bugün

müthiş bir özgüven, müthiş bir ego, orta karar bir güzelliğin, zeka seviyesi yerlerde sürünün bir program ile buluşması ile ortaya çıkan bir garip sentez kendisi.

sunduğu programı uzun süredir biliyorum. ve çıkardığım sonuç şu ki; bu kadın günlük hayatında çok normal biri. beynini falan kullanıyor. güzel müzikler dinliyor, kaliteli arkadaşları var falan filan. neden böyle düşündüğümü bilmesem de bu kadının sunduğu programda sergilediği kadar zeka seviyesi düşük, en dipte kalan reytingleri toplamaya yönelik lerzan mutluvari hareketleri yapmayan biri olduğunu düşündürtüyor bana.

durmadan stüdyoya çağırmasından mütevellit bir gün kalkıp gidicem. yok mu beni siken diye bağırıciym. hayırlısıyla i$alla...
esra erol'la izdivac programını sunan $ahıs.aslında bakıldığında, hanım kızımız hiç konu$masa sadece ekrana tebessümler saçsa daha güzel olur.$oparlığı olmasa saatlerce oturup izleyebilirim bu bayanı.ho$,izlenilesi bir bayan ama kesinlikle dinlenilesi değil.
türkiye'de bekar insan kalmasın diyerek hayrettin karaca'nın ağaçsız toprak kalmasın hedefine göz diken insanımsı. bekarları araştırıp bulup evlendirme vakfı'nın kurucusu.
seda sayan'ın program anlayışını çatır çatır taklit eden hatun.

yerli yersiz oynamaya başlamaktadır, saz ekibi de ona eşlik etmeye çalışmaktadır...

seda sayan da benzer türden oynamalar yapmaktadır programında, fakat işinde artık profesyonel olmuştur, her b.oka oynamamaktadır, oynadığında da saz ekibi da şak diye eşlik etmektedir. ama bu ablamız her 30 saniyede bir oynamaktadır, müziği saz ekibi zamanında yetiştirmemekte 10 saniye falan müziksiz oynamaktadır.

allah akıl fikir versindir.

tabi bu iki programı denk geldikçe izleyen bana da.
google'da görsel arama yapıldıuğında kim olduğu bulunamayan hatun. bende sanmıştım ki didem erol.

http://images.google.com....l=tr&start=0&sa=N
sıyırmış ve inat bir şekilde ''türkiye'yi evlendircem'' diye tutturmuş hanım kardeşimiz. hafif sıyrık hafif kendine fazla güvenli hafif bekar duran hatun.

az önce programına gelen adam, 'muhteşem ciddi geldim, içerde bekliyorum üç gündür' diyerek beni kırıp geçirdi.
biz millet olarak nere gidiyoruz yaa, diye kaldım ortalarda.

çöpçatanın tv de kimlik bulmuş hali bu hanfendi. ilgiyle izliicez. gerekirsee..
annesi sinoplu, babası romanya göçmeni,emekli başkomiser olan program formatını kendi yaratmış tatlı hatun..
esra erol ile izdivaç programında bir amcamın niyeti bozmasıyla zor duruma düşmüş kişi.

http://fotoanaliz.hurriye...spx?cid=9704&rid=4369

başarıların devamını dilerim.
annem sayesinde hayatımıza giren çok hoş, çok tatlı bir gülümsemesinin yanısıra oldukça salak hareketleri olabilen şeker sunucu candy. oynar başlıklı, titrek mekanizmalı ama hoş kadın vesselam. serap ezgü izleyeceğime onu izlerim şahsen.
eşşekten at'a terfi etmiş hanım kızımız. daha önce falash tv'deydi. şimdilerde star tv'de boy gösteriyor.
televizyon aski olma yolunda ilerleyen ,sabah sabah seyredince insana bir enerji getiren cok hos ve tatli bayan. lakin saclarini yine dalgali yaparsa o zaman daha tatli olmakta. duz sac ona bir agirba$lilik kazandirdigindan dolayi dalgali sac boyle lule lule cok daha guzel olur.
evlilik kurumunuda ayağa düşürme çabalarının örneklerinden biri.
Türk kanallarindaki show programlarinin * en küstah kadini 80 yasindaki dedeleri 20 yasinda kardeslerimizi canli yayina cikarip rezil ederler kendileri. Nasil bir es ariyormusuz lan sana ne. *
mini etekleri ve göğüs dekolteki modern kıyafetleri ile "nörüon gıııııııı", "napan gı haçça", "godu mu oturtur valla bu ahmet emmi", "garıya bak, zengin herif isterim diye tutturdu" sözlerini sarf eden dişilik.
böyle boynunu sağa yatırıp içine yıldız tilbe kaçmış gibi oynamasıyla adamı her gördüğünde dellendirme potansiyeline sahip, yapmacıklığa yeni yeni boyutlar getirmiş hatun kişisi..
avrupa yakası dizisinde sunduğu evlilik programı için çok güzel ayar verilen kadın.
programa * bir kez denk gelmiştim, kırmızı renkli takma kirpik takan kadın, dudağına sarı ruj sürüp, kafasına kelebek modeli toka takan başka bir kadınla yanyana oturmuşlardı. sonra 70 yaşlarında bir amca evlenme talebi ile programa katıldı, 40 yaşındaki bir kadın da amcanın evi var diye onunla evlenmeyi kabul etti.
esra erol ise, programa gelen insanların, ciddi tuhaflıklarını hiç görmüyormuş gibi yapmıyor mu kopuyorsunuz. çok ciddi bir an oluyor ve bu kadın sunucu da aniden oynamaya başlıyor. "ne alaka lan şimdi" diyorsunuz kendi kendinize. izlememekte fayda var.
platoniği olduğum hatun kişisi. bir insan bu kadar sempatik olup, bu kadar güzel gülemez diyorum bazen içimden ve oturmuş, her zaman saçma bulduğum bu tarz programlardan bir tanesini izliyorum. bir gün kafama tak edecek; ya telefonla arayacağım desti mesti bilmem de bir evlenme teklifi, en kötü bi çıkma teklifi edeceğim. hadi hiç bir şey etmesem bile konuşayım yeter. sözlük, fena oldum...
sempatiktir, hoştur ama bazen aşağılayıcı ve saçma laflar söylemektedir. insan karşısındakini de düşünür biraz değil mi? canlı yayındasın sonuçta...
ülkeyi uyutan şarlatanlardan biri.

yıllar önce de vardı buna benzer bir program ama bu daha garip bir başarı elde etti bu ablayla. içindeki kırolukla tam megasite dj havası veriyo ama dış görünüşü öyle değil. konuşana kadar herşey iyi; işin kötü yanı kadın konuşmayı da çok seviyor.
takipçisi olduğum çıtır. evet utanarak söylüyorum ki izliyorum. ama kendimi yurdum insanının genel ruh hali hakkında sosyolojik tespitler de bulunmak için izlediğim yalanıyla avutunca pişmanlığım bir ölçüde geçiyor.

ha bu arada biraz kilo alsa çok güzel olacak..
hareketlerinden ne kadar yapmacık bir insan olduğu açıkca anlaşılan popüler kültürün günümüzde meşhur ettiği çirkin kadın.
son zamanlarda elimizdekilerin en iyisi . doğal ,içten biri . oynasın dursun kime ne zararı var dediğim sempatik sunucu . * *
çok komik ve çok zeki olduğunu düşündüğüm sunucu. fan club ı bile var.
bu akşam beyaz'ın programına katılacakmış.
amcamızın programın ismini yanlış anlamasıyla*vukuu bulmus bir olayın fotografı aşagıda sizi beklemekte.

görsel

amcacığım esra erolla evlenmeyecez aman dikkat!!*
yerinde duramayan, herkesi evlendirmeyi kendine görev bilen bir insan. erkekler tarafından baya ilgi görüyor nedeni bilinmez.