niye kendisinin aldığı maaş hakkında bu kadar abartılı eleştiriler yapıldığını anlamadığım kişi. herkes ürettiği değer oranında kazanıyor, esra erol da star tv'ye iyi para kazandırıyor olmalı ki kanal yöneticileri ona bu maaşı uygun görmüşler...
izdivaç programı yapan, yaparken de yaşlı bir dededen tacizi yiyen garip ablamız.
evlilik programı yapmışsın ama kendin evlenememişsin diyebiliriz bu ablaya. malmısın kızım.
aldığı 120 bin tl aylığın 1 kuruşunu bile haketmeyen televizyon şeysi.
not: muamelesini bilmiyorum
kürt ahmet in gelini olacaktır.