bugün

milletin birbirinden aldığı elektrikle türkiyenin kalkınacağı program.
esra erol'a ne oldu da izdivaçlar zuhal topal'a devredildi şeklinde düşünmeme sebebiyet veren program.
ben çaylak degilim diyen insanın isyan tipidir.
bir dizide yaptığı başarılı evlilik programı taklitinden sonra esra erol'un tahtını kaparak sunmaya başladığı haftaiçi her sabah yayınlanan evlilik programı.
zuhal topal'ın hatrına izlenebilecek program. çok tatlı çok! duy beni zuhalciğim!*

http://www.ensonhaber.com...images/gallery/4087/7.jpg
aylık (yıl değil ay, 30 gün bilemedin 4 hafta yani) 120~130bin lira alan esra erol'un yeni sezonda ücretininin 200.000 liraya çıkartılmasını talep etmesinin ardından "esra erol la izdivaç" programından evrilen yeni programdır.
esra erol'la izdivaçın yerini tutamayacağını düşündüğüm evlendirme programıdır.
zuhal topal'ın müthiş bir hint dansı yaptığı programdır. yok böyle bir şey arkadaş. aradım ama nete düşmemiş bu video sanırım.
izlenmesi gereken süper bir danstır. o nedir zuhal? insan değilsin sen. yaşanılması gereken bir kadınsın.
programı esra erol ile olduğundan daha eğlenceli daha getirdiği şüphesiz.bununla berabet performans/aldığı para birbirini tutmuyor.burdan yetkililere sesleniyorum.aylık ücretini arttırın bu kadının.
bir kez izlememe rağmen beni yarmayı başarmış program.
z: zuhal topal
ztikxhtyb: zuhal topalla izdivaç'a katılan x hanıma talip y bey.

ztikxhtyb: onu rahat ettiririm. elmalıklarım var.
z: senin elmalığın varsa onunda şeftalisi var.
biraz önce çok farklı bir "tunak tunak tun" dansı izlediğimiz program. ***
insanların bazı zaaflarından yararlanıp, onları TV başına bağlayıp, değerli zamanlarını boşuna geçirtip bundan pirim yapan ve aile içi şiddete sebebiyet vermebilen program.
zuhal topal'ın sayesinde iyi vakit geçirtebilecek bir show formatına bürünmüş evlendirme proğramı. ayrıca ileri yaştaki kişilerin yaşama asılmalarını gözlemlemek ve bundan feyz almak gerekir diye düşünüyorum.
esra erol'un yapmacık tavırlarının arkasından zuhal topal'ın sempatik ve mütevazi tavırlarıyla toparladığı program. kadın sempatik lan! hem arabasından otobüsteki insanlara bakıp ağlamıyor. daha ne olsun! *
gülme krizine sokan program. aynen diyalog şu şekilde olmuştur..

+Ben kendime 39-49 yaşları arasında adam gibi bi adam arıyorum..
-Niye kız 40-50 olmazmı ? ne o 39-49 fiyat gibi ?
+ooo, o 40-50 çok fazla.
zuhal topal faktöründen dolayı esra erol'un izdivaçından daha renkli olduğunu düşündüğüm program. evet zuhal topal
mimikleri ve espri yeteneğiyle bu işi iyi kıvırıyor. programa gelince bu programın abukluğundan bahsetmeye gerek
yok. lakin bugünkü programda şöyle yaran bir olay yaşanmıştır. abinin biri talip olduğu kadına yarım kesilmiş
elma getiriyor. bir elmanın yarısıyız hesabı.. kadın daha sonra adamı kabul etmiyor ve elmasını geri veriyor.
adam stüdyodan çıkarken 'beni kabul etmedin öyle mi der' gibi elmasından haşin bir ısırık alıp programı terkediyor..
(bkz: allahım yarattın takip et)
sunucunun da bu programda eğlenmesi gayet doğal, lakin bu kadar ilginç insan manzaralarına başka yerde kolay kolay
rastlanmaz.
ikinci kuş vakasının yaşandığı tv programı.
evlilik gibi kutsal ve önemli bir aktivitenin ilk okuldaki gibi benimle dans edermisin oyununa dönüştüren evlilik aktivitesinin amacının ev,araba,maaş sahibi olmak amaçlı gösterilen saçma bir proğram..
zuhal topal yanılmıyorsam papatyam dizinsinin ilk bölümünde bu rolü üstlenmişti zaten. kendisi o rolde baya bir abartılı oyunculuk göstermişti. şimdide abartılı bir şekilde programı sunmaktadır.
asla esra erolun yerini tutamiycak programdir.zuhal topali sevmeme ragmen programi ona yakistiramadim.tamamen esra erol'un kopyasi, espri yapicam diye kendini kasmalar felan fisman kendi gibi olsa eminim daha iyi olur.
zuhal topal sayesinde kahvaltıda izlenilebilecek bir program olmuş. kadının yaptığı göndermeler falan gerçekten iyidir, programa bile takılmaktadır arada. tabi bir de yaşlı amcalar faktörü var, gülmek için birebir.
cumartesi gecelerini deli gibi bekleyen medya arkası hayranlarına acımamı sağlamış programdır. her bölüm komple medya arkası.
-evi olsun, arabası olsun. mal mülk önemli değil.
-o beni görmez, ben onu görmem. işte o zaman mutlu bir evlilik olur.
zuhal topalın büyük göğüsleri kadraja sığsın diye özel sutyen giydiği programdır.
-siz ıkından olma tıkından doğma zuhal topal, desti izdivacınıza talip olan şu hergele ile evlenmeyi kabul ediyor musunuz?

şeklinde başlaması gayet muhtemel bir izdivaçtır. hele bi de belediye başkanı nikah memuruna yetki vermişse ''evlendirebilirsin bunları'' diye, damat topal mopal dinlemez öper zuhal'ı alnından. sonra ...?

sonrası malum!
zuhal topal'ın eski ya da halihazırdaki kocasının yazdığı kitap (ismi gibi duruyor ama du bakalım).
güncel Önemli Başlıklar